אפנה אופנה אופנה שרה האריס הוא שלנו דנים סגנון קראש – insightyv.com

אפנה אופנה אופנה שרה האריס הוא שלנו דנים סגנון קראש

Friday
מתוך 11

לפגוש את הג ‘ינס שלנו, שרה האריס

שרה Harris, Fashion Editor of British Vogue


שרה האריס מ”ווג” היא נערת הג’ינס שלנו.
כריסטיאן ויריג / גטי

ווג של המגזין שרה האריס הוא שלנו דנים בסגנון למחוץ. בלונדון, שם היא מקנה את חוכמת האופנה שלה על הדפים המסוגננים של “ווג” הבריטי, שרה מזוהה מיד עם חובבי אופנה ברחבי העולם על סגנון הרחוב הרוצח שלה – היא מתרסקת לעתים קרובות על ידי הפפראצי האופנה כשהיא מגיעה למופעי ההופעות – והיא האופנה הגדולות משפיעה בזכות עצמה, עם 170,000 + Instagram עוקבים וספירה (@ sahahharris).

שרה ידועה בזכות אהבתה לג’ינס של ג’ינס, בין אם היא הולכת למשרדי “ווג”, או יושבת בשורה הראשונה של תצוגת אופנה, והיא טובה מאוד בהעלאת אותם לתלבושות מלוטשות. אתה יכול גם לזהות את שרה בקלות על ידי שערה האיקוני, הארוך והכסוף. (באמצע שנות השלושים לחייה, היא החלה להרוויח כסף בשנות העשרה שלה והחליטה לאמץ אותו כמבט החתימה שלה).

תסתכל דרך הגלריה שלנו של כמה האריס ‘הטוב ביותר של סגנון בסגנון הרחוב בג’ ינס, ולקבל השראה ליצור בגדים שלך מוכן צילום עבור ללבוש יומיומי.

02
מתוך 11

צ ‘ק ללא מאמץ בג’ ינס סקי קרוס

שרה Harris in skinny jeans


שרה האריס סלעים ג’ינס רזה וחולצת גברים.
טימור עמק / גטי

הנה תמונה של שרה האריס מרחובות מנהטן, כאשר היא באה בשבוע האופנה של ניו יורק. אנחנו ממש אוהבים את הסגנון הפשוט והיפה שלה בתלבושת הזאת. היא משלבת חולצת פסים גדולה מדי, מכנסי ג’ינס רזים וגדולים וסנדלי עקב גבוהים ופתוחים למראה אופנתי ללא מאמץ שאפשר ללבוש בראנץ ‘עם חברים, קניות או בתאריכים מזדמנים.

יש לנו כאן את השראת האופנה שלך.

03
מתוך 11

ג ‘ינס שחור זית זית

שרה Harris in black jeans and an olive jacket


שרה האריס לובשת ג’ינס שחורים וז’קט זית.
טימור עמק / גטי

שרה האריס השתתפה ביום האופנה של פריז, לבושה בתלבושת אופנתית על בסיס ג’ינס שחורים. היא זייפה ג’ינס דקים, שחורים, עם חולצת גברים לבנה, חגורה במותניים כדי להגדיר את הדמות שלה. מרובד למעלה, ז’קט מפציץ ירוק זית אופנתי, מגולגל בשרוולים כדי להציג שעון יקר. עקבים גבוהים בשחור ולבן לעזור להתלבש זה מראה מזדמנים אחרת ולהוסיף קצת פולנית.

קבל רעיונות יותר אלגנטי ללבוש ג’ינס רזה שחור.

04
מתוך 11

סוודר סוודר וג ‘ינס תלבושת

שרה Harris in jeans and sweater


שרה האריס נראית כל כך אופנתית בג’ינס ובסוודר.
קירסטין סינקלר / גטי

שרה האריס הוא לעתים קרובות snapped בג ‘ינס סוודר – אז איך היא עושה את זה נראה כל כך אופנתי? הסוד שלה הוא בבחירת פריטים שמתאימים בצורה מושלמת (או שיש להם להתאים את המדידות שלה בדיוק – אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם הג ‘ינס שלך). כאן, סוודר חום פשוט הוא תחוב ג ‘ינס רזה במצוקה ו שחוקים עם נעלי, על סגנון יפה, פשוט שעובד עבור ימים מזדמנים ובסופי שבוע.

הנה 14 דרכים להיראות מדהים בג ‘ינס רזה.

05
מתוך 11

טוויד בלייזר וג ‘ינס קרופ

שרה Harris in tweed blazer and skinny jeans


שרה האריס בבלייזר טוויד מוכן לעבודה וג’ינס רזה.
טימור עמק / גטי

שרה האריס נראה מוכן ליום מסוגנן במשרד זה בבלייזר ובג ‘ינס התלבושת. היא צולמה סביב פריז בשבוע האופנה בפריז, בתלבושת מתוחכמת להפליא של בלייזר טוויד וג’ינס רזה קצוץ. הסטיילינג של הבלייזר המותאם שלה (שחוקה מכופפת מעל חולצה, מה שהופך את הז’קט לפסגה) ואת מבחר האביזרים שלה (נעליים שחורות שטוחות, מצמד פשוט, תכשיטים מינימליים) יוצרות אפקט יום-יומי אופנתי שנראה מאוד צרפתי.

קבל רעיונות ללבוש ג’ינס אופנתי לעבוד.

06
מתוך 11

צי בלייזר וג ‘ינס דהוי סלים

שרה Harris rocks a blazer with contrast piping over jeans


שרה האריס סלעים בלייזר עם צנרת בניגוד על ג ‘ינס.
טימור עמק / גטי

שרה האריס צולמה ברחובות לונדון בשבוע האופנה של לונדון, בתלבושת שעלינו ללבוש בשמחה בימי שישי, כדי להרשים את עמיתינו. שרה זוגות בלייזר הצי הקלאסי (מעוטר צנרת ניגוד צ ‘יק, natch) ו העליון לבן פשוט, עם ג’ ינס רזה רגליים דק לשטוף בינוני. אנחנו אוהבים את זה את הג ‘ינס נראה קל לעמוד לשבת – ואת העבודה של שרה, שטוחה שטוחה נעליים שקופיות הם למות גם עבור,.

עקבים שנאה? מצא אילו נעליים שטוחות להיראות הכי טוב עם ג ‘ינס רזה.

07
מתוך 11

מרופט ג’ינס עם מעיל עור

שרה Harris in biker jacket with frayed hem jeans


שרה האריס זוגות ז’קט אופנוענים עם מכנסי ג ‘ינס גולמי.
קירסטין סינקלר / גטי

שרה האריס בחרה לזווג מעיל אופנוע עור איקוני עם מכנסי ג’ינס אופנתיים, מרופטים, לאירוע של שבוע האופנה בפריז. ג ‘ינס באורך הקרסול ואת צווארון לבן הטופס את הבסיס של התלבושת שלה, אשר מרובד עם זנב אופנוע עבור תוספת יתרון. נעלי עקב גבוהות מבריקות את האיזון המושלם בין סגנון גברי לנשי.

קבל מרופט בגד ג ‘ינס תלבושת ההלבשה בסגנון שלנו בסגנון אופנה מדריך.

08
מתוך 11

מעיל גשם קצר וג ‘ינס קרופ

שרה Harris in jeans and trench coat


שרה האריס לובשת תעלה קצרה כמו מעל ג ‘ינס קצוץ.
כריסטיאן ויריג / גטי

שרה האריס בחרה להתלבש בג’ינס בשבוע האופנה הגשום בלונדון. במקום מעיל הגשם הארוך האופייני על ידי בריטים רבים, הכתה שרה פתק אופנתי בתעלה קצרה יותר, בלויה כמו מכנסי ג’ינס ישרים. רצועת הקרסול עקבים גבוהים לעזור להאריך את רגליה, ונראה נהדר עם אורך ג ‘ינס קצר שלה.

קבל רעיונות עבור מה נעליים ללבוש עם סגנונות ג ‘ינס קצוץ.

09
מתוך 11

סוודר ארוך מעל ג ‘ינס

שרה Harris in a long sweater and skinny jeans


שרה האריס לובשת סוודר ארוך וג’ינס רזה.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

כאשר מזג האוויר הופך צונן, אתה לא יכול לשקול שיש לך יותר אפשרויות סגנון מאשר מעיל חורף גדול. הנה, שרה האריס היא בתמונה בדרכה אל המסלול ז ‘אן פול גוטייה להראות, מה שהופך את ההצהרה בסגנון ינואר בסוודר גולף צמר ארוך, שחוקים מעל ללכת ג’ ינס רזה. פרטים מיוחדים על הסוודר – אורך יוצא דופן שלו, האזיקים הלבנים – לעזור להלביש אותו, בעוד הנעליים גבוהות של עקבים של שרה (בגוון תואם את האזיקים שלה) הן מסוגנן ונוח ללבוש ליום של schmoozing.

20 סלבריטאים להראות לך איך להיראות חמוד בג ‘ינס בחורף זה.

10
מתוך 11

אורך ג ‘ינס ו מעיל עור

שרה Harris in a leather coat and jeans


שרה האריס שמלות לגשם במילאנו.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

מזג האוויר המעבר – או באותם ימים כאשר מזג האוויר לא מצליח להמציא את דעתו על מה העונה הוא – שיחות שכבות שיכולים לשמור לך חם, אבל גם נראה טוב אם אתה צריך לשמור אותם על כל היום. במהלך שבוע האופנה הגשום האחרון במילאנו, שרה האריס מתנדנדת במעיל גשם כמו עור האופנה של ווג. מעיל גשם עם חגורות לטקס מביא קצה וליטוש כדי ללבוש ג ‘ינס רזה קצוץ. שרה שומרת בחשאי את האביזרים שלה במשפחה השחורה, למבט עז מכף רגל ועד ראש.

ראה כיצד להתלבש ג ‘ינס הבסיסיים שלך להיראות מסוגנן כל יום.

11
מתוך 11

תלבושת הג ‘ינס ו ג’ ינס

שרה Harris in bootcut jeans


שרה האריס בתלבושת לבושה עם מכנסי ג’ינס.
מתיו ספרזל / גטי

אתה לא יכול לנחש כי אופנה אפנה עורך ישתתפו השבוע האופנה בניו יורק לובשת קפוצ ‘ו וג’ ינס – אבל אתה תהיה בסדר. שרה האריס עשתה בדיוק את זה – ועשתה קוקו, לא פחות – בתערוכת שבוע האופנה של ניו יורק, לבשה מעיל צמר ואדום אדום, עם מכנסי ג’ינס קלאסיים (כן, הם חזרו לסגנון עכשיו). אמנם אנו יכולים לשמור את זה מראה חמוד ונוח עבור סופי שבוע מזדמנים, אתה צריך להעריץ את אומץ האופנה המוצגת כאן.

אנחנו מראים לך מה ללבוש עם ג ‘ינס bootcut.

No Replies to "אפנה אופנה אופנה שרה האריס הוא שלנו דנים סגנון קראש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.