מה הם ג’ינס אמא – ואתה צריך ללבוש אותם? – insightyv.com

מה הם ג’ינס אמא – ואתה צריך ללבוש אותם?

אם לא שמעתם, “ג’ינס אמא” הם בחזרה – והם בסגנון ג ‘ינס אופנתי ללבוש עכשיו. אז מה הם ג’ינס של אמא, ואיך זה סגנון ג ‘ינס לנשים ללכת מלהיות התחת של בדיחות, להיות אחד של היום חייב להיות ג’ ינס סגנונות עבור אופנתית צעירים (ו צעירים ב-הלב) נשים? אנחנו חולקים את ההיסטוריה של ג’ינס אמא ואיך הם הלכו מלהיות לא ללבוש פריט, למצב הנוכחי שלהם מגמה אופנה.

1980 – ג ‘ינס אמא נולדו

ג’ינס של אמא, כפי שהכרנו אותם הרבה יותר מאוחר, הופיעו לראשונה בשוק בשנות ה -80, לפני שמכנסי ג’ינס רכים היו בעיניה של מעצבים. סגנון הג’ינס החדש הזה, שנרכש על ידי אלפים, בעיקר על ידי נשים בגיל העמידה שראו הזדמנות לנחמה, כלל בדרך כלל שטיפה בצבע כחול בהיר, ללא דהייה או מצוקה. הם היו גם גבוהים מותניים, עם עלייה כי פגע הרבה מעל הבטן כפתור, עושה את התחתונה של אישה להופיע ארוך יותר ומחמיא ממה שהיא אחרת.

ללא רמז של מתיחה בג’ינס שלהם, אשר לובשי ג’ינס כל כך רגילים עד היום, הג’ינס האלה לא עשו שום דבר כדי למתוח את הגוף או להחזיק בחתיכות מתנודדות. אולי הגרוע מכל היה הבד הנוסף סביב הרוכסן, לפעמים עם הקפלים, אשר הגדילו כל רמז של בטן pouch (נפוץ לאחר ההשפעה של ההריון). רגליים מחודדות וחגורות אלסטיות היו בין שאר זוועות סגנון הג’ינס הזה, שלעתים קרובות לבשו נשים בחולצות מקופלות, כנראה בלי לדעת עד כמה הן נראות לא נראות.

 

2000s – ג ‘ינס אמא לקבל את שמם (ולהיות בדיחה לאומית)

אנו יכולים להודות לטינה פיי על שרובנו מודעים לאיזה ג’ינס של אמא, וכמה רע הם יכולים לעשות כמה נשים. אלה תחתונים ג ‘ינס מחמיא היו משוחק על ידי נשים במשך שנים רבות לפני הקומדיאן עשה אותם מפורסמים בסאטרדיי נייט לייב 2003.

 היא פירסמה מותג ג’ינס מזויף בשם אמא ג’ינס, תוך שימוש בתג, “בשביל יום האם הזה, אל תיתן לאמא את הבושם הזה, תן לה משהו שאומר ‘אני כבר לא אישה … אני’ אמא! “

פתאום, המונח ג’ינס ג’ינס הפך לחלק מתרבות הפופ שלנו – ותחושת בושה התעוררה סביב לבוש בסגנון הג’ינס הזה. אנחנו יכולים רק לדמיין כמה ניקיון ניקיון כי skit השראה, אבל אתה לא יכול ללבוש ג’ינס אמא יותר אחרי טינה, מבלי שמישהו הצביע על כמה מיושן ולא אופנתי הם היו.

2010 – Baggy ג ‘ינס האתגר Skinnies

דרך שנות ה -90 המאוחרות ועד למאה זו ועד כה, דנים אופנה לנשים כבר על ג ‘ין רזה. ואז, לפני כמה שנים, סגנונות ג ‘ינס רגועים יותר, כגון ג’יין החבר המעודכן, החלו לקרוא תיגר על העליונות האופנתית של ג’ ינס צמוד עור. 

זה יכול להיות חלקית בגלל “האופנה” נורמלי “האופנה” שנוצרו על ידי היפסטרים, אשר הכריז זה מגניב ללבוש בגדים למראה הממוצע שהראה שהם לא אכפת מגמות אופנה מעצב. פתאום, יסודות יומרניים כגון ג’ינס רחבים קפוצ ‘ונים קפצו אופנה חדשה במטמון בקרב קבוצה הצעירה. 

עם זאת, סגנונות ג ‘ינס גבוה מותניים, אשר מחמיאים לגוף שעון גוף, הפך גם מגמת אופנה, כפי שראינו אותם משוחק על ידי ידוענים מפותלים כגון קים Kardashian.

אמא ג ‘ינס להפוך סגנון טרנדי

Topshop היה קמעונאית האופנה הראשונה להציג מחדש את ג’יין אמא כסגנון אופנתי עבור הצרכנים הצעירים. עוד מותגים פופולריים אחרים, שממוקדים בקרב בני הנוער (כולל ASOS ו- H & M) הגיעו בקרוב – וכך גם מסעות הפרסום שלהם – והיום, ג’ינס של אמא הם פריט אופנה חם שגם מותגי מעצבים יוקרתיים כוללים באוספי הדנים שלהם. 

אז מה אמא ​​של היום נראה ג ‘ין? בעוד שלכל זוג יש וריאציות שונות במקצת – חלקן אופייניות למצוקה, בעוד שאחרות עשויות להיות מקופלות או מכבסות אבן – כולן חולקות מותן גבוה, מפשעה נמוכה, וכיסים אחוריים ממוקמים גבוה על הקצה האחורי, אשר יש להם השפעה של משטחת את הישבן של הלובש. זה בניגוד גמור של ג’יני רזה בכל מקום של רק לפני חמש שנים, עם ההתאמה הדקה שלהם, תפרים מתאר קוורץ התחתון.

 

מי יכול ללבוש את ג ‘ינס אמא חדשה

אמהות אמיתיות, שימו לב – ג’ינס של אמא חדשה הן בסגנון הטוב ביותר שנשאר לקבוצה הצעירה. אם יש לך רמז כלשהו של בטן, ג’ינס אמא יהיה להדגיש את זה בצורה לזעזע אותך, אם אתה רגיל רזה, הולם, ג ‘ינס דנים למתוח. הערעור של ג’ינס אמא הוא שהם מתוחכמים והם מועיל בהחלט להסוות את כל הפגמים דמות הלובש אולי – שני דברים שאתה כנראה לא רוצה בג ‘ינס שלך מעבר לגיל מסוים.

אם אתה מחליט ללבוש את ג ‘ינס אמא חדשה, אתה יכול לסגנון אותם בדיוק כמו ללבוש ג’יין החבר בארון שלך. המותניים הגבוהים שלהם דורשים את החלק העליון, והם יכולים להיות משוחק עם נעלי התעמלות או עקבים גבוהים כאחד. שכבת בלייזר מעל למעלה להתלבש אלה מכנסי ג ‘ינס, ולהוסיף קצת צורה לתלבושות שלך.

No Replies to "מה הם ג'ינס אמא - ואתה צריך ללבוש אותם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.