מצא את הגודל שלך: בגדי נשים בארה”ב גודל תרשימים – insightyv.com

מצא את הגודל שלך: בגדי נשים בארה”ב גודל תרשימים

Friday
של 07

כיצד למצוא בארה”ב שלך לבוש גודל

ג'ובאנה Battaglia wears a pink Valentino couture dress after the Valentino show at Hotel Salomon de Rothschild

Getty Images, מלודי ג’נג / תורם

אם יש דבר אחד שנשים יכולות להסכים עליו כשמדובר באופנה, זה יכול להיות כך: מציאת הגודל שלך מעולם לא היתה קשה יותר. בין גודל יהירות ואת המספר העצום של המותגים המייצרים נשים הלבשה עכשיו, זה כמעט בלתי אפשרי למצוא את גודל סופי שלך על פני הלוח. מסיבה זו, לדעת את המדידות של החזה שלך, המותניים, ואת הירכיים (ב אינץ ‘) יכול להיות כלי מועיל מאוד שיש לרשותך. בעוד שאתה עשוי להיות בגודל 6 בחנות אחת וגודל 2 במקום אחר, המדידות העקביות יעזרו לך למצוא את ההתאמה הנכונה והגודל הנכון מהחנות לחנות, למותג למותג.

האמת היא, כל יצרן יש תקן שונה עבור הגדלים שלהם, ולכן זה יכול להיות כל כך קשה לקבל את הגודל הנכון, במיוחד כאשר אתה קניות באינטרנט. אנו ממליצים להשתמש בתרשים גודל כדי לקבל תחושה טובה מה הגודל שלך כנראה, אבל כאשר קניות מקמעונאי מקוון, לחפש “מדריך מתאים” שיעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

בנוסף לשימוש בתרשימי הגודל הכלליים שהכללנו במצגת שקדמה, הקפד להתייעץ עם יצרן או קמעונאית גודל התרשים כדי למצוא את הגודל המדויק עבור המותגים השונים. כמו כן, שים לב כי קמעונאים מקוונים רבים או לחיות או דוא”ל שירות הלקוחות כדי לשוחח איתך על שינוי גודל ומתאים.

צריך למדוד את עצמך?

הנה איך. השתמש במדד קלטת בד ומראה באורך מלא. קח מדידות מתפשטות או בבגדים קלים. משוך את המדידה הקלטת, אך לא חזק מדי. שמור את הידיים שלך בצד שלך יש חבר לקחת את המידות, לקבלת התוצאות הטובות ביותר. ואל תשכחו לעמוד זקוף!

  • כיצד למדוד את החזה שלך: לעמוד זקוף למדוד סביב להבי הכתף, מתחת לבית השחי ועל החלק המלא של החזה.
  • כיצד למדוד את המותניים שלך: כדי למצוא את קו המותניים הטבעי שלך, לכופף את הגוף בצד שמאל או ימין. אתה רוצה למדוד בקפל זה. זה צריך להופיע מעל עצמות הירך שלך מתחת לכלוב הצלעות שלך. הקלטת מדידה צריך להיות נוח, אבל לא חזק.
  • כיצד למדוד את המותניים שלך: למדוד את החלק המלא של הירך (בדרך כלל על 7-9 ס”מ מתחת למותניים). מדידה זו צריכה לכלול את הישבן. ודא את הקלטת מדידה שטוחה נגד הגוף שלך במקביל לקרקע. 

השקפים הבאים יעזרו לך למצוא את הגודל שלך באמצעות תרשימים לגדלים בטווחי החמצות, ג ‘וניור, פלוס,.

הערה: התרשימים הבאים נועדו לשמש ל הנחיות כלליות בלבד. התייעץ עם תרשימי גודל של חנויות בודדות ויצרנים כדי לקבל התאמה מושלמת.

02
של 07

ארה”ב מתגעגע ביגוד תרשים גודל

לָנוּ. Misses Apparel Size Chart


ארה”ב מתגעגע ביגוד תרשים גודל.

טווח החסר מיועד לגדלים הגדלים בשניים, כמו 4, 6 ו -8, לדוגמה. טווח גודל זה משמש בדרך כלל עבור כל דבר, החל בבגדים המוניים בשוק (ג ‘יי צוות ו גאפ) כדי מעצב תוויות עכשווית (גוצ’ י, תיאוריה, וכו ‘). עם תוויות מעצבים, 00 הוא בדרך כלל בגודל הקטן ביותר, ואילו במרבית בגדים מתונים או זולים גודל מתחילים בגודל 0 או 2. בבגדים עכשוויים, זה לא יוצא דופן עבור הגדלים רק לעלות עד 10 או 12. שים לב כי סריגים הוא לעתים קרובות בגדלים מ XS-XL בגדלים מתגעגע, לא על ידי הספרה.

03
של 07

ארה”ב ג ‘וניורס לבוש גודל תרשים

לָנוּ. Junior Apparel Size Chart


תרשים ג ‘וניור לבוש ג’ וניור.

גודלי ג ‘וניור הם עבור נשים צעירות מיועדים על ידי גדלים אחידים החל 1 עד 13. הגדלים עבור ג’ וניורס הם בדרך כלל רזה יותר את הירכיים ואת החזה מ מתגעגע גדלים (כדי להתאים את הצורות, גדל הגוף הצעיר של בני נוער). הלבשה ג ‘וניור הוא לעתים קרובות אופנתי פחות יקר מאשר הלבשה של נשים ולעיתים קרובות עשה להיות יותר כמו אופנה מהירה כי הוא רק בסגנון במשך כמה עונות. הנה העצה הטובה ביותר עבור בני נוער כדי לחסוך כסף בזמן הקניות.

04
של 07

ארה”ב Petites גודל תרשים

לָנוּ. Petites Apparel Size Chart


ארה”ב Petits ואביזרים גודל תרשים.

פטיטים הם בגדלים של טווח החסרות או הגדלים פלוס לנשים מתחת ל 5 ‘4. “אתה בדרך כלל לראות P לאחר שינוי גודל כגון 4P עבור גודל קטן 4 או 18WP (עבור גודל זעיר פלוס). שפע של אפשרויות לשינוי גודל קטן, כולל גאפ, בננה הרפובליקה, ג ‘קרו ועוד.

05
של 07

ארצות הברית

לָנוּ. Tall Size Apparel Chart


ארה”ב בקנה מידה גודל הלבשה תרשים.

הגדלים הגבוהים נמצאים גם בטווח החסרות, והם מותאמים לנשים בגודל 5 ‘9 ומעלה.גודל זה (שנמצא ב- J.Crew, Topshop ועוד) צריך להיות מותאם לגובה שלך, אבל אם אתה גבוה במיוחד , הקפד לקרוא את inseam ואורך מדידות על התווית או תיאור מקוון.

06
של 07

תרשים U.S Plus Plus Sizes

לָנוּ. Plus Size Apparel Chart


ארה”ב בתוספת גודל לבוש תרשים.

הגדלים פלוס הן עבור נשים בגודל גדול, לעתים קרובות המיועד על ידי W לאחר מספר כגון 14W-24W. כמה שורות ג ‘וניור גם באים בגדלים פלוס יהיה מספרים אחיד גבוה יותר מאשר טווח הרגיל של 13: 15, 17, וכו’ בנוסף, במקום SML, פלוס גדלים הם 1X, 2X, 3X, 4X.

07
של 07

Shopbop.com גודל תרשים

Shopbop.com Size / Fit Chart


Shopbop.com גודל / התאמה תרשים.
shopbop.com

כדי לתת לך דוגמה של סוגי תרשימים גודל אתה עשוי למצוא באינטרנט, הנה אחד מן קמעונאית דיגיטלית בלבד Shopbop. מדריך הכושר והגודל שלהם כולל המרה לגדלים בארה”ב, לדנים, לאנגליה ולאוסטרליה ואפילו ליפן, לקוריאה ולסין. קמעונאים רבים מציעים מדריכים שינוי גודל דומה כדי לסייע לקונים הבינלאומי שלהם.

No Replies to "מצא את הגודל שלך: בגדי נשים בארה"ב גודל תרשימים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.