מסמר את המגמה - איך ללבוש את הקרסול ואת הג 'ינס | insightyv.com

מסמר את המגמה – איך ללבוש את הקרסול ואת הג ‘ינס

רְחוֹב style jeans and ankle boots

ללבוש את תשומת הלב מקבל מגפיים עם רזה ג ‘ינס רזה.
כריסטיאן ויריג / גטי

מגפי קרסול וג’ינס הם גפרור משמים, מבחינתי. בעוד זה שילוב אופנה הוא trending כמו משוגע, זה לא אומר שזה מגיע ללא האתגרים שלה. שחוקים בדרך הלא נכונה, אתה יכול בסופו של דבר נראה מתוארך, או סתם מוזר במגפיים קצרים וג ‘ינס. בגלל זה אני כבר להרכיב את זה ללכת מדריך איך תמיד נראה אופנתי בג ‘ינס ומכנסיים הקרסול, בין אם אתה סוג ג’ ינס רזה של גאל, או הם חלקיים יותר סגנונות slouchier. 

02
מתוך 10

טאק ג ‘ינס סקיני לתוך נעלי הקרסול

גִ'ינס and ankle boots

תקע ג ‘ינס רזה לתוך המגפיים הקרסוליים.
קירסטין סינקלר / גטי

ג ‘ינס רזה לא נועדו שום דבר מרובד תחת אותם. בגלל זה תקע את skinnies שלך לתוך המגפיים הקרסול הוא לא brainer. שילוב זה נראה נהדר עם שלך, ג’ינס snugger ארוך יותר, כי יהיה אמין להישאר כאשר אתה לובש אותם עם אתחול קצר יותר.

03
מתוך 10

אל תתעלם מהפערים

אִשָׁה in jeans and ankle boots

הצג את מחשוף הקרסול.
ברט ונטלי Kaffee / Getty תמונות

קרע מחוספס הוא דבר עכשיו – כן, באמת. כדי לשלוף את המראה הסקסיאני הזה, התאימו למכנסי הג’ינס הרך שלך, עם גביע קרסול עם עקבים גבוהים, שמתייבש בחזית, כדי להראות את החלק העליון של הרגל. זה נראה נהדר כאשר המגפיים הם שחורים, כפי שתואר כאן.

04
מתוך 10

רול את האזיקים שלך

כבול jeans and ankle boots

השרוול הג’ינס שלך כדי להראות את המגפיים הגדולים.
קירסטין סינקלר / גטי

אתה צריך גם לחשוב מעבר ג ‘ינס רזה כרגיל כאשר אתה רוצה ללבוש את המגפיים הקרסוליים. כאשר ג ‘ינס הם לא הדוק על הקרסוליים, הם יותר קל להתגלגל – כל טוב יותר כדי להראות את השלל האהוב עליך. אז נסה ללבוש את החבר שלך מועדף ג ‘ינס או זוג רגל ישר עם מגפיים הקרסול, האזיקים ג’ ינס מעל הקרסול. זה נראה עובד עם כל המגפיים הקרסוליים, אבל הוא גדול במיוחד עבור אלה עם קצת עקב.

05
מתוך 10

רול האזיקים שלך – רזה השרוול גירסה

גִ'ינס and ankle boots

ג ‘ינס השרוול עם להעיף קל להתהדר המגפיים שלך.
קירסטין סינקלר / גטי

הנה איך זה נראה עם כפוף יותר כבדרך אגב, השרוול רזה ומגפיים הקרסול בעקב פלטפורמה.

06
מתוך 10

תן Hems לקצץ

גלם hem jeans and ankle boots

לחתוך את מכנסי הג ‘ינס שלך כדי להראות את הנעליים נהדר.
טימור עמק / גטי

משוך את זה נראה אופנתי ג ‘ינס אופנתי – להתהדר המגפיים שלך קצר מועדף – על ידי עושה DIY מהיר על מכנסי ג’ ינס שלך. פשוט לנסות את השיטה מהירה וקלה – לעמוד מול המראה, לבוש הג ‘ינס שלך ואת המגפיים הקרסול אתה רוצה להראות. השתמש חתיכת גיר או סמן לכביסה כדי לסמן את הרמה שבה תוכל לחתוך. לאחר מכן, להסיר ג ‘ינס ולהשתמש במספריים חדים בד לחתוך את אורך עודף. לקבלת מראה אופנתי “שולי גלם”, אתה יכול להשתמש זוג מספריים מניקור מחודדים כדי למשוך את החוטים סביב הקנים התחתונים ולעודד stragglers.

07
מתוך 10

יצירת מיידי (נקי) Hem

קרסול boots and jeans outfit

זיוף שולי על ידי קיפול ג ‘ינס מתחת.
קירסטין סינקלר / גטי

אם ג’ינס רזה שלך ארוך מדי כדי להראות את המגפיים שלך – וגם חזק מדי כדי להתגלגל בצורה אופנתית – אתה תמיד יכול לנסות את הטריק של החייט. פשוט לקפל את מכנסי הג ‘ינס פנימה, במקום כלפי מעלה, כדי ליצור שרוול בלתי נראה. סגנון זה גרזן לא רק מייצרת אפקט מלוטש יותר מאזיקים מגולגלים, וזה נהדר כאשר אתה מתלבש, אבל זה עושה את הג ‘ינס שלך נראה כאילו הם היו מותאמים אישית שונה כדי להכות את אורך מושלם. בשבילך fusspots בחוץ, אתה יכול לעשות את הטריק הזה לפני שאתה לובש מכנסי ג ‘ינס, ברזל ברזל כדי לוודא את “האזיקים” להישאר שטוח במהלך ללבוש.

08
מתוך 10

להתאים את המגפיים שלך ג ‘ינס

שָׁחוֹר jeans and ankle boots

רוק ג ‘ינס שחור ומגפיים הקרסול השחור.
קירסטין סינקלר / גטי

 ללבוש ג ‘ינס רזה עם מגפיים הקרסול היא דרך מצוינת ליצור קו רגל רצופה, עבור צללית ארוכה ורזה, במיוחד כאשר אתה מתאים את צבע הג’ ינס שלך בצל של מגפיים הקרסול שלך. לקבלת ההשפעה הרזה ביותר, נסו ללבוש זוג ג’ינס שחורים, בצבעי ג’ינס שחורים עם זמש שחור או מגפיים של עור שחור מט.

09
מתוך 10

נסה את זה עם ג ‘ינס מקוצץ

לִלבּוֹשׁ cropped jeans with ankle boots

ללבוש את הג’ינס שלך עם מגפיים הקרסול.
מתיו ספרזל / גטי

הנה דרך קלה לתת אלה ג ‘ינס קצוץ בארון שלך שדרוג בסגנון. פשוט להעיף את האזיקים פעם אחת, לתת להם vibe החבר כאשר אתה לובש אותם עם מגפיים הקרסול.

10
מתוך 10

או הסוואה חתולים עם גרביים

רזה jeans ankle boots and socks

ללבוש גרביים לעשות ג ‘ינס קצוץ נראה יותר.
קירסטין סינקלר / גטי

תחשוב שאין שום דרך ללבוש את מכנסי הג’ינס הרזים שלך עם מגפי הקרסול? יש – פשוט לגשר על הפער בין קצות ו צמרות עם גרביים גבוהים. זהו מבט זה נועד ללבוש סוף שבוע מזדמנים היא דרך מצוינת ללבוש ג ‘ינס קצוץ באותם חודשים המעבר, כאשר מזג האוויר הוא iffy.

No Replies to "מסמר את המגמה - איך ללבוש את הקרסול ואת הג 'ינס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 48 = 52