8 דרכים אופנתי ללבוש ג 'ינס ו topaid | insightyv.com

8 דרכים אופנתי ללבוש ג ‘ינס ו topaid

רְחוֹב style woman in jeans and plaid shirt

כריסטיאן ויריג / גטי

כשמדובר שילובים אופנה כי העבודה, ג ‘ינס ו משובצים ללכת יחד כמו חמאת בוטנים וריבה. כמו הרבה זוגות קלאסיים, אם כי, אתה יכול בקלות להיות שולל לחשוב שיש רק דרך אחת בסגנון דנים ומשובץ. אני כאן כדי לאתגר את הרעיון עם רעיונות תלבש טרי איך אתה יכול ללבוש ג’ינס וחולצה משובצת להיראות שונה כל יום בשבוע, כולל אפשרויות איך להתלבש – ולהלביש למטה – כל מראה מובלט.

02
של 09

ג ‘ינס שחור ולבן ו

שָׁחוֹר and white denim and plaid outfit ideas

אמזון

שחור, ג ‘ינס רגל ישרה הם לא רק בסגנון ג’ ינס אופנתי – הם גם הרזיה לכל דמות. ג’ינס שחורים עוקבים אחרי העקומות שלך ומסייעים למזער את הגוף התחתון ולהיראה אופנתית עם חולצה משובצת בשחור-לבן.

השמלה זה: כדי ללבוש את התלבושת למשרד, להוסיף בלייזר שחור מחויט, עקבים גבוהים, תיק עור מובנה.

השמלה תלבש את התלבושת הזאת עם נעלי התעמלות או נעלי בלט למראה קל של סוף שבוע קל.

03
של 09

מכנסי ג’ינס מצופים וחולצת חולצת חאקי

מצופה jeans and khaki plaid shirt

ג’ינס מצופה נראה חכם עם חולצה בסגנון Burberry משובץ.
אמזון

מצופה, עור נראה ג ‘ינס רזה הם מרכיב עיקרי בארונות נשים רבות אופנתי. אני אוהב את האופן שבו אלה מכנסי ג ‘ינס מלוטש לעשות רגליים נראה ארוך יותר, במיוחד כאשר שחוקים עם עקבים שחורים. Paired עם Burberry בהשראת משובץ על גבי, תלבושת זה יכול לקחת אותך בכל מקום מהעבודה כדי קוקטיילים ולצאת בלילה תאריך.

להתלבש זה: ללבוש את התלבושת לעבוד ולצאת על העיר לאחר מכן, על ידי הוספת מחרוזת הצהרה, תיק שחור מלוטש, גבוה נעלי עקב.

השמלה זה למטה: שכבת חולצת תחת מתחת לחליק ונעלי ספורט שחור קל, עבור מראה סוף שבוע מסוגנן אתה יכול ללבוש בראנץ ‘או קניות עם חברים.

04
של 09

ג ‘ינס כחול Blue Plaid

רזה jeans and blue plaid shirt

נראה מסוגנן בתלבושת כחולה של ג ‘ינס ומשובץ.
אמזון

אם אתה רוצה להיראות רזה בג ‘ינס שלך, טריק אחד גדול הוא ההלבשה בלוח צבעים מונוטוניות. אפילו יותר slenderizing הוא תלבושת המוסיפה דפוס למעלה, כדי למשוך את תשומת הלב כלפי מעלה על הגוף (וגם הרחק מכל נקודות צרות להלן). אני אוהבת איך חולצה משובצת וג’ינס נראית מתוחכמת יותר מכפי שציפית, פשוט על ידי התאמה הדוקה של צבע החולצה לג’ינס שלך. אם אתה מתפתל, לשקול רגל ישרה או ג ‘ין bootcut, במקום להתאים את רזה בתמונה כאן, כדי לאזן את הדמות שלך.

השמלה זה: כפתור החולצה כל הדרך למעלה, ואז שכבת על שרשרת הצהרת נוצץ, מוודא שזה יושב על החולצה. (זה מושך יותר תשומת לב כלפי הפנים שלך גם). טאק בחולצה, cinch המותניים שלך עם חגורה מתכתי דק וסיים עם עקבים או מחודדות אל דירות.

השמלה תחוב את החלק הקדמי של החולצה כלאחר יד לתוך חגורת הג ‘ינס שלך, כדי להגדיר את המותניים שלך. ללבוש עם סנדלים או נעלי ספורט.

05
של 09

כהה ג ‘ינס ו סוודר משובצת

גִ'ינס and a plaid sweater

אמזון

מי אומר העליון משובץ צריך להיות בסגנון הכפתור למטה? תסתכל על זה תלבושת קלה, שיק של סוודר משובצת אדום שחוקים מעל מכנסי ג ‘ינס לשטוף כהה. זה פשוט, מחמיא שילוב הוא נהדר ללכת עבור ללבוש סוף שבוע מזדמנים, אבל זה יכול להיראות מלוטש לקניות או אפילו ללבוש למשרד על ימים ידידותיים ג ‘ינס כאשר אתה מוסיף מבוגרים שכבות ואביזרים. זה ייראה גם מראה ליולדות אופנתית.

השמלה זה: ללבוש את התלבושת לעבוד עם שרשרת שרשרת זהב chunky, בלייזר חיל הים, ועקבים גבוהים שחורים.

השמלה ללבוש את הסוודר ואת הג ‘ינס עם הדירות האהובות עליך שחור – פשוט שיק לא מקבל יותר קל מאשר זה נראה.

06
של 09

שחור עם תלבושות דנים ו

שָׁחוֹר jeans and blue plaid shirt outfit

אמזון

ביום של סבתך, נאמר לנשים להימנע מללבוש שחורים וכחולים יחד. עכשיו, נראה כי הכלל הישן מיושן. תסתכל על איך רך, חולצה כחולה משובצת תואמת עם ג ‘ינס שחורים מלוטש ג’ ינס.

השמלה זה: הוסף בלייזר של קוקר דייגים, נעלי עקב גבוהות ונעליים מגושמות..

השמלה לבש את החולצה תחובה או untucked. סיים עם נעלי התעמלות או נעלי מגפיים שחורות.

07
של 09

ג ‘ינס מרובות שכבות של משובצת

הֶחָבֵר jeans with a plaid shirt and coat

אמזון

מאז המכנסיים וג’ינס ללכת כל כך יפה ביחד למה לא ערימה על המשבצת עבור מראה מסוגנן, שכבות כאשר הטמפרטורה מטבלים? תוכלו להיראות הנוכחי ולהישאר חם בחולצה תבנית משובצת עם מעיל צמר משובצת, על דנים החבר קל.

השמלה זה: מבט זה נועד להיות מזדמנים – אבל אתה יכול לתת לו תחושה יעילה יותר, אופנתי על ידי בחירת מפריד- slim מתאים. חפשו ג’ינס החבר כי הם יותר מצויד לצורה שלך לגלגל את האזיקים שלך בחוכמה.

השמלה לכו על נוחות נינוחה חתיכות קל כי רזה הדמות שלך, באזיקים מגולגל כבוש ונעלי אוקספורד בהשראת גברים.

08
של 09

ג ‘ינס שחור במצוקה ומשחק אפור

מצוקה black jeans and a grey shirt

אמזון

עורכי אופנה מסכימים – ג ‘ינס קרוע הם בסגנון ג’ ינס זה כאן כדי להישאר. אתה כבר יודע שהם מתאימים היטב עם כל חולצות לבן שלך. עבור סגנון מזג אוויר מגניב, במקום המעיל עור צפוי, ללבוש פתוח צבוע למטה כפתור למטה גוונים אפורים מושתק כמו השכבה העליונה שלך.

השמלה זה: זה נראה מזדמנים מטבעו, אבל אתה יכול להוסיף אביזרים עצבני כי עובד עבור לובש קונצרטים. רק ערימה על תכשיטי כסף, שרשראות שרשרת chunky למספר, טבעות מוערמים עגילי חישוק קוצני.

השמלה זה למטה: ללבוש כפי שהוא או עם צעיף שחור גדול, עטוף כלאחר יד סביב הצוואר שלך, עבור קל להסתכל ללבוש מסיבות בבית.

09
של 09

ג ‘ינס שחור וחולצה משובצת אדום

שָׁחוֹר jeans and red plaid shirt

גראנג בהשראה מפריד קל להתלבש עבור מראה מודרני.
אמזון

אם אתה אוהד של הקלאסיקה, הנה איך ללבוש תלבושת בהשראת גראנג של ג ‘ינס ושמלת, בלי להסתכל מתאריך. ג ‘ינס רזה שחור לעשות התאמה קלה עבור חולצה קלאסית משובצת אדום, כמו תמיד. מה שעושה את התלבושת הזאת מרגיש טרי עכשיו, אם כי, הוא צללית ג ‘ין רזה, בניגוד ג’ינס baggier של לפני 20 שנה.

השמלה זה: טאק בחולצה ולהוסיף בלייזר הצי, עגילי יהלומים (אמיתי או פו) עגילים, ונעליים גבוהות שחור מבריק.

השמלה ללבוש את החולצה untucked. שכבה עם קרדיגן החבר וסיים את המראה עם סוליות שטוח סוליות נעליים או מגפיים.

No Replies to "8 דרכים אופנתי ללבוש ג 'ינס ו topaid"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − = 26