לא ג 'ינס של בתך - מבט על המותג NDEJ ידידותית | insightyv.com

לא ג ‘ינס של בתך – מבט על המותג NDEJ ידידותית

לא ג 'ינס של בתך - מבט על המותג NDEJ ידידותית

“תהיתי, למה אף אחד לא עושה ג ‘ינס נחמד, יפני לנשים עם דמות כמו שלי?” – ליסה

NYDJ (לא של ג ‘ינס של הבת שלך) הוא באיכות גבוהה דנים המותג מבוסס בלוס אנג’ לס, קליפורניה. החברה הושקה בשנת 2003 על ידי יצרנית תעשיית האופנה ויצירת הנביטה ליסה רודס סנדל, שהיה לה חזון של עיצוב ג ‘ינס לנשים עם גופים נשית כמוה. כיום, המותג NYDJ הוא עסק רב-מיליון דולר הכולל מגוון רחב של מכנסי ג’ינס כחולים פופולריים במגוון סגנונות ושטיפות בד, וכן בגדי ג’ינס המיועדים לנשים קטנות, קצרות, גבוהות וגדולות.

NYDJ נמכר באינטרנט ב- Amazon.com, בחנויות כלבו יפות כמו בלומינגדיילס ובבוטיקים קטנים ברחבי העולם. לא ג ‘ינס של הבת שלך היה המותג הנמכר ביותר של ג’ ינס בחנויות כלבו בארה”ב מאז 2011. בשנת 2013, החברה השיקה אוסף של צמרות אשר נועדו להיראות טוב עם סגנונות שונים ג ‘ין כחול שלה, מוסיף מבחר הולך וגדל של עכשווי בגדי נשים.

היסטוריה של המותג

הרעיון של ג ‘ינס לא הבת שלך התחיל כאשר ליסה רודס סנדל היה ניסיון אשר נשים רבות יכול להתייחס. בעת קניות עבור ג’ינס בחנות כלבו גדולה, רודס Sandel היה discouraged כאשר המותגים אופנתי לא מתאים לגופה כראוי או נראה נכון לגודל על התווית. בגודל שש, היא נאבקה כדי להתאים את גודל 12 ג’ינס על המדף בחנות. היא היתה מתוסכלת במיוחד על ידי חתך נמוך כי לא מתאים או להחמיא דמות ארבעים שלה.

במקום לוותר על ג’ינס, רודס סנדל זיהה פער בשוק של נשים אחרות כמוה. היא כבר היתה בעסקי הלבשה והחליטה שהיא רוצה ליצור ג’יין כחול לנשים עם גופים נשית, שרצו להיראות ולהרגיש נהדר בג’ינס שלהם. רודס סנדל הביאה את הרעיון לאביה, ג’ורג’ רודס, שעמה עבדה אצל נשים בבגדי הספורט.

ז’רמן. בשנת 2004, משפחת רודס (כולל ליסה, אביה ג ‘ורג’ ואחותה, לסלי רודס) הקימה חברה חדשה, בשם לא בג ‘ינס של הבת שלך, עם תווית NYDJ.

מההתחלה, המותג התמקד באישה המבוגרת, הבוגרת, כלקוח היעד שלהם. באביב 2005, NYDJ יצרה שוק נישה חדש ומשתלם כאשר הם השיקו את קו הטאמי Tucky Tuck הפופולרי שלהם, הכולל פאנלים פנימיים אסטרטגיים המסייעים לשטח בטן של אישה. לא כל ג ‘ינס של הבת שלך מפוברקות גם בד ג’ ינס למתוח, עם אחוז הרבה יותר גבוה של לייקרה מאשר ג ‘ין הממוצע, מתן גמישות contouring עבור גוף נמוך יותר curvier. המותג NYDJ Denim גם פטנט טכנולוגיית הרמת טאק נועד להרים את הקצה האחורי של האישה בעת עיצוב עקומות, כדי להשאיר אותך מרגיש גודל אחד קטן יותר. כיום, כל ג’ינס NYDJ תכונה זו טכנולוגיה.

היום לא שלך ג ‘ינס של הבת שלך התרחבה לכלול מכנסי ג’ ינס, ג ‘ינס קצוץ מעילי ג’ ינס קלאסי, יחד עם שורה מלאה של sportwear, knits, loungewear ו גדול ג’ינס הלידה. כחול ג’ינס מ NYDJ מגיעים במגוון רחב של התאמות, כולל רזה, סופר רזה, לטרטר (aka ggging), bootcut, רגל ישרה, התלקחות, מכנסיים וסגנונות קצוץ.

אלה זמינים בחנות מקוונת בגדלים 0 עד 24. תוכלו גם למצוא גודל קטן זמין – תוספת נהדרת עבור אלה שהם קצרים יותר עם דמות מפותלת – כמו גם סגנונות ארוכים inseam עבור נשים גבוהות . מכנסי ג’ינס NYDJ נעשים בארצות הברית, החל בד ג ‘ינס המיובאים מסין.

את המראה של לא של ג ‘ינס הבת שלך

NYDJ מכנה את עצמה “ז’אן ההרזיה המקורי”. אלה בג’ינס מבוגרים נוטים להיות חגורה גבוהה יותר מאשר ג ‘ין מעצב טיפוסי הם מתוחכמים בסגנון, לא אופנתי. הם גם לחתוך בנדיבות יותר לחתוך את הרגל, ולכן אפילו ג ‘ין רזה שלהם מתאים skims את הקימורים של הגוף, ולא לסחוט אותו בחוזקה. כל זוג מכנסי ג’ינס NYDJ מתוכנן מג’ינס פרימיום עם כמות גבוהה של מתיחות לנוחות. בינתיים, לוחות הפנים האסטרטגיים של המותג ו- Lift Tuck Technology מספקים בקרת בטן נסתרת בחזית, בעודם מרימים את אחוריה של אישה עבור צללית כללית מחמיאה יותר.

סלבריטאים שלא ללבוש לא של ג ‘ינס הבת שלך

סלבריטאים אשר לובשים ג’ינס מחמיא של NYDJ כוללים אשלי גרהם, קלואי Kardashian, קוני בריטון, קייטי הולמס, קריסטן בל אומה תורמן.

איפה לקנות את המותג NYDJ

בנוסף לאתר הרשמי של המותג, ג’ינס NYDJ זמינים באופן מקוון ב- Amazon.com ובחנויות הכלבו הגדולות, כולל Bloomingdale’s, Macy’s ו- Nordstrom’s ו- The Bay בקנדה. תוכלו למצוא גם NYDJ בבוטיקים מיוחדים ברחבי ארצות הברית, קנדה, אירופה, ניו זילנד ואוסטרליה.

אתר היצרן

No Replies to "לא ג 'ינס של בתך - מבט על המותג NDEJ ידידותית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =