כיצד למצוא את ז ‘אן הנכון גודל: מדריך שלב אחר שלב

כיצד למצוא את ז 'אן הנכון גודל: מדריך שלב אחר שלב

מציאת זוג ג'ינס שמתאים בצורה מושלמת יכול להרגיש כמו להכות את בלוטו. זה בגלל ללבוש זוג נהדר של ג 'ינס מתאים באופן מושלם את הצורה שלך יכול להגביר את אמון הגוף שלך לגרום לך להרגיש כמו מיליון דולר. למרבה הצער, ג'ינס מתאים בהחלט יכול להיות גם קשה להגיע, שכן שינוי גודל משתנה כל כך מעצבת ג 'ינס אחד למשנהו.

אם אי פעם היה מתפתה לקנות באינטרנט עבור עסקאות ג 'ינס או למצוא את עצמך בוהה את המדפים של ג' ינס ב קמעונאית האהוב עליך ותוהה "מה גודל ג 'ינס אני לובשת," אנחנו כאן כדי לעזור.

אתה יכול להשתמש זה קל, ג 'ינס מעשית מדידה מדריך למצוא את הג' ין המושלם שלך גודל לקחת את הניחושים מתוך בחירת ג 'ינס לנסות ב-חנות, או הזמנת ג' ינס באינטרנט.

למדוד זוג נהדר של ג 'ינס

אם אתה כבר הבעלים של זוג ג'ינס מתאים (מזל לך), אתה יכול להשתמש במדידות שלה כמדריך עבור מותגים אחרים. הנח את הג 'ינס שטוח על משטח קשה באמצעות מדידה קלטת שלך, למדוד את החלק העליון של המותניים. ודא את הג 'ינס הם מכווצת מכופתרת ואת הכפתור לא משתכשך מתחת לחלק האחורי של המותניים. כאשר אתה מקבל את המספר הזה, להכפיל את זה מדידת הג 'ינס שלך המותניים. (זכור כי מדידה זו משתנה בהתאם לעלייה). ואז למדוד את inseam, המרחק מן התפר את המפשעה עד שולי הקרסול. לאחר מכן, למדוד את רוחב הירך. קח את המדידה זה שני סנטימטרים מתחת התפר פרווה ולאחר מכן להכפיל אותו למדד הירך שלך.

המדידה האחרונה שאתה צריך היא עליית, או המרחק מן התפר המפשעה עד המותניים. משוך את המותניים חזק כאשר אתה לוקח את המדידה כדי לקבל את המספר המדויק ביותר. ג 'ינס נמוך לגובה בדרך כלל שבעה או שמונה סנטימטרים מן המפשעה עד המותניים, באמצע עלייה הוא 8 או 9 אינץ', עם ג 'ינס לגובה מדידה של 9 או 10 סנטימטרים.

כאשר אתה קונה עבור ג 'ינס אתה יכול להשתמש במספרים אלה כדי להשוות לעומת תרשים גודל ולהיות מסוגל לעשות בחירה משכילה כי סביר להצביע בדיוק מה גודל אתה צריך את זה מותג מסוים של ג' ינס.

לקבוע את הטוב ביותר של הגוף שלך לעלות

כאשר קניות עבור ג 'ינס, זה חיוני לדעת איזה סוג של ג' ינס לעלות אתה הכי נוח עם - ואיזה מהם יגרום לגוף שלך להיראות הכי טוב שלה.

עליית מתייחס כמה רחוק הג 'ינס יושבים על המותניים שלך. ג 'ין נמוך יותר בדרך כלל יושב שני או שלושה סנטימטרים מתחת לבטן הכפתור או לפעמים אפילו נמוך יותר. באמצע ג 'יאן לגובה בדרך כלל מתאים ממש או מתחת מתחת לטבור הוא הנפוץ ביותר נמכר על פני כל הסגנונות (רזה, bootcut, ישר, ו flares). בינתיים, ג 'ין לגובה, אשר הפך לחתוך אופנתי עבור נשים מסוגנן מחמיא לדמות curvier, יושב או מעט מעל הטבור.

הניסוי עם הקלטת למדוד ולהשוות ג 'ינס אתה כבר הבעלים כדי להחליט איזה סוג של עלייה הוא מחמיא לך ביותר. אם אתה קונה ג'ינס ללבוש למשרד, יש לזכור כי זוג בינוני או גבוה יותר הוא המתאים ביותר, כי זה מספק כיסוי הגון הישר כשאתה יושב, כיפוף, הליכה מול עמיתים (וגם שלך בּוֹס).

בדוק את המדריך מפורט על הגוף שלך צורה של ג 'ינס הטוב ביותר לעלות.

למדוד את קו המותניים שלך

השלב הבא לקראת מציאת הג'ינס המושלם שלך הוא למדוד את קו המותניים שלך. ג 'ינס מסוימים באים בגודל אינץ' (כגון 26, 27, 28), אשר מתייחס מדידת המותניים, בעוד אחרים בגודל במספרים (2, 4, 6). לדעת את גודל המותניים יאפשר לך לקנות ג'ינס מכל מותג, לא משנה מה גודל המערכת הם משתמשים. בעקבות המדידה המותניים שלך יהיה גם מידע מועיל כדי להיות על היד אם אתה בוחר מן המותגים ג 'ינס האירופי, אשר מחייב אותך להעריך כיצד הגודל שלהם להשוות את האופייני ביותר שלך, בארה"ב המותאם המותג. זה הרבה יותר קל לעשות כאשר אתה יודע את מדידות הגוף המדויק.

כאשר אתה מודד את המותניים שלך, חשוב לדעת מה עליית ג 'ינס אתה תהיה קניות (ראה לעיל).

עבור ג 'ינס באמצע לגובה, למשל, המדידה צריכה להילקח ממש סביב הטבור שלך. עבור ג 'ינס עלייה נמוכה, אתה רוצה למדוד על שניים או שלושה סנטימטרים מתחת לזה.

התחל על ידי לקיחת סרט מדידה רך ומדידת סביב המותניים בנקודה שבה אתה רוצה את הג 'ינס לשבת. כדי למדוד את קו המותניים הטבעי שלך, למדוד בקמט הטבעי. כדי למצוא אותו, לכופף את המותניים לצד שלך. זכור לא למשוך את הקלטת חזק מדי סביב המותניים שלך, כי אתה רוצה לקבל ג 'ינס עם התאמה נוחה. ג 'ינס שמתאימים באמצע שלך חזק מדי לא רק להיות לא נוח, אבל הם גם סביר יותר לגרום התוצאה חשש "מאפין העליון". 

למדוד את Inseam שלך

האזור הבא של הגוף שלך אתה רוצה למדוד הוא inseam שלך. המדידה inseam מתייחס אורך הרגל שלך, או את המרחק בין המפשעה שלך הקרסול. Inseams יכול להשתנות בין מותג אחד למשנהו, ולכן לפעמים אתה תראה ג 'ינס בגודל כמו "קטן" פעמים אחרות הם יהיו בגודל "גבוה". המוני מותגים דנים בשוק ההמוני, כולל גאפ ו לוי של, מציעים גם ג'ינס בגדלים מותניים סטנדרטיים עם אופציות אורך משתנות (קצר, רגיל וגבוה). זה נכון במיוחד של הגברים ג 'ינס sizing.

שאל חבר כדי לעזור לך למדוד את האזור הזה על הגוף שלך. מומלץ לקחת את המדידה הזו בזמן שאתה לובש בגדים קלים, הדוקים (כגון מכנסיים קצרים או מכנסיים קצרים), כדי לקבל את המדידה המדויקת ביותר.

התייעץ עם תרשימי הגודל של המותג

הגודל של בגדי נשים, כולל ג'ינס, יכול להשתנות במידה רבה בין מותגים שונים. (זוהי עובדה מטרידה של החיים). בין אם אתה מנסה על ג 'ינס בחנות, גלישה סגנונות באינטרנט, או קניות עבור ג' ינס בטלפון שלך, לשאול או להסתכל כדי לראות אם המותג או קמעונאית ג'ינס מציעה תרשים משלה גודל. כמה מותגים (וחנויות עם המותגים שלהם) ידועים עבור גודל יהירות, כלומר אתה תיקח גודל קטן יותר בג 'ינס שלהם מהרגיל. באחרים, במיוחד אלה הנמצאים בכיוון הנוער, ייתכן שיהיה עליך לעלות על גודל. אבל זה ההתאמה שחשוב, לא הגודל על התווית.

 

הגודל האירופי שונה גם כן משתנה בבריטניה, צרפת, איטליה, מה שהופך את ג 'ינס לקנות הרבה יותר קשה. עדיף להימנע מרכישת מותגי ג'ינס שאינם אמריקאיים כאשר אינך יכול לנסות אותם באופן אישי, אלא אם כן כבר יש לך זוג שמתאים בדיוק כפי שהיה מותאם אישית עבורך.

כמה טיפים מועילים יותר

  • זכור לא לקחת את כל המדידות על הבגדים הרגילים שלך. תחתונים או בגדים קלים (כגון חותלות או מכנסיים קצרים) מספקים את המדידות המדויקות ביותר.
  • שאל חבר כדי לעזור לך עם המדידות שלך אז אתה לא נאבקים עם הקלטת למדוד בעצמך.
  • כאשר אתה קניות בחנות חדשה, כי יש מותג משלהם של ג 'ינס, או כאשר קונים עבור מותג ג' ינס חדש, תמיד לתת את החנות עוזר את המידות. היא צריכה להיות מסוגלת לכוון אותך לג'ינס הנכון.
  • תמיד לבדוק תרשים שינוי גודל כאשר אתה קניות עבור ג 'ינס באינטרנט.

 

 

עודכן על ידי קאתי ג'ייקובס ב -6 באוגוסט 2018

No Replies to "כיצד למצוא את ז 'אן הנכון גודל: מדריך שלב אחר שלב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 4 =