סגנון עלון – אלה הם ג ‘ינס אופנה בנות אהבה

אִשָׁה wearing jeans and a floral jacket

איך ללבוש ג 'ינס רגל אופנתי ישר עכשיו.
כריסטיאן ויריג / גטי

נשים שאכפת להן מאוד מהאופנה - אתם יודעים, אותן תלבושות שקפצו על ידי צלמי רחוב בכל עיר גדולה בעולם - הכריזו על מכנסי ג'ינס ישרים על הסיהואט החדש. אנחנו יכולים לראות את הערעור. לג'ינס האלה יש צללית נוחה, נינוחה, קלה יותר (וסלחנית יותר לדמות) מאשר הג'ינס הרזים ששלטו באופנה במשך זמן כה רב. לא שאתה צריך לוותר על skinnies האהוב עליך - אבל אם אתה רוצה להסתכל על המגמה של האופנה באביב ובקיץ, אתה רוצה לכלול לפחות זוג אחד של ג 'ינס רגל ישרה בארון שלך. תסתכל על גלריית התמונות שלנו של בגדים, כפי שאנו מראים לך דרכים קלות להרכיב נראה עם זה ג 'ינס מצרך חדש.

02
של 09

רעיון תלבושת המשרד: ג 'ינס רגל ישרה עם בלייזר

רְחוֹב style jeans and blazer

ללבוש ג'ינס עם בלייזר הצי עבור המשרד.
קירסטין סינקלר / גטי

הנה המשרד שלך ללכת לחפש את יום שישי מזדמנים הקיץ, או בכל פעם בגדים דנים מותר. זוג ג 'ינס רגל ישר (זוג זה שמציעות חגורות שחורות מסוגנן הוא על ידי המותג אמא דנים) עם בלייזר חיל הים לבן פשוט חולצת טריקו. הוסף שקית כתף הקיץ ואת אצבע מחודד דירות עבור גישה אופנתי ללבוש ג 'ינס לעבודה זה נראה יחד.

קבל השראה אופנה יותר ללבוש ג'ינס לעבודה.

03
של 09

ג 'ינס רגל ישרה פסטל בלייזר

רְחוֹב style jeans and blazer

פסטל בלייזר מוסיפה סגנון נשי לג'ינס.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

כאשר אתה רוצה לשחק את הצד הנשי שלך, ועדיין נראה מלוטש עבור המשרד, נסה את זה שילוב תלבושת המנצח. ג'ינס רגליים ישרות לבושות בבלייזר בסגנון פסטל וחולצה מודפסת יפה. אתה יכול ללבוש את המראה הזה לעבוד בקלות עם סנדלים פלטפורמה, כפי שתואר כאן, או לבחור את נעלי העקב האהובים עליך גבוה.

קבל עצות נוספות על מה ללבוש נעליים עם כל ג 'ינס האהוב עליך.

04
של 09

ללבוש ג 'ינס רגל ימין על תאריך

רְחוֹב style jeans and leather jacket

ללבוש ג'ינס רגל ישרה וחולצה נשית לפגישה.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

מחפש רעיונות לתלבושת תאריך זה עובד על כל דבר, החל תאריכים מזדמנים קוקטיילים? נסה זיווג קל, ג 'ינס רגל ישר בכושר קצוץ עם זה חייב להיות השנה מגמה חולצת פרפר. שכבה על מעיל אופנוע עור כדי לשמור עליך חם בערבים קריר להוסיף סגנון נשי סקסי עם סנדלים strappy בגימור מתכתי. ארנק בין הגוף נראה הנוכחי ולא לשקול לך על תאריך.

ראה דרכים נוספות ללבוש ג'ינס עם מעיל עור.

05
של 09

יום מראה: ג 'ינס רגל ישרה למעלה למעלה

רְחוֹב style jeans and blouse

ללבוש חולצה בהירה מעל ג 'ינס רגל ישרה.
קירסטין סינקלר / גטי

ג'ינס רגליים ישרות - במיוחד בגימור גולמי אופנתי - יכול להיראות מעודכן יותר מאשר ג'ינס רזה עכשיו, במיוחד עבור שעות היום. ללבוש את זה באביב ובקיץ עם הדף מודגש העליון, כדי ליצור תלבושת כי אתה יכול ללבוש קניות או בראנץ 'עם חברים. רוצה באמת אס זה נראה? שמור את האביזרים שלך במשפחה נייטרלית של גוונים, כפי שתואר כאן, כדי להתחרות (או מתנגש) עם החולצה שלך.

למד כיצד להתלבש ג'ינס בסיסיים עם מדריך בסגנון הרחוב שלנו.

06
של 09

ללבוש ג 'ינס סוודר עבור לילות קיץ

רְחוֹב style jeans and striped sweater

ללבוש סוודר מפוספס עם ג 'ינס לערבי הקיץ.
תמונות של באני / גטי

כאשר הטמפרטורה מטבלים, להחליק על סוודר משקל הקיץ - אנחנו אוהבים את זה גרסה מפוספסת אופנתי - עם ג 'ינס הרגל הישר שלך. בגד זה קל ללבוש עם נעלי התעמלות בסיסיות עבור סופי שבוע מזדמנים. או לבוש את זה עם סנדלים הבוהן הפתוחה, עבור ביקור הוריו או תאריכים קניות עם חברים.

07
של 09

שכבת מעיל ארוך מעיל על ג 'ינס רגל ישרה

רְחוֹב style jeans and trench coat

סגנון רחוב בג'ינס ומעיל חיל הים.
טימור עמק / גטי

לפעמים, את התלבושת הקלה ביותר היא מעיל גשם. תסתכל על איך ללבוש מעיל קלאסי מעיל - זה אחד שיק נוסף כחול כהה - מושך ג 'ינס לא מאמץ גופייה, נותן את קל מפריד מרגיש מלוטש יותר.

קבל עצות נוספות עבור ההלבשה את חליפות מזדמנים שלך בג 'ינס.

08
של 09

חגורה לבן על ג 'ינס רגל ישרה

רְחוֹב style white shirt and straight leg jeans

סגנון רחוב בחולצה לבנה וג'ינס ישרה.
כריסטיאן ויריג / גטי

האם אתה אוהב ללוות חולצות מהחבר שלך? הנה תלבושת שאולה- of-the- הבנים שמצליחה להיראות סקסי מספיק עבור לובש על תאריך. כל שעליך לעשות הוא להוסיף חגורה רחבה חולצה לבנה מכופתרת למטה, לתת זנבות תלויים על ג 'ינס רגל ישרה קלה, בכושר ישר (אלה בתמונה כאן הם 501s של לוי). תלבש עם נעלי אצבע מחודדות או עקבים גבוהים עבור סגנון סקסי בדרך כלל, כי יכול בקלות להיות משוחק בלילה זה הקיץ.

בדוק 20 דרכים מדהים לסגנון חולצה לבנה.

09
של 09

ללבוש ז 'קט טוויד הקטן עם ג' ינס רגל ימין

רְחוֹב style tweed jacket and jeans

ללבוש ז'קט טוויד קטן עם ג 'ינס רגוע עבור סגנון אופנתי.
טימור עמק / גטי

ג'ינס רגל ישרה יכול לקרוא כמו מזדמנים, ולכן הוספת מעיל בסגנון שאנל (או צ 'נדל אמיתי צ' אפר, אם אתה סומק) היא דרך גאון מיד להתלבש אותם. אתה תיראה כמו פריזאי אמיתי כאשר אתה שכבת בלייזר טוויד קצוץ מעל לשטוף אור, ג 'ינס רגל ישרה. סיימו את התלבושת האופנתית שלכם עם אביזרי עור חכמים - אתם לא יכולים להשתבש עם דירות בלט מחודדות.

No Replies to "סגנון עלון - אלה הם ג 'ינס אופנה בנות אהבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 − 6 =