האם שלך ג ‘ינס הטוב ביותר אמצע עלייתו, עלייה נמוכה או עלייה גבוהה?

רְחוֹב style in jeans and a sweater

למד מה עליית ג 'ינס יהיה להחמיא את הגוף הכי טוב.
כריסטיאן ויריג / גטי

אתה יכול לדעת את גודל הג'ינס שלך, אבל אתה יודע את הג 'ינס שלך עולה? כאשר קניות עבור זוג מושלם של ג 'ינס, זה סופר חשוב כדי להבין אם צורת הגוף שלך ייראה הכי טוב שלה נמוך נמוך, בינוני או עלייה לגובה לחתוך.

כאשר מותגים או מעצבים מתארים את "עליית" הג 'ינס, הם מתייחסים פשוט המרחק מן המפשעה עד החלק העליון של חגורת המותניים. וכפי שהעלייה הלא נכונה יכולה ליצור בעיות לא רצויות, כגון בראש מאפין או gapping בחלק האחורי, בחירת העלייה הנכונה עלולה לגרום לך להיראות רזה.

יש לנו להרכיב את המדריך הזה שימושי כדי לעזור לך ללמוד אילו ג 'ינס עולה הם מחמיאים ביותר עבור סוגים שונים של הגוף, כך שאתה יכול להבין את העלייה הטובה ביותר שלך דנים.

02
של 06

סוג גוף זעיר

NYDJ Tanya Petite Boyfriend Jean

נייט 'טניה.
NYDJ

האם אתה בצד הקצר יותר? הולך לקיצוניות עם הג 'ינס שלך לעלות (או ללבוש ג' ין זה לחתוך גבוה מדי או נמוך מדי) יכול לזרוק גוף קטנטן מתוך איזון. לדוגמה, בעוד אישה רזה בגובה ממוצע או גבוה יותר יכול בדרך כלל למשוך את הג 'ין לגובה נמוך, אפילו petites slimestest הם תיגר להיראות במיטבם בג' ינס נמוך כמו סגנון ג 'ינס זה יכול לקצר חזותית הרגליים, כמו גם ביצוע הירכיים נראים רחבים יותר.

נשים קצרות מכל הצורות יכולות לקבל אפקט מחמיא על ידי בחירת ג'ינס עם חגורה בינונית או גבוהה יותר. אם אתה קטנטן קטנטן, תיראה הכי טוב בג'ינס גבוה באמצע הג'ינס (לחפש חגורה המכסה ומתיישב מעט מעל הכפתור בטן). אלה מתאים יסייע להכיל בטן ולספק כיסוי על הירכיים, אשר מסייע במניעת בעיות הדף מאפין.

פטיטים רזה יכול ללבוש ג'יין סטנדרטי בינוני יותר עבור חנופה דמות.

למד אילו המותגים ג 'ינס הפרמיה לשרת petites.

ג'ינס לנסות:

 • נייט 'טניה
 • ג 'ינס

03
של 06

סוג גוף אגס

לויס 529 Curvy Skinny Jean

לוי שטראוס ושות '.

האם אתה אגס עסיסי? נשים עם גופים בצורת אגס יש מספיק הירכיים והירכיים, בדרך כלל עם חזה קטן יותר המותניים. כמה צורות אגס יש גם רגליים קצרות, אם כי זה לא תמיד המקרה. אתה יכול גם להתפאר מאחורי bootylicious אם אתה אגס.

למרות שזה אולי נראה אינטואיטיבי נגד, ג 'ין גבוה לגובה יכול לעשות פלאים דמות אגס. הסיבה לכך היא כי עלייה גבוהה יספק כיסוי עבור הקצה האחורי שלך תוך הארכת הרגליים איזון מחוץ לאזור הירך. ככל שהגב שלך גדול יותר, כך גבוה יותר אתה יכול ללכת לעלות כדי להיראות טוב בג 'ינס.

עם זאת, אם אתה אגס עם קת שטוחה (או אם אתה פשוט למצוא את המותניים ג 'ינס גבוהה כדי להיות לא נוח, או לא את הסגנון שלך), אתה עדיין יכול להשיג דמות חנופה בג' אן עם חגורת קונטורה כי עולה גבוה יותר ב חזור. זהו פתרון נהדר עבור אגסים שרוצים למנוע gapping בחלק האחורי כאשר יושב בג 'ינס, בעיה נפוצה על הגוף שלך צורה.

קבל עצות נוספות על ג 'ינס הטוב ביותר עבור גוף בצורת אגס.

ג'ינס לנסות:

 • לוי של 529 Curvy סקיני ג 'ין
 • 7 עבור כל האנושות

04
של 06

סוג גוף Apple

גָדוֹל Star Alex Mid-Rise Skinny Jeans

כוכב גדול

נשים בצורת אפל נוטות לשאת משקל עודף סביב האמצע. אם אתה בעל צורה של תפוח, כנראה יש לך כתפיים רחבות, זרועות ורגליים דקות יותר, ובטן. אתה יכול להיאבק עם מציאת ג 'ינס שמתאימים לך היטב דרך הירכיים מבלי לסחוט באמצע שלך יצירת העליון מאפין.

עבור צורות תפוח, העלייה הטובה ביותר שלך של ג 'ינס הוא סגנון ג' ינס מותניים גבוה יותר יושב רק על המותניים הטבעיים שלך. סגנון זה של ג 'ין יעזור ויזואלית להאריך את הרגליים שלך ולהאיר את רזה שלהם, תוך כדי לסייע cinch בתוך בטן בטן.

קבל עצות נוספות על ג 'ינס הטוב ביותר עבור גוף גוף תפוח

ג'ינס לנסות:

 • כוכב גדול אלכס באמצע אמצע ג 'ינס סקיני
 • ברברה בוטקוט ז'אן

05
של 06

סוג גוף שעון חול

ג'יימס Jeans High Class Skinny Jeans

ג 'ינס ג' ינס מחלקה גבוהה ג 'ינס.
ג 'יימס ג' ינס

אם אתה מפותל בכל רחבי עם מותניים קטנים יותר, אתה יכול לבחור ג 'ין גבוה כדי להציג את הצורה שעון מעורר קנאה. חפש עלייה מ 10 "ל 13" (לבדוק את התווית הבגד) כי יגיע מעל המותניים הטבעיים שלך. זה יהיה להחניף את עקומות האשה שלך ולפנק אותך על המותניים כדי להדגיש את הנקודה הדקה ביותר של הדמות שלך. גבוה מותן ג 'אן הוא גם נהדר עבור המכיל בליטות בטן, אם יש לך אחד.

מחפש לשחק את העקומות שלך? אתה יכול לבחור ג 'ינס המותניים קונטור זה יושב נמוך בחזית עולה גבוה מאחור. זה יאריך את פלג גוף עליון עבור מבט רזה יותר תוך ביטול כל הבעיות עם gapping בחלק האחורי כאשר אתה יושב.

למידע נוסף על ג 'ינס הטוב ביותר עבור גוף שעון חול.

ג'ינס לנסות:

 • NYDJ רגל ימין ג 'ינס
 • ג 'ינס ג' ינס מחלקה גבוהה ג 'ינס

06
של 06

גוף גוף נערי

נָכוֹן Religion Stella Low Rise Skinny

דת אמיתית סטלה נמוכה עליזה.
דת אמיתית

האם יש לך ירכיים דקות ודמות ישר למעלה ולמטה? זה סוג הגוף יכול לשחק עם הרבה ג 'ין עולה ייראה טוב ברוב. אם אתה גבוה, נשים דקות מחפש להוסיף עקומות נשיות, ג 'ין נמוך לעלות יכול להפוך את המותניים ואת התחת נראה curvier, תוך הארכת הגוף שלך כדי לאזן את הרגליים הארוכות.

הטוב ביותר שלך לג'ינס נמוך עבור ללבוש מזדמנים יכול להיות זוג במצוקה, בעוד אתה רוצה לבחור לסיים מנקה לעבודה, אז חנות מסביב למלא את ארון הבגדים שלך ג 'ינס ואתה תהיה מוכן לכל אירוע.

ג'ינס לנסות:

 • J מותג 910 נמוך רייס קרם רזה
 • דת אמיתית סטלה נמוכה עליזה

No Replies to "האם שלך ג 'ינס הטוב ביותר אמצע עלייתו, עלייה נמוכה או עלייה גבוהה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 2 =