למתוח ג ‘ינס מדריך: המדריך שלך כדי ג’ ינס סטרץ ‘, Jeggings, ועוד

למתוח ג 'ינס מדריך: המדריך שלך כדי ג' ינס סטרץ ', Jeggings, ועוד

למתוח ג 'ינס - המכונה לעתים קרובות ג' ינס סטרץ '- הם אחד הסוגים הנפוצים ביותר של ג' ינס. אבל האם אתה יודע את ההבדל בין ג 'ינס מתיחה יותר ג'ינס סטנדרטי? האם למתוח ג 'ינס נראה טוב לך, ולמה מעצבים להתחיל לעשות אותם מלכתחילה? כמה מתיחה צריך ג'ינס שלך יש בהם, בכל זאת? ומה עם העסקה? אנחנו כבר מעוגל את התשובות לכל השאלות האלה במדריך זה ללכת לכל מה שאתה צריך אי פעם לדעת על ג 'ינס מתיחה, ג' ינס סטרץ ', jeggings, ועוד, אז אתה יכול למצוא זוג מושלם שלך של מתיחה, נוח, נהדר -מכנסיים ג'ינס.

מה הם מתיחה ג 'ינס?

למתוח ג'ינס הם סוג של ג 'ינס, כי - לא מפתיע - בנויים בד ג' ינס למתוח. ג 'ינס למתוח הוא סוג חדש יחסית של ג' ינס כותנה (או לפעמים תערובת כותנה / פוליאסטר) המשלבת כמות קטנה של elastane, סינתטי סינתטי, מתיחה, המכונה גם ספנדקס או לייקרה - לתוך הבד. ג 'ינס למתוח בדרך כלל כוללים על אחד עד שלושה אחוזים elastane (אם כי ישנם כמה מותגים כי יש upped ante על תוכן elastane, במיוחד אלה שהופכים הגוף ג' ינס contouring שנועדו לפעול יותר כמו shapewear מאשר מכנסיים אופייני).

ג 'ינס עשוי דנים למתוח החומר עשוי להיראות כמו ג' ינס רגיל, אבל יספק גמישות רבה יותר "לתת" עם תנועות הגוף של הלובש. למתוח ג 'ינס הם גם בדרך כלל יותר טופס מתאים יותר מאשר ג' ינס עשה ללא כל מתיחה במרקם.

מה ההבדל בין ספנדקס ו לייקרה?

תשובה מהירה - הם בעצם אותו הדבר.

לייקרה ® ו Spandex ® הם פשוט מותגים שונים עבור צורות דומות של elastane, חומר סינתטי, נמתח זה בולט עבור גמישות יוצאת דופן, חוזק ועמידות. Spandex הוא שם של סימן מסחרי על ידי חברת הכימיקלים האמריקאית דופונט, אשר המציאה את החומר בשנת 1959. שם המותג לייקרה הוא סימן מסחרי על ידי החברה Invista, לשעבר חברה בת של דופונט ועכשיו חלק Koch תעשיות.

אז אם אתה קונה ג 'ינס ג' ינס, או לייקרה, מה שאתה מקבל הוא זוג מכנסי ג 'ינס עם כמות מסוימת של חומר מתיחה אלסטית בד ג' ינס שלהם.

כאשר היו למתוח ג 'ינס ממציא?

בעוד סטרץ 'הומצא בשנת 1959, בד ג' ינס למתוח לא הופיע עד כ 20 שנים מאוחר יותר - ואת הרוב המכריע של יצרני ג 'ינס רק החלה להציע ג' ינס למתוח את 1980s מאוחר יותר. אז מי בא עם זוג הראשון מאוד של ג 'ינס מתיחה בשנות ה -70?

בשנת 1978, הג 'ינס למתוח הראשון נוצרו ו הושק על ידי מעצב אופנה פיטר גולדינג. גולדינג שווק את סגנון הג'ינס המהפכני החדש בחנות ה- ACE, חנות הבגדים האופנתית האופנתית ברובע קינג'ס רוד האופנתי של לונדון בצ'לסי, שבו התגוררו אנשי הסטנדרים המשפיעים ביותר, כולל הרולינג סטונס, רוד סטיוארט, טוויגי ודוד בואי.

Golding רצה ליצור בסגנון סופר ג 'ינס חזק, סקסי חדש עבור הלקוחות שלו. הוא מצא את הפתרון בבד ג 'ינס מתיחה יפני, אשר הוא נהג ליצור ג' ינס במגוון צבעים, מן האינדיגו לשטוף כהה כדי ג 'ינס שחור ואפילו ג'ינס צבעוניים, במגוון של כולל כולל רוק פיט, Chelsea Cut, 2- דרך לחתוך, ו למתוח המקורי.

המותג פיטר גולדינג למתוח ג'ינס היה הצלחה מיידית באנגליה ועד מהרה Golding היה לייצא את הג 'ינס לארצות הברית, שם הם נמכרו על ידי קמעונאים אופנתיים כולל Bloomingdale של פרד סגל.

בשנות ה -80, המותגים האמריקאיים מלוויי ועד גלוריה ואנדרבילט, ג'ורדצ'ה וקלווין קליין הציעו "ג'ינס" למתוח ג'ינס לנשים. ג 'ינס למתוח של תקופה זו היו בדרך כלל שטיפה כהה, רזה הדוקה, ואת העיצובים מובלט מובלט על הכיסים האחוריים לזהות את המעצב. מסעות הפרסום עבור אלה היו סמל ג'ינס סמל היו unservedly סקסי, תוך התמקדות הגוף של ג 'ינס סגנון מתאים. אם היית בסביבה וצפית בטלוויזיה בשנות ה -80, תזכור את ברוק שילדס, בת 15, מהמודעה הטלוויזיונית של קלווין קליין ג'ינס, שדיברה בו במבט נועז, "שום דבר לא בא ביני לבין הקלבינים שלי".

מי גורם למתוח ג 'ינס עכשיו?

רוב הנשים של ג 'ינס מעצבים מציעים היום ג' ינס למתוח. כמה מותגים פופולריים המציעים סגנונות דנים למתוח לכלול 7 עבור כל האנושות, מזל מזל, גאפ ג 'ינס ו- J המותג.

ג 'ינס למתוח זמינים גם עבור גברים, מן המותגים דנים כולל לוי של, באפלו, קלווין קליין ו Wrangler.

מי יכול ללבוש מתיחה ג 'ינס?

כל אחד יכול להיראות טוב ג 'ינס למתוח. כמו עם ג 'ינס רגיל, כאשר קונים עבור ג' ינס מתיחה, אתה רוצה לחפש זוג שמתאים צורת הגוף שלך ואת הסגנון האישי, כמו גם בהתחשב גורם למתוח. אם אתה בין ג 'יאן גדלים, זה רעיון טוב לקנות ג' ינס למתוח את גודל קטן יותר, כפי שהם עשויים להיות משוחרר לאחר מספר לובש. זכרו תמיד כי ג 'ינס למתוח נועדו להתאים לך snugly. כאשר יש ספק, נסה לשבת - כל עוד אתה יכול לעשות זאת ללא אי נוחות, או לדאוג לגבי התפרצות התפר, אתה צריך להיות בסדר בגודל. אם אתה פלוס גודל, ייתכן שתרצה לקנות גוף ג 'יני רזה כמו ג' ינס תמונה של מותג מוכן ג 'ינס.

כמה מתיחה צריך זוג ג 'ינס יש?

כמה מתיחה אתה צריך לחפש זוג ג 'ינס דנים מתיחה היא עניין של בחירה אישית. כל כמות של elastane (aka ספנדקס או לייקרה) בבד ג 'ינס יספק מידה מסוימת של גורם מתיחה, ולתת את הג' ינס יותר מחבק הגוף צללית מאשר ג 'ינס רגיל. (ג 'ינס למתוח גם נוטים להחזיק את הצורה שלהם טוב יותר במהלך יום של ללבוש, שכן יש להם יותר יכולת "לצלם בחזרה" לאחר תקופות ארוכות של ישיבה, מאשר ג' ינס חסר elastane בדם).

בדרך כלל, למתוח ג 'ינס מן המותגים ג' ינס מובילים יהיה מ 1-3 אחוז elastane (חומר מתיחה). עם זאת, עם זאת, כמה מותגים דנים כגון לא את הבת של ג 'ינס (NYDJ), עכשיו מציעים 4% ספנדקס מסוים, הגוף contouring סגנונות של ג' ינס.

בשילוב עם איכות פרמיה, בד ג 'ינס במשקל בינוני, הנה מה שאתה יכול לצפות מן ג' ינס למתוח שונים ג 'ינס זמין:

1% מתיחה

מספק רק מתיחה מספיק כדי לתת לך קצת גמישות ולעזור הג 'ינס להחזיק את הצורה שלהם, מבלי להיות גם חיבוק הגוף.

1% למתוח ג 'ינס לנסות:

 • הדת האמיתית האלי אמצע עליזה
 • מזל ברנדי
 • כוכב גדול

  2% מתיחה

  מספיק למתוח כדי להיות נוח מאוד לשבת ולעמוד, תוך מתן כמה קווי המתאר כדי להחליק את הקימורים שלך.

  2% למתוח ג 'ינס לנסות:

  • רמה 99 לילי
  • אג אדריאנו גולדסכמיד סטילט רגל סיגריה 
  • Mavi Alexa Mid-Rise סקיני ג 'ינס

  3-4% מתיחה

  צורה מאוד מתאים, ג'ינס המציעים קווי המתאר של הגוף טוב, ולהרגיש רך ונמתח ללבוש.

  3-4% למתוח ג 'ינס לנסות:

  • אג אדריאנו גולדסכמיד 
  • ג 'ינס הדסון ניקו אמצע עליון ג' ינס רזה סופר
  • נינג 'ר אלינה Legging מתאים סופר רזה ג' ין

  מה ההבדל בין למתוח ג 'ינס ו Jeggings?

  ג 'ינס למתוח עשויים בד ג' ינס הכולל כמות קטנה של elastane לבוא בסגנונות אופנתיים רבים, מ ג 'ינס רזה כדי ג'ינס החבר, bootcut מתאים, ועוד. על הצד השני, jeggings (המכונה לעתים "למשוך על ג 'ינס") הם בעיקר רך, leggings כי הם מעוצבים להיראות כמו זוג חזק של ג' ינס רזה.

  בעיקרון, jeggings נועדו לזייף את המראה של ג 'ינס רגיל, ובדרך כלל לעשות זאת על ידי שילוב פרטים כגון כיסים פו מודפסים (ולא בפועל) תפרים לאורך התפרים. בעוד כמה jeggings עשויים בד ג 'ינס בהיר, כי הוא מעורבב עם אחוז גבוה של סטרץ', אחרים עשויים להיות עשויים מחומר נוסף נוחים, נוח כמו כותנה, עם לא אונקיה של ג 'ינס בפועל הבד שלהם. 

  איך אני צריך לנקות ולטפל ג 'ינס מתיחה?

  ג 'ינס מתיחה צריך להיות מכובסים בזהירות, כמו עם ג' ינס הרגיל שלך. כדי לשמור על ג 'ינס שלך ג' ינס למתוח במצב טוב:

  • בדוק את התווית בגד טיפול בצע את ההוראות בזהירות.
  • אין לכבס את המכונה כל ג'ינס כי הם שכותרתו "יבש נקי בלבד".
  • אין לשטוף ג 'ינס ג' ינס למתוח במים חמים - להשתמש בהגדרת המים הקרים של המכשיר.
  • אם אפשר, יד לשטוף את ג 'ינס למתוח שלך חומר ניקוי עדין כגון שנהב שלג, במקום מכונת כביסה. 
  • לעולם אין להשתמש כלור אקונומיקה על כל בד ג 'ינס המכיל סטרץ'. 
  • שמור על ג 'ינס למתוח שלך מתוך המייבש, אשר יכול להרוס את הבד. לתלות ג 'ינס כדי לטפטף יבש.

  לקבלת טיפים נוספים על שמירה על הג 'ינס שלך בצורה מצוינת, לקרוא המדריך האולטימטיבי שלנו איך לשטוף את הג' ינס שלך.

  No Replies to "למתוח ג 'ינס מדריך: המדריך שלך כדי ג' ינס סטרץ ', Jeggings, ועוד"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   9 + 1 =