כיצד לשנות את הג ‘ינס כדי לקבל מושלם, עשוי למדוד התאמה – insightyv.com

כיצד לשנות את הג ‘ינס כדי לקבל מושלם, עשוי למדוד התאמה

נשים רבות אין שום היסוס על לקיחת זוג מכנסיים צמר על חייט לשינויים על מנת לקבל התאמה אישית. אז למה רובנו מצפים למצוא ג ‘ינס שמתאימים לנו באופן מושלם את המדף, ללא צורך nips ו tucks נדרש? אמנם חשוב לקנות ג’ינס כי בדרך כלל להתאים את הדמות שלך היטב – במיוחד באזורים מסוימים, קשה לשנות, כגון סביב הירכיים – יש הרבה שאתה יכול לעשות כדי להתאים אישית כמעט מושלם של זוג ג ‘ינס, וליצור כדי למדוד את המראה, בג’ינס. 

יצרנו את המדריך המעשי הזה לחיסכון בכסף לכל מה שאתה צריך לדעת על שינוי ג’ינס. תלמד מה זה אפשרי להיות מותאם, איך ג ‘ינס שולי אז הם להחניף את הצורה בצורה מושלמת, ואת הדבר היחיד שאתה צריך לעשות תמיד, לפני שלקח את הג’ ינס שלך עבור שינויים.

אנחנו גם אגיד לך מה אתה יכול לצפות כאשר אתה לוקח את הג ‘ינס כדי חייט, כדי למנוע הפתעות. בנוסף, לברר מתי עדיף לקנות זוג חדש של ג ‘ינס, מאשר להשקיע את הכסף שלך מנסה לשנות זוג מאתגר מדי.

Friday
של 06

ג ‘ינס חייטות: מה קשה לשנות

אִשָׁה trying on jeans in fitting room


אתה יודע מה אתה יכול להתאים על זוג מכנסי ג ‘ינס – ומה אתה לא יכול.
הולגר וינקלר /

כאשר אתה קונה ג’ינס, זה נהדר לדעת שאתה יכול לקבל אותם מותאמים אם הם לא מתאימים בצורה מושלמת. רק מילה של זהירות, אם כי – יש כמה דברים שזה לא קל, או שווה את הכסף שלך, כדי שישתנה כשמדובר ג ‘ינס.

זוג מכנסי ג’ינס צריך כבר להתאים לך היטב בתחומים אלה:

  • Rise (איפה חגורה יושב על הגוף שלך)
  • מָתנַיִם
  • מִפשָׂעָה

אם ג’ינס יושבים גבוה מדי או נמוך על המותניים, לא להיאחז הירכיים שלך (או לסחוט אותך חזק מדי), או לא מתאים כראוי במפשעה, עדיף להשאיר את הצמד על המדף ולשמור על קניות עבור בדרך כלל זוג מתאים יותר.

עם זאת, נושאים רבים אחרים בכושר – כולל אורך ארוך מדי, זוג מכנסי ג’ינס כי פערים מעט המותניים, או רגליים שקופות מדי – ניתן לטפל על ידי לקיחת אותם חייט לקחת (או להסיר) בד עודף.

אתה תהיה מופתע איך זה יכול לעשות זוג ג’ינס כמעט מושלמת להתאים טוב יותר את הגוף שלך, וליצור גרם למדוד את המראה של ג ‘ינס.

02
של 06

התאמת אורך

כבול boyfriend jeans and high heel shoes


תלבש את הג’ינס שלך בגימור נקי ואורך מושלם.
קירסטין סינקלר / גטי

קיצור ג’ינס ארוך מדי (aka hemming ג’ינס) הוא בדרך כלל את השינוי הקל ביותר שאתה יכול לעשות על מכנסי ג ‘ינס. חייט או תופרת יכול לקצר או לג ‘ינס hem, או על ידי חיתוך קצת בד מחדש את הקצוות, או על ידי לקיחת הכפפות בצורה שאינה כרוכה חיתוך הבד.

הנה איך לבקש טיפול, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר:

חיתוך ג ‘ינס קצר – השיטה המקורית Hem

אתה תנסה על הג’ינס שלך בחנות השינויים, כך שהחייט יכול לסמן את האורך הנכון בגיר או בסיכות. (הקפד להביא או ללבוש את הנעליים תוכל ללבוש בתדירות הגבוהה ביותר עם ג ‘ינס, כך שתוכל לקבל את אורך הנכון).

שאל את החייט שלך לתת לך “שולי המקורי” (המכונה גם “שולי האירופי”), אשר כרוך הסרת המסלולים המקוריים של הג ‘ינס מחדש לצרף אותם לאחר הבד עודף הוא לחתוך מן הרגליים. אמנם זה יכול להוסיף עלות השינויים שלך, זה יבטיח את הג ‘ינס שלך נראה בסדר – והוא יכול להיות הרבה פחות קשה מאשר שיש חייט לשחזר את החוט הנכון, שיטת תפרים, ריווח המקורי בין התפרים, וכן הלאה.

אם השקעתם בג ‘ינס מעצב, אשר לעתים קרובות לזיהוי על ידי דהייה ייחודי או תפרים על שלהם, אתה בהחלט רוצה את הג’ ינס שלך באמצעות שיטה זו.

לדבר עם החייט שלך אם אתה מסתכל על מכנסי ג ‘ינס על ידי יותר סנטימטר או שניים, על אם הם יצטרכו לשנות את צורת הרגל, אשר יכול להיות גורם מסובך כשמדובר bootcut או הבהקה ג’ ינס סגנונות. כמו כן, אם הג’ינס שלך דהויים או מצוקה, הם צריכים להיות לחתוך במקום זה לא נראה לא בסדר עם הסטיילינג.

לקיחת ג ‘ינס – שיטת פנים בתוך

אם אתה מעדיף לא לחתוך את הג ‘ינס שלך, אתה יכול לשאול חייט לעשות “בתוך שולי”. זה כולל קיפול תחת תוספת אורך תפרים אותו במקום, מבלי לחתוך את הבד, כדי להפוך את הג ‘ינס להופיע קצר יותר. זוהי שיטה טובה לגבש את הג ‘ינס שלך כאשר אתה לא בטוח בדיוק כמה זמן אתה רוצה ג’ ינס להיות. מאז זה לא נותן לך מראה שולי סיים, אם כי, זה טוב יותר כפתרון לטווח קצר – כמו כאשר אתה לווה זוג מכנסי ג ‘ינס מחברה יהיה צורך להחזיר אותם.

03
של 06

ג ‘ינס חייטות – את הרגליים

הֶחָבֵר jeans and high heel sandals


ג ‘ינס לבוש ג’ ינס עבור מתאים רזה.
זארה

לפעמים תמצאו זוג מכנסי ג’ינס שמתאימים היטב דרך המותניים והירכיים, אבל הירכיים הם קצת יותר מדי בטן לטעמך. או אולי יש לך זוג זקן של ג ‘ינס רגל ישרה, וג’ ינס רזה הם יותר הסגנון שלך עכשיו. למזלך – להתחדד את הרגליים של ג ‘ינס כדי להפוך אותם רזה הוא שינוי ישר למדי קדימה עבור חייט טוב, כל עוד אתה לא לשנות באופן דרסטי את הסגנון שלהם. (הולך מן התלקחות כדי רזה, למשל, לא שווה את הכסף זה יעלה כדי למשוך את זה – אתה עדיף לקנות זוג חדש). 

הנה איך אתה יכול להתחדד ג ‘ינס עבור מראה רגל יעיל יותר. בדרך כלל, החייט יהיה לך לנסות על הג ‘ינס, ואז להצמיד אותם לאורך inseams (שורה של תפרים לרוץ לאורך הרגל הפנימית). הג’ינס יופנה החוצה החוצה ותפור כדי ליצור פתח רגל דק יותר (“מחודד”). בד נוסף על ג ‘ינס המותאמים שלך ניתן לחתוך משם, או פשוט תפור פנימה אם אין יותר מדי של זה.

אם אתה לוקח את עגלים של ג ‘ינס, כמו גם ירכיים, את התחתונים ייתכן שיהיה צורך מחדש hemmed. אתה יכול לשאול את החייט עבור “שולי המקורי,” כפי שתואר לעיל במאמר זה, לתת ג ‘ינס מבט ללא שינוי.

04
של 06

הפחתת המותניים

גִ'ינס with extra fabric at waist


אתה יכול להתאים את הג ‘ינס שלך לקחת תוספת בד על המותניים.
טטרה תמונות / Getty תמונות

נשים עם דמות שעון חול (מותניים קטנים, מתפתל מתנים), לעתים קרובות למצוא אתגר למצוא ג ‘ינס שמתאימים בצורה מושלמת, ללא gapping על המותניים. למרות שזה הכי טוב לקנות ג’ינס עשוי להתאים את הדמות שלך, חייט מנוסה יכול לשנות את חגורת כדי לגזול אותו קצת.

עם זאת, זה לא מומלץ לקחת את הג ‘ינס על ידי יותר מ 1 עד 1.5 ס”מ על המותניים. עושה יותר יכול לשנות את המיקום בכיס ואת העיצוב הקדמי של הג ‘ינס, שלא לדבר על כך שיהיה צורך לשנות את הירכיים גם כן, כדי לשמור על הקו הנכון. זה הרבה יותר קל – ופחות יקר – ללבוש חגורה או למצוא זוג ג’ינס שמתאים לגוף שלך טוב יותר.

05
של 06

מה לעשות לפני שאתה לוקח את הג ‘ינס שלך כדי חייט

איש taking jeans off before putting them in laundry


לשטוף ג ‘ינס חדש כמה פעמים לפני שהם מותאמים.
כדור גומי הפקות / Getty Images

לפני שאתה לוקח זוג חדש של ג ‘ינס עבור שינויים, תמיד לשטוף אותם כמה פעמים קודם. כדי לשטוף את הג ‘ינס בדרך הנכונה, להפוך אותם החוצה לכבס אותם במים קרים על ההגדרה העדינה של המכשיר שלך, ואז לתלות לייבוש. לשים את הג ‘ינס שלך באמצעות מחזורי כביסה כמה יבטיח שהם לא הולכים להתכווץ נוספת, כך החייט עובד עם צורה “הסופי” שלהם אורך.

כאשר לוקחים ג ‘ינס כדי חייט כדי לקבל אותם hemmed, כדי להיות בטוח להביא (או ללבוש) את הנעליים תוכל ללבוש בתדירות הגבוהה ביותר עם ג’ ינס. זה יעזור החייט לסמן את הג’ינס באורך הנכון, אז אתה תהיה מאושר עם התוצאה של ג ‘ינס המותאמים שלך.

06
של 06

איפה ניתן לקבל ג ‘ינס מותאם

נשים in jeans looking at mobile phone


אתה יכול למצוא חייטים תופרות באינטרנט.
תמונה מקור / Getty תמונות

אם אתה קונה זוג חדש של ג ‘ינס כי תצטרך קצת שינוי, לשאול איפה אתה קונה. חלק מחנויות הכלבו, כגון Nordstrom, מציעים הימינג חינם או בהנחה. (חנויות עשוי לחייב יותר, אם כי, עבור hems המקורי, כדי להיות בטוח ולבקש מידע מפורט על השירות והעלות להיות מסופק).

תוכל גם לבקש מחברים המלצות, לשאול על שירותי שינוי בחנות לניקוי יבש, או לחפש את החייטים או התופרות במנוע החיפוש המועדף עליך או באפליקציה שמציעה ביקורות.

האם מנסים לקבוע אם חייט יש ניסיון לשנות בד ג ‘ינס בפרט, כמו ג’ ינס חייטות יכול לכלול טכניקות תפירה מיוחדות וציוד תפירה. אתה רוצה להיות בעל תחושה טובה כי ספק השירות מודע דנים סגנון הנוכחי, מדי, אז אתה מקבל תוצאה אופנתית כי אתה תרגיש טוב לגבי לובש.

No Replies to "כיצד לשנות את הג 'ינס כדי לקבל מושלם, עשוי למדוד התאמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.