איך לקנות ג’ינס באיכות גבוהה (רמז: זה לא הכל על מחיר!)

כאשר קונים ג'ינס, אתה יודע איך לזהות זוג באיכות גבוהה? האם אתה לא מרוצה לעתים קרובות עם רכישות ג 'ינס שלך, אבל אתה לא בטוח למה? אם אתה רוצה ג 'ינס זה מרגיש טוב ללבוש האחרון יותר מאשר נישואים סלבריטאים טיפוסי, זה חיוני כדי לדעת איך לזהות בנייה באיכות טובה.

זוג טוב של ג 'ינס יכול להיעשות על ידי מותגים מעצב, כמו גם כמה תוויות פחות יקר. בעוד המותגים דנים מעצבים נוטים יותר להשתמש בחומרים באיכות גבוהה יותר, את הג 'ינס הטוב ביותר שנעשו אינם מוגבלים לאלה עם תגי מחיר גבוה יותר, אשר חדשות טובות עבור כולנו קונים מחפשים ערך.

הנה רשימת שימושי כדי לקחת איתך בפעם הבאה שאתה הולך לקנות ג'ינס. השתמש בו כדי לקבל יותר בנג עבור דולר דנים שלך.

נשים shopping for jeans

מציאת זוג באיכות גבוהה של ג 'ינס לא צריך להיות בלתי אפשרי.
תמונות של גטי / פבריס לרוג '

כאשר אתה גולש מדף המכירות של ג 'ינס, לקבל את הידיים על הבד. ג'ינסים כחולים באיכות טובה עשויים ממשקל חזק יותר, כבד יותר של ג 'ינס, אשר מרגיש שונה מאשר לארוג זול יותר. בדיוק כמו עם סדיני מיטה, ספירת פתיל גבוהה הוא סימן של בד איכותי יותר.

כאשר יש ספק לגבי הבנייה בד, לשאול איש מכירות. אתה יכול גם לבדוק תווית המותג של ג 'ין לקבלת מידע. ג 'ינס מותגים המשקיעים בד באיכות גבוהה, כגון דת אמיתית, אמא דנים, לעתים קרובות לשתף פרטים על זה תיוג המוצר שלהם (ובשיווק שלהם).

אז, מה ג 'ינס משקל אותות היטב, באיכות טובה ג' ין? ככלל, כל דבר מתחת למשקל של 12 גרם נחשב ג 'ינס משקל קל עשוי להיות באיכות נמוכה יותר. (יוצא מן הכלל זה יוצא דופן הוא הקיץ ג'ינס, אשר אתה רוצה להיות עשוי בד דק). 

אל תדאג כי דנים כבדים לא יהיה נוח. זה נכון כי ג'ינס באיכות גבוהה עשוי להרגיש כבד יותר, או אפילו קצת נוקשה, כאשר אתה הראשון לנסות אותם, אשר יכול לקחת קצת להתרגל אם אתה בדרך כלל ללבוש דנים זול. עם זאת, ברגע שאתה "לשבור" ג'יין כבד, זה יהיה לרכך וגם להתאים טוב יותר את הקימורים שלך, נותן לך התאמה אישית לא זמין מן המותגים התחתון סוף. ג 'ינס כבד צריך גם להימשך זמן רב יותר כאשר טופל כראוי.

עֵצָה: אם אתה קניות באינטרנט עבור ג 'ינס (ולכן לא ניתן לגעת בד ג' ינס), לבדוק אם המשקל בד מופיע תיאור המוצר מפורט של הג 'ינס. ג'ינס יכול גם להיות המכונה "אור", "בינוני" ו "כבד" משקל תיאור המוצר שלהם. כאמור לעיל, למעט ג 'ינס משקל קל יותר המיועד ללבוש רק בקיץ, כל דבר מתחת למשקל בינוני הוא כנראה לא האיכות הגדולה ביותר.

02
של 06

תפירה עמיד

בפעם הבאה שאתה הולך ג 'ינס קניות, לבדוק את התפרים סביב קצות, כיסים ותפרים בצד. אתה מחפש טוב, תפר כבד, כי לא למשוך, לפצל או להתפרק תחת מתח. תפירה כפולה (שתי שורות של תפרים שמוקמו זו לזו) ותפירת שרשרת (תפר לולאה הדומה לקשרי שרשרת) הם סימנים טובים לכך שטיפול נוסף נכנס לתהליכי הג'ינס. שורה אחת של תפרים בסדר גם, כל עוד זה נעשה עם חוט עבה ועמיד (תראה את זה על רבים באיכות גבוהה דנים המותגים, כולל 7 עבור כל האנושות).

אם אתה לא בטוח לגבי האיכות של זוג ג'ינס כחולים, לעשות בדיקה קטנה על ידי בעדינות מתיחה אותם על התפרים. אם אתה רואה או לשמוע את החוטים מתפרקים זה מזה, זה סימן של בנייה באיכות נמוכה.

עֵצָה: קניות באינטרנט עבור ג 'ינס, או באמצעות אפליקציה אופנה ניידים? השתמש בתכונת הזום (אם זמינה) כדי להתבונן מקרוב בתפרים.

03
של 06

פקטור המתיחות

למתוח ג 'ינס יכול לעשות פלאים עבור דמות מפותלת. אם אתה מעדיף את הג 'ינס עם קצת למתוח, יש טריק קל שיעזור לך במקום ג' ינס באיכות טובה. למרות ג 'ינס למתוח עשויים בד אשר נועד למשוך ולתת, הם צריכים רק למתוח עד כה. אחרת, אתה מקבל לתוך השטח jeggings, סגנון ג 'ינס זה הטוב ביותר שנותר לנוער ו off-duty דוגמניות.

בדוק את התווית ג 'ינס עבור אחוז לייקרה או Spandex.You מחפשים 2% מקסימום. (ככלל, אחוז אחד ייתן לך רק רמז של מתיחה לנוחות, בעוד שני אחוזים פירושו לתת יותר בד). יותר מזה ואתה יכול לצפות את הג 'ינס ללבוש (או "התיק החוצה") לפני שאתה gotten הכסף שלך שווה.

עֵצָה: למתוח ג 'ינס נועדו להתאים לך snugly. אם אתה בין ג 'יאן גדלים, זה רעיון טוב לקנות ג' ינס למתוח את הגודל הקטן שלך, כפי שהם עשויים להיות משוחרר לאחר מספר לובש.

04
של 06

פרטי עיצוב

לפעמים הפרטים הקטנים על זוג מכנסי ג 'ינס יכול לעזור לך להבין אם הם עשויים להימשך. תכונות עיצוב מסוימות וחומרים, כגון כפתורי נחושת ומסמרות, הם סימנים טובים לכך שהמותג השקיע בהפיכת מוצר בנוי היטב.

אזהרה כאשר מדובר פרטים עיצוב, אם כי. אל תלך שולל על ידי זייפנים. כמה דפיקות- off המותגים הפכו מומחה לחקות את הסגנון של מעצבים ג 'ינס. כיסים גב מכוונת, למשל, ניתן למצוא על זוגות זולים המותגים טוב יותר כאחד, ולכן לא להסתמך על פרטים על ידי מראה לבד בלי לבדוק את החומרים המשמשים בפועל.

עֵצָה: אם אתה לא יכול למצוא מידע בחנות על החומרים המשמשים מותג מסוים של ג 'אן, ייתכן שתוכל למצוא אותו באתר האינטרנט שלהם. אם אתה לא יכול למצוא אותו שם, להמשיך בזהירות. בדרך כלל, כאשר מותג דנים משתמש בחומרים גדולים כדי להפוך את הג 'ינס שלהם, הם יוכלו להתרברב על זה תיאור המוצר מפורט.

05
של 06

המחיר אינו הכל (אבל זה סימן טוב)

כאשר אתה לומד על מה עושה ג 'ינס באיכות גבוהה יותר, זה יכול לעזור לקבל תחושה בפועל עבור מה שאתה מחפש.

נסה על כמה זוגות של pricey, ג'ינס מעצב, גם אם אתה לא מתכוון לקנות זוג יקר. זה אמור לעזור לך להבחין כמה הבדלים מרכזיים בין המותגים באיכות גבוהה יותר ג 'ינס כי הם סוף נמוך. לאחר מכן תוכל לקחת את מה שלמדת ולרכוש את מותגי הג'ינס של אמצע טווח, כגון Lucky Brand או Old Navy, עם רעיון טוב יותר לגבי מה שאתה מחפש בזוג שמגיע הביתה.

06
של 06

לשמור על ג 'ינס נראה טוב

כאשר אתה משקיע באיכות טובה מאוד של ג 'ינס, אתה רוצה ללמוד לטפל בהם כראוי כדי לעזור להם להישאר נראה טוב יותר. קרא את המדריכים המהירים והמהירים שלנו על:

  • איך לשמור על ג 'ינס כהה מ דימום
  • איך לרכך ג 'ינס נוקשה
  • כיצד להסיר כתמים דנים

No Replies to "איך לקנות ג'ינס באיכות גבוהה (רמז: זה לא הכל על מחיר!)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 + = 90