ג ‘ינס הטוב ביותר עבור נשים גבוהות – insightyv.com

ג ‘ינס הטוב ביותר עבור נשים גבוהות

אין שום דבר כמו ללבוש את זוג ג’ינס האהוב עליך. הם מחבקים את התחת שלך בדיוק, מחניפים את הירכיים והופכים את הרגליים שלך למיליון דולר. נשים גבוהות לפעמים מתקשים למצוא את זוג הג’ינס המושלם משום שסגנונות רבים כל כך אינם מתפרשים על פני אינץ ‘בגודל 34 אינץ’. בעוד אורך זה עשוי להתאים נשים עד 5’9 “או כך, נשים גבוהות יותר צריך ג ‘ינס עם אפשרויות inseam יותר.

להלן, חנות 10 המותגים דנים האהובים שלנו חתכים ספציפיים כי הם תפורים (אבל באמת את המדף) עבור נשים גבוהות: 

 1. הפער “HIGH STRETCH” 1969 מחוספס בחזרה מכנסי ג ‘ינס, 70 $. גאפ עושה מגוון של ג ‘ינס כי הם בגודל מושלם עבור נשים גבוהות. הג’ינס הרגיל שלהם יכול להיות מסודר עם inseam “ארוך”, אבל החנות המקוונת שלהם גם מוכר מיוחד “גובה גבוה” בעשרות חתכים, החל רזה כדי הבהקה, לחתוך אתחול, קצוץ רגל ישרה. החלק הכי טוב? דנים שלהם הוא כל במחיר של 70 $, אפילו גדלים מיוחדים.
 1. טופשופ טאל רקומה ג’ינס, 110 דולר. רק בגלל שאתה רגליים במיוחד (מזל לך!) לא אומר שאתה לא צריך ליהנות ליהנות סגנונות אופנתיים כשמדובר הג ‘ינס שלהם. Topshop מציעה מגוון של ג’ינס אופנה קדימה בגדלים גבוהים, כולל אלה כיף, funky “אמא” ג’ינס עם רקמה פרחונית. (קונים עוד את הג’ינס הגבוהים של טופשופ, כאן).
 2. M.i bodycon ‘Marrakesh’ בעיטה ג ‘ינס הבזק, $ 245. מכנסי הג’ינס האלה יש 35.5 אינזאם, וזה מושלם עבור נשים גבוהות שרוצות לסלק את האזעקה בעקב נמוך, ולנשים בגובה ממוצע שרוצות שרגליהן ייראו באורך מיליון קילומטרים, לג’ינס האלה יש גם חצי גובה עלייה, להבטיח התאמה מחמיאה, רטרו השראה.
 3. מכנסי ג’ינס מכנסי “תרזה”, 134 $. אלה ג ‘ינס ג’ ינס למתוח מ NYDJ יש מכנסיים בכושר ואת שולי רחב, שטוח זה נראה מלוטש ומתוחכם מספיק לעבודה. עם 36 “inseam אלה ג ‘ינס הם נהדרים עבור נשים גבוהות ואלה שאוהבים ללבוש עקב גבוה במיוחד.מאז הבד של ג’ ינס אלה הוא כל כך טק (ו-מחבק חיבוק), NYDJ ממליץ להזמין גודל אחד קטן יותר הרגיל שלך.
 1. פייג ‘ג’ ינס עוד “ג ‘ינס רזה, $ 179 – $ 229. פייג ‘ג’ ינס הוא אחד המותגים המועדפים שלנו דנים פרימיום, והם עושים מגוון של ג ‘ינס רזה הנמכר ביותר שלהם לחתוך ארוך עוד, עם 35.5 אינסייאם, אשר אמור להתאים באופן מחמיא על אפילו הגבוהה ביותר של נשים. אוהב את המראה של קצת קרסול עם ג ‘ינס רזה.
 1. אמריקן איגל X-Long ג’ינס, $ 45 – $ 60. לג’וניור, אמריקן איגל מציע את הג’ינס הרזה, היפה והחבר, בג’ינס ארוכים, שיש להם 33 אינזאם, זה לא הסגנון הארוך ביותר בהנפקות שלנו, אבל לצעירות ולבנות שעדיין גדלות ( או מי יכול להתמודד עם קצת קצוץ בכושר אם הם בֶּאֱמֶת גבוה) אלה ג ‘ינס לעשות גדול, אפשרות סבירים.
 2. צי הים הישן באמצע עלייה “Rockstar” ג ‘ינס, 27 $. בדיוק כמו חברת אחותם, גאפ, הצי הישן עושה את רוב ג ‘ינס שלהם בשני “רגיל” inseam ו’ גבוה ‘גדלים. הג ‘אן האהוב שלנו על ידי רחוק הוא Rockstar באמצע אמצע (בשחור) כי ההתאמה היא גדולה והמחיר אפילו טוב יותר. שים לב שגדלים גבוהים זמינים רק באינטרנט.

 3. מקגווייר ג ‘ינס’ Majorell ‘להתלקח ג’ ינס, 228 $. נשים גבוהות במיוחד המחפשות את הג’ינס האופנתי, הדרמטי הזה, שמתאים כמו חלום – לא נראה עוד. אלה מכנסי ג ‘ינס מק’ יש 36 “inseam ו 8.75” עלייה, מה שהופך אותם אפשרות לא גבוהה מדי המותניים. את שולי הגלם נותן אלה ג ‘ינס מבט זה רק להשתפר עם כל ללבוש ולשטוף.

 4. מכנסי הג’ינס הגבוהים של לוי, $ 65 – $ 90. מותג הדנים המקורי, ההמתנה האמריקאית הישנה, ​​של לוי, עושה עשרות ג ‘ינס נצחית ו טרנדייר שלהם עם גודל inseam גבוה. מ 501 קלאסי ל -700 ג’ינס רזה נמוך לעלות אתה יכול לבחור בין שלוש או ארבע אפשרויות inseam עם כל זוג, להבטיח לך לקבל את ההתאמה המושלמת שלך לא משנה מה סגנון תבחר.

 1. 7 עבור כל המין האנושי ‘Kimmie’ Bootcut ג ‘ינס, $ 179. 7 עבור כל האנושות עושה מגוון של סגנונות ג ‘ינס פרמיה שלהם עם inseam של 34 אינץ’ או יותר, אבל אתחול Bootsut Kimmie הוא אחד המועדפים שלנו עבור כל יום. חתך זה אינו אופנתי במיוחד, אבל הוא מחמיא וייראה מתוחכם ומלוטש על נשים גבוהות יותר, במיוחד עם משאבות הבוהן.

No Replies to "ג 'ינס הטוב ביותר עבור נשים גבוהות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.