אופנה טריקים זה עובד למעשה: איך להיראות רזה בג 'ינס | insightyv.com

אופנה טריקים זה עובד למעשה: איך להיראות רזה בג ‘ינס

אתה לא תמיד יכול לפגוע במשקל המטרה שלך – אבל אתה יכול להיראות רזה יותר בג ‘ינס בדיוק ברגע זה. רוב הנשים מסתמכות על ג ‘ינס כמו מצרך מלתחה, לעתים קרובות להגיע אליהם כאשר אנחנו לא מרגישים נוח לסחוט לתוך אפשרויות אחרות בארון. אבל נראה רזה ג ‘ינס יכול להיות קצת אמנות – זה לא פשוט כמו פשוט לקנות זוג ג’ ינס רזה. אספנו את עצה האופנה הטובה ביותר על מה לחפש כאשר אתה הולך קניות ג ‘ינס, כדי לעזור לך למצוא את זה זוג מושלם של ג’ ינס שגורמים לך להיראות כאילו איבדת מיד במשקל, בכל פעם שאתה שם אותם. בדוק את המדריך שלנו חיסכון בזמן איך להיראות רזה יותר בג ‘ינס,.

רְחוֹב style dark jeans

ג ‘ינס לשטוף כהה הם להרזיה על כולם.
אדוארד ברתלוט / גטי

מכנסי ג’ינס כחולים מגיעים בשטיפות שונות (הנקראות גם שטיפות או טיפולי צבע), החל מכחול לבן, כחול בהיר ואפור יונה, כל הדרך דרך אינדיגו כהה, פחם ושחור. יש גם ג ‘ינס פסטל עשיר בצבע ג’ ינס שוטף לבחירה. אם המטרה שלך היא להיראות רזה בג’ינס, אתה רוצה לבחור גוון בסוף הכהה ביותר של טווח צבע. ג ‘ינס כביסה דק, כהה בתוך אינדיגו עמוק או שטיפה שחורה הם לא רק רזה, אלא גם תכליתי ללבוש עם צמרות מזדמנים וגם לבוש.

האם יש לזכור כי ג ‘ינס ג’ ינס כהה דורשים קצת טיפול כדי לכבס, כפי שהם מיוצרים עם צבע כבד שיכול לדמם לתוך בגדים אחרים כאשר כביסה.

למד כיצד להלבין ג’ינס לשטוף כהה כדי למנוע את דימום צבע

04
מתוך 10

קנה התאמה מושלמת

רְחוֹב style woman in white blouse and skinny jeans

ג’ינס מתאים.
אדוארד ברתלוט / גטי

יותר מכל פריט אחר של בגדים, ג’ינס לא מתאים יכול חזותית Pack על קילו. לכן זה חיוני כדי לוודא שאתה קונה ג ‘ינס שמתאימים לך בדיוק. אתה תיראה הכי רזה שלך בג’ינס, כי הם לא חזק מדי, ולא שקוף מדי. לדעת את גודל ג ‘ינס הנכון חשוב כאשר אתה הולך קניות ג’ ינס, כמובן, אבל יש גם לא תחליף מנסה ג ‘ינס על והערכת התאמה בכושר, כמו שינוי גודל יכול להשתנות בין מותגים. 

ג’ינס רזה צריך לחבק את הירכיים, התחתון והרגליים, למשל, מבלי לסחוט אותם חזק מדי.

החבר ג’ינס צריך להיות יותר ישר רגל מאשר baggy לחתוך אם אתה מנסה להיראות רזה, מה הגוף שלך סוג.

כולם ייהנו חגורה כי בחוזקה אבל בעדינות מחזיקה באמצע שלהם, בלי לחתוך את המותניים ויצירת אפקט מאפין העליון לא מושך.

לקבלת מראה skinnier בג ‘ינס, גם לבדוק את תווית הבגד לספירה את הספירה. למתוח ג ‘ינס ג’ ינס עם בין 1-4% סטרץ ‘יציע יותר מחבק צללית הגוף מאשר ג’ ינס רגיל, תוך מתן גמישות ותנועה.

למידע נוסף על מה לחפש זוג ג’ינס מתיחה

No Replies to "אופנה טריקים זה עובד למעשה: איך להיראות רזה בג 'ינס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 95 =