המדריך השלם שלך מה נעליים ללבוש עם ג ‘ינס רזה

אִשָׁה wearing J Brand jeans and Sam Edelman shoes on city street

קירסטין סינקלר / גטי

קניתם עד שכמעט ירדתם ולבסוף מצאתם זוג מכנסי ג'ינס רזים שאתם יכולים להרגיש בטוחים בהם. אבל אילו נעליים אתם הולכים ללבוש איתם? אולי יש לך הרבה סגנונות נעליים בארון שלך אבל להיות מודעים לכך שהם לא כל עשה כדי להתאים את הגוף מודע ג 'ינס. למה אתה רוצה להפיל את התלבושת המתוכננת בקפידה עם הנעלה הלא נכון כאשר יש כל כך הרבה נעליים חמוד ללבוש עם ג 'ינס רזה? עשינו את עבודת הרגל בשבילך בבחירת השילוב הטוב ביותר בין צחצוח- and- ג 'ין כאשר אתה לובש ג' ינס רזה, כך שאתה יכול להיראות הכי טוב שלך מכף רגל ועד ראש. ועוד. אנו חוסכים לך זמן על ידי אומר לך מה נעליים להימנע כאשר אתה accessorizing skinnies שלך.

02
של 07

נעלי עקב

רְחוֹב style jeans and high heel shoes

כריסטיאן ויריג / גטי

אחד הטובים, ואת הסקסי, נראה עם ג 'ינס רזה הוא עם עקבים גבוהים. התאמת ג 'ינס רזה הרגל שלך עם נעליים החולקות צללית צרה שלהם מדגיש כי vibe. אחת הסיבות לכך כמה נשים למצוא ג 'ינס רזה אתגר ללבוש כי הם יכולים לעשות את הרגליים שלך נראה stumpy אם אתה לובש את הנעליים הלא נכונות. עקב גבוה עד גבוה הוא התאמה אידיאלית עבור ג'ינס רזה. עקבים גבוהים להאריך את הרגליים, בעוד צורה מחודד הבוהן מרחיב את הקו הארוך, רזה של המכנסיים שלך כל הדרך עד קצות הבהונות. התוצאה היא שתיראה ארוכה ורזה יותר. אם אתם מודעים לעצמכם על הרגליים שנראות גדולות בנעלי אצבע מחודדות, פשוט בחרו בנעל עם נקודה מקוצרת, ולא יותר.

מה להימנע: עקבים גבוהים רבועים אל מרובע ללכת פנימה והחוצה של סגנון אבל לתת לשני אלה לעבור כאשר אתה לובש ג 'ינס רזה כי הם יכולים להיות השפעה מעובה על הרגליים. אם אתה מתלבש, ייתכן שתרצה גם להתרחק נעלי עקיבה פלטפורמה chunky, אשר קל ללבוש אבל יכול להיראות מוזר מתוך פרופורציה עם סגנונות ג 'ין רגל צרה, יצירת אפקט פרפר של סוס מחמיא זה בהחלט מזדמנים.

עקבים גבוהים על אמזון אופנה:

 • אלה משאבות קלאסי בתוך קשת של צבעים
 • יפה כמו תמונה פרחוני עקבים גבוהים
 • חייב להיות שמלה לבוש שמלות
03
של 07

נעלי בלט

רְחוֹב style jeans and a sweater

קירסטין סינקלר / גטי

מה יכול להיות קל יותר ו שיק עבור סגנון היום מאשר לאמץ את המדים של הצרפתי של ג 'ינס רזה ודירות בלט פשוט? אם אתה רוצה ללבוש נעליים שטוחות עם ג 'ינס רזה שלך, לבחור זוג עם הבוהן מחודד כדי ליצור אפקט מוארך יותר עבור הרגליים. אתה יכול להתאים זוג חיוני של אודרי הפבורן בסגנון בלט דירות לצבע הג'ינס שלך, כפי שתואר כאן, או לנסות דירות מתכתי או מעוטר למראה כיף, צעיר. דירות בלט נראה טוב במיוחד אם אתה גבוה.

מה להימנע: בעוד דירות בלט יכול להיראות אופנתי עם ג 'ינס רזה, זה נראה לא מחמיא ביותר אם אתה קטנטן. נעלי שטוח יכול להיות אפקט מקצר כאשר מזווג עם רגל מתנשמת מחודדת, אז אם אתה מודאג לגבי זה, לבחור בעקבים במקום.

בדירות בלט לנסות:

 • אלה אופנתי תחרה למעלה דירות בלט עם קשרים הקרסול
 • מבריק פטנט עור בסגנון slingback דירות
 • דירות כסף מתכתיים
04
של 07

סנדלים עם עקבים גבוהים

רְחוֹב style jeans and blazer with sandals

קירסטין סינקלר / גטי

סנדלים עם עקבים גבוהים נראים מרהיבים בג'ינס רזה. אתה יכול ללבוש סנדלים לבנים בקיץ, כפי שצולמו כאן, או לנסות סנדלים שחורים עם עקבים גבוהים מחודדים למראה קלאסי, פראי, שעובד עם כל ג 'ינס דנים. גוון נייטרלי של סנדלים עם עקבים גבוהים הוא גם נהדר, עבור אפקט בקושי, כי הוא סקסי ומחמיא ללבוש על תאריכים. חלקית לגוונים הקשת? לדלג על הקשת נעליים בהירות ולהוסיף פופ של צבע עם הפדיקור שלך, במקום.

מה להימנע: סנדלים בצבעים בהירים יכול להיראות קצת (אהם) זבל עם ג 'ינס הדוקים. לך נועז כמו שאתה מעז אם אתה חושב שאתה יכול למשוך אותו אבל כאשר ספק, מקל עם גוונים קלאסיים.

סנדל אפשרויות אופנה אמזון:

 • סנדלי גלדיאטור שחור גבוה
 • סנדלים סדינים עם סנדלים עם סקס
 • תשומת לב מקבל, סנדלי עקב עקביים לבנים
05
של 07

מוֹקָסִינִים

רְחוֹב style Gucci purse and loafers with jeans

כריסטיאן ויריג / גטי

כאשר אתה רוצה להתלבש ג 'ינס רזה עבור המשרד ואת העקבים הם לא על סדר היום שלך, להגיע זוג קלאסי של נעלי עור בהשראת נעליים עבור אופנה קדימה, קל ללבוש נראה. שטוחים loafers נהדרות עבור הוספת קצת ילד-פוגש-הנערה קצה את בגדי היומיום הרגיל.

אם הנוחות היא מילת המפתח שלך, אתה יכול לבחור תמיד בסגנון אלגנטי בסגנון מחליק על. או לשאוב את נפח האופנה של זוג נעלי עור פטנט snazzy עם אצבעות מחודדות, בהשראת סגנון גברים טוקסידו. לא משנה מה אתה רוצה לבחור, אתה רוצה ללבוש זוג כי הוא בעל מבנה של עור באיכות גבוהה. גוונים נייטרלי שלטון המדפים חנות נעליים, אבל תוכלו למצוא גם אופנתי מתכתי לופרס למכירה (האחרונים נשמרים הטוב ביותר עבור ללבוש אחרי שעות, אלא אם המשרד שלך הוא יצירתי מאוד או מזדמנים). ג'ינס לשטיפה כהה הם התאמה מושלמת עבור נעלי שחורות, בעוד שטיפה בינונית לעבוד היטב עם נעלי עור חומות, אדומות,.

מה להימנע: לדלג על המראה כובע כאשר אתה לובש ג'ינס לבנים; הנעליים האלה הם תכליתי סופר, אבל הם יכולים להיראות clunky יחד עם ג 'ינס לבן.

עור נעליים על אמזון אופנה:

 • מגניב להחליק על נעליים עם הבוהן עור הפטנט
 • מגלגל טרנדי שקופיות עם הפנינה המפרט
 • סנוזי כסף מתכתיים נעל ללבוש בסופי שבוע
06
של 07

מגפי קרסול

רְחוֹב style jeans and ankle boots

כריסטיאן ויריג / גטי

מגפיים קרסול (המכונה לפעמים "מגפיים") הם אופנתיים ללבוש מזדמנים ואפילו הלבוש תלבושות, אבל הם יכולים להיות אתגר ללבוש עם ג 'ינס רזה. ללבוש את המגפיים הלא בסדר של המגפיים ואת האפקט יכול להיות clunky יותר שיק. הטריק ללבוש את המגפיים אופנתית עם ג 'ינס רזה הוא כל על בחירת הסגנון הנכון. חפש מגפיים קצרים עם צורה הבוהן פוינטיר שמתאימים לך סביב הקרסוליים. ווד וסגנונות העקב מוערמים יכולים גם להיראות טוב כי הם נותנים לך קצת מחמיא גובה.

בעוד המגפיים קצר לא להאריך את הרגליים כמו גבוה יותר אתחול יהיה, אתה עשוי להיות מוכן לעשות את הסחר עבור בסגנון המודרני. אלא אם כן יש לך פרופורציות מודל, עם זאת, להקדיש תשומת לב מיוחדת התאמת צבע האתחול שלך ג 'ינס גוון (כמו ב, לובש אתחול כהה עם ג' ינס כהה לשטוף, וכן הלאה), כדי לשמור על קו הרגל שלך ארוך.

מה להימנע: לדלג על כל המגפיים הקרסול עם צמרות רחב, אשר יכול לחתוך לך חזותית בקרסוליים, סגנונות בוטה- toe.

אפשרויות אתחול הקרסול האופנתי:

 • אלה קלאסי שחור הקרסוליים
 • מגפיים קרסוליים עזים ומשובשים שיהפכו ראשים
 • נעלי עקב עקבים (קל להתלבש)
07
של 07

נעלי ספורט

רְחוֹב style photo of woman wearing black jeans and Adidas sneakers

כריסטיאן ויריג / גטי

ג'ינס רזה ונעלי ספורט יכול להיראות רענן אם אתה בסגנון את שאר התלבושת שלך בחוכמה. לקבלת מראה אופנתי המשלב סגנון בית הספר הישן עם אופנה מודרנית, נסה ללבוש נעלי ספורט בסיסיים לבנים עם ג'ינס רזה ומעיל עור. זה נראה אלגנטי ללא מאמץ עבור סוף השבוע ללבוש. אתה יכול גם להחליף את מעיל העור עבור בלייזר מחוייט על חולצת כפתור למטה עבור מראה קלאסי עם ג 'ינס רזה ונעלי ספורט.

מה להימנע: רק להגיד לא לנעליים או לנעול chunky כי הם התכוונו בבירור ללבוש במכון הכושר.

נעלי ספורט קלאסי שנראות טוב עם ג'ינס רזה:

 • קונברס צ'אק טיילור
 • קים דנים כחול נעלי ספורט
 • פומי ספורטיבי

No Replies to "המדריך השלם שלך מה נעליים ללבוש עם ג 'ינס רזה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 + = 44