איך ללבוש דנים Culottes כמו מומחה אופנה

רְחוֹב style denim culottes

תמונות של באני / גטי

אם אתה אוהב לעשות הצהרת סגנון בגדים שלך, אז culottes, מעוצב במיוחד מן בד ג 'ינס האהוב של האמריקאי, הם צללית צפצפה אתה רוצה להוסיף את הארון שלך. עבור אלה שאינם מכירים את סגנון האופנה קדימה, ג 'ינס דנים הם בעיקר ג' ינס קצוץ רגליים. זוג קלאסי של ג 'ינס דנים למעשה נראה ותלוי כמו חצאית ג' ינס באורך בינוני, עם מאוד רחב, לחתוך, רגליים מתלקחות שפגע (או אפילו מעל) באמצע עגל ברמה. תוכלו גם לראות חתכים רזה יותר של ג 'יאן זה, אבל כל culottes יש קצות רחבים יותר רגליים קצרות יותר מאשר ג'ינס כחול רגיל, מה שהופך את שניהם אופנתי אופנתי די מסובך עבור נשים בצורת נורמלי לסגת.

זה לא אומר שאתה צריך להימנע בסגנון אופנתי זאת. זה פשוט לוקח קצת מאמץ אופנה כדי להיראות נהדר דנים culottes, אבל ברגע שאתה לומד לעשות את זה, אתה בהחלט תהיה לבוש להרשים. כדי לעזור לך להיראות נהדר דנים culottes, יש לנו להרכיב כמה טיפים על מה ללבוש עם סגנון זה צפצף אופנתי, ועוד איך אתה יכול למנוע כמה אתגרים דמות של חתך זה של ג 'ינס.

הכללים הבסיסיים לזכור: לשמור על אלה מכנסיים זורמים בפרופורציה עם צמרות מצויד, חגורות שימוש כדי להדגיש את המותניים שלך, ולקחת את ההזדמנות כדי להשוויץ נעליים מיוחדות ביותר שלך. אם אתה לובש מקטורן או מעיל ארוך, זוג זה עם תחתונה צמודה. כללים אלה אינם קשים ומהירים, אבל הם הנחיות טובות לעקוב. אבל הכי חשוב, בצע את העין.

עיון במדריך זה שימושי וללמוד איך ללבוש culottes ג 'ינס אופנתי כמו אופנה אופנה.

02
מתוך 15

עם ז'קט

רְחוֹב style denim culottes

אדוארד ברתלוט / גטי

יצאת וקנית זוג מכנסי ג 'ינס, ועכשיו הם יושבים בארון שלך, מחכים להיות משוחק. אל תתנו להם ללכת לאיבוד בחלק האחורי של הארון שלך, כי אתה לא בטוח איך לסדר אותם. אם אתה לא בטוח בוודאות היכן להתחיל, נסה לחשוב על צללית הג'ינס הזו כפי שהיית עושה חצאית קו. ג 'ינס culottes מעוצבים בצורה מושלמת עבור המשרד עם חולצת טריקו בתוך מעיל טוויד ladylike. תיק crossbody ודירות בלט שיק הם האביזרים המושלמים עבור ימי עבודה מזדמנים יותר כאשר אתה ההלבשה להרשים.

03
מתוך 15

עם חולצה

רְחוֹב style in denim culottes

כריסטיאן ויריג / גטי

חלק ג 'ינס culottes יכול להיות slouchy נראה כי יותר הקשורים עם ללבוש מזדמנים מאשר attire במשרד. בדיוק כמו עם ג'ינס החבר, אם כי, אתה יכול בקלות לשדרג culottes ג 'ינס עבור יום העבודה על ידי זיווג אותם עם יותר יקר למראה בגדים ואביזרים. כל מה שנדרש הוא חולצה משיי תיק עור צבעוני כדי ליצור תלבושת משרדית אופנתי ונוח. לדלג על החגורה ופשוט לדחוף את החולצה שלך לתוך ג 'ינס ג' ינס גבוה מותניים עבור מראה מודרני.

04
מתוך 15

צבע ראש אל ראש

רְחוֹב style in denim culottes

קירסטין סינקלר / גטי

נשים בגובה ממוצע או קצר יותר עשוי למצוא כי culottes יכול להדגיש את העובדה כי אתה לא גבוה בגלל אורך קצוץ רחובות רחבים. זה לא אומר שכל מה שאתה קטנטן סוגי הגוף בחוץ יש לשבת מחוץ מגמה אופנה. אם אתה מעוניין להילחם את האפקט של קצר, רחב בסגנון ג 'אן בסגנון, נסה ללבוש תלבושת מונוכרומטית. למה זה עובד? כאשר אתה לובש צבע יחיד מכף רגל ועד ראש, אתה יוצר את האשליה החזותית של צורת גוף גבוהה ורזה יותר. הדבר יעיל במיוחד כאשר אתה בוחר לוח צבעים כהה יותר. נסה ללבוש culottes ג 'ינס לשטוף כהה עם חולצת דנים אינדיגו כדי להשיג את המראה הזה ארוך ורזה. אם אתה בצד קצר יותר, אתה יכול גם להוסיף גבוהה עקב עקבים המגפיים עבור דחיפה נוספת של גובה, ואת קצה האופנה, כאשר אתה לובש culottes.

05
מתוך 15

ג 'ינס כפול טרנדי

רְחוֹב style in denim culottes

כריסטיאן ויריג / גטי

אם אתה חובב דנים אמיתי, אופנה אופנתית מכף רגל ועד ראש בג 'ינס דנים culottes דנים. זוג culottes שלך עם ג 'ינס העליון באותו צל עבור נראית דנים נראה שאתה יכול ללבוש מזדמנים כדי לבושים- up מקרים, תלוי איך אתה accessorize אותו. בחירות מעצבנות, כולל בדירות בלט שחוקות על גרביים ומעיל פרווה של תשומת לב, הופכות את התלבושת הזאת לחצוצרה. למרות האורך הקצר שלהם, ג 'ינס קוליים הם לא כמו capris; במילים אחרות, אתה לא צריך לשמור אותם לקיץ. כמו מזג האוויר מקבל קריר, המעבר culottes שלך לתוך הסתיו ואת החורף אופנה כמו שאתה היה חצאית דנים, עם מעיל כבד או צעיף גדול. ללבוש על הקרסול המגמה או באמצע המגפיים עגל כדי לסיים את המראה.

06
מתוך 15

עם מעיל עור שחור

רְחוֹב style in jeans and a leather jacket

תמונות של באני / גטי

כמה נשים חוששות להסתכל גדול יותר מאשר הגודל האמיתי שלהם ג 'ינס culottes. אם זה המקרה בשבילך, נסה לאזן את הפרופורציות שלך על ידי בחירת חיתוך רזה של culottes. שכבות על מעיל עור נותן לך כיסוי ירך נראה אופנתי בעוז עבור העיר. בחר ז 'קט עור עם פרטים מיוחדים כדי למשוך תשומת לב כלפי מעלה על הגוף והרחק מאותם אזורים אתה מעדיף להסוות.

07
מתוך 15

עם מעיל עור צבעוני

רְחוֹב style in wide leg jeans and a leather jacket

מתיו ספרזל / גטי

מקטורן עור צהוב מקבל תשומת לב בחיתוך דק דק הוא התאמה מושלמת עבור culottes ג 'ינס ארוך. אורך הצוואר הנכון לגופך הוא בחירה אישית שתלויה בצורתך, אלא גם בחוש האופנה שלך. בעוד זוג טיפוסי פוגע באמצע העגל, אורך אידיאלי שלך עשוי להיות זוג מרעה ארוך יותר.

08
מתוך 15

עם מעיל ארוך

רְחוֹב style in jeans and a graphic coat

קירסטין סינקלר / גטי

סתיו וחורף אופנה דורש תלבושות בגדים שיכולים לקחת אותך מרחובות העיר כדי (לפעמים יתר על המידה) מקומות מקורה כגון משרדים וקניונים. זו הסיבה שאנחנו אוהדים גדולים של לובש מעיל ארוך על תלבושת קלה של ג 'ינס קולו וחולצה פשוטה, במשך ימים כאשר אתה רוצה להסתכל שיק מבלי לבזבז זמן רב מדי להתלבש. קנה מעיל מפנה ראש בתבנית גרפית שכבת מעל כל בגדי הג 'ינס שלך.

09
מתוך 15

עם מעיל ארוך, זורם

רְחוֹב style in jeans and a long coat

קירסטין סינקלר / גטי

הוספת מעיל ארוך, זורם, אפילו לבן, היא דרך יעילה לייעל את התלבושות שלך ב culottes ג 'ינס עבור מבט רזה. מעיל ארוך הוא גם דרך מצוינת להסוות את הגוף התחתון שלך עבור אותם ימים כאשר אתה לא מרגיש כמו להראות את זה בג 'ינס.

10
מתוך 15

עם בלייזר ארוך

רְחוֹב style in denim culottes and a blazer

כריסטיאן ויריג / גטי

מי אומר שאתה לא יכול להיראות מלוטש בג 'ינס בסוף השבוע? להרכיב תלבושת הקנאה- inducing לפגישה חברים שלך לקניות או בראנץ 'כאשר אתה זוג dotim culottes עם סוודר קל ובלייזר בסגנון החבר. הוספת תיק מעצב בגדי הג 'ינס שלך היא דרך בטוחה האש כדי לשדרג באופן מיידי את הסגנון שלך.

11
מתוך 15

עם בלייזר קלאסי

רְחוֹב style jeans and blazer

סגנון סוף שבוע מלוטש במכנסי ג'ינס רחבים ובלייזר לבן.
אדוארד ברתלוט / גטי

רוצה להסתכל בסוף שבוע תחזוקה נמוכה בג 'ינס כי הוא לבוש מספיק עבור גלריה מקפץ? לשחק עם סוף השבוע שלך בגדים על ידי ערבוב מלוטש חתיכות, כגון בלייזר לבן קלאסי שרשרת הצהרת, עם קולו ג 'ינס קל ונעלי בסיס בסיסיים.ג 'ינס בצבע כהה culottes קל ללבוש ניתן לטפל כמו פריט נייטרלי בארון שלך, המאפשר לך להתנסות עם צבעים ואביזרים אחרים על גבי.

12
מתוך 15

עם נעליים מרהיבות

רְחוֹב style in jeans and boots

תמונות של באני / גטי

בעוד אתה בהחלט יכול culottes בסגנון עם נעליים שטוחות, זה צללית ג 'ינס הוא הרבה יותר קל לשלוף כאשר אתה לובש עקבים גבוהים. עקב בגובה בינוני או גבוה יותר מאריך את קו הרגל שלך, עוזר לך להימנע מלהסתכל stumpy בג 'ינס קצר. עם קסדות קצרות יותר שלהם, ג 'ינס קולוטס הם גם צללית מושלמת להראות את הנעליים הנפלאים ביותר שלך ואת המגפיים, במיוחד אלה עם העקב המפרט העין המפרט, כי הרגליים שלך יהיה על התצוגה המלא בסגנון זה pant.

13
מתוך 15

חנות המגמה: 7 עבור כל האנושות Culottes ז 'אן עם למטה למטה

7 For All Mankind Culottes Jean with Let Down Hem

7 עבור כל האנושות

המותג 7 עבור כל האנושות מציעה אלה באיכות גבוהה דנים culottes עם שולי אופנתי למטה. אלה culottes בסגנון ג 'ין רגליים דהויות עם קוצים כי להתלקח החוצה. מכנסי ג'ינס אלה כוללים רמה גבוהה של סטרץ 'עבור מתיחה ונוחות וגימור נקי ללא שום קושי מטריד, רק אור בהיר בירכיים.

קנה את זה ג 'ין על אמזון.

14
מתוך 15

חנות הטרנד: הדסון Sammy רחב רגל ג 'ינס לחתוך

הדסון Sammi Wide-Leg Crop Jeans

הדסון ג 'ינס

Samson הדסון הוא מודרני בסגנון רחב culottes בסגנון זה נועד לפגוע בדיוק מתחת העגל. זה ג 'ינס קצוץ תכונות זורם, רחובות רחב עם דהייה מותאמת אישית ו מתפורר. בד ג 'ינס מתיחה נועדה לנוע בנוחות.

קנה את זה ג 'ין על אמזון.

15
מתוך 15

חנות המגמה: NYDJ קייט קולוטס

NYDJ Kate Culotte Jeans

NYDJ

NYDJ מציעה פטנט להרים אותה בטאק הטכנולוגיה בג 'ינס כהה בכושר culotte מחמיא לקחת על זה בסגנון ג' ינס אופנתי. ג 'ינס ממותק, איכותי, רך וחלק וחותך מבפנים כדי לייעל את הדמות שלך. זה קצר בסגנון culottes עם אולטרה רחב שולי מושלם ללבוש קיץ שיק.

קנה את זה ג 'ין על אמזון.

No Replies to "איך ללבוש דנים Culottes כמו מומחה אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 62