8 מגניב רחוב בסגנון תלבושות עם ג ‘ינס מקוצץ

קרועה jeans and ankle boots

קירסטין סינקלר / גטי

סגנון הרחוב, אפילו יותר מאשר השטיח האדום או מגזינים מפורסמים, הוא המקום הכי אמין לחפש אופנות trending. אם הזנת התמונות שלי היא אינדיקציה כלשהי, ג'ינס קצוצים חוזרים בסגנון בצורה גדולה עכשיו - וג'ינס אלה קצרים יותר, כחולים בהירים יותר, ופחות רזים דרך הפתח ברגל מאשר אלה שראינו בעוד כמה שנים.

כדי לעורר אותך לנסות את המגמה, הנה כמה תמונות בסגנון הרחוב של ג 'ינס חדשים, רגועים יותר קצוץ. תקבל רעיונות תלבושת, וכן טיפים על איפה ללבוש את הסגנון האופנתי.

02
של 08

מותק

קרועה mom jeans outfit

קירסטין סינקלר / גטי

אופנה היא לעתים קרובות על הפתעות. מכנסי ג'ינס כחולים קצוצים וגבוהים אלה הם מזדמנים לסופי שבוע, בעוד שחולצת המשי הצוואר גבוהה מוכנה למשרד. איכשהו, יחד עם זאת, יחד הם יוצרים תלבושת שעובדת. אולי אלה הנעליים המתכות הוורודות המדהימות. 

איפה ללבוש את זה: לפגוש חבר בבית הספר הישן, או להרשים אמהות אחרות במגרש המשחקים.

03
של 08

לערבב Baggy ו snugettes

קרועה baggy jeans and tweed jacket

תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

יש לך זוג מכנסי ג'ינס אימהיים בארון שלך? לא להסתיר אותם או לשמור אותם לסופי שבוע עושה מטלות. תן להם את היום שלהם בשמש על ידי זיווג אותם עם טלאים בהשראת טוויד קצר, בהשראת טוויד, תיק צלב הגוף וכמה משאבות קלאסי. זהו עורך אופנה של ללכת טריק עבור ההלבשה חתיכת מלתחה יותר מזדמנים, על ידי זיווג עם אחד זה גבוה יותר סוף.

איפה ללבוש את זה: קניות עם החברות שלך.

04
של 08

זוג ג 'ינס חתוך עם בלייזר מותאם

רְחוֹב style outfit with cropped jeans

קירסטין סינקלר / גטי

הנה השראה ללבוש מכנסי ג'ינס קצרים יותר, רגועים לעבודה. אתה בחוץ בסגנון האופנה שלך במשרד יריבים של קצוץ וינטאג ', ג' ינס רגל ישרה, מרובד עם חולצה chambray ו בלייזר כהה, מחוייט. להביא את התחכום עם איכותי, אביזרים גרפיים כפי שניתן לראות כאן.

איפה ללבוש את זה: למשרד, לפגישות ולמצגות. 

05
של 08

נסה ג 'ינס אמא עם מעיל עור

אִמָא jeans and biker jacket

תמונות של באני / גטי

זה איך אמא ג'ינס ייראה אם ​​אמא המדובר היה פאטי סמית. תסתכל על איך זוג מכנסי ג'ינס רחבים ומרופדים בשטיפה נשטפת נראה מגניב ומודרני להפליא, כאשר מזווג עם מקטורן עור קשוח בסגנון אופנוענים ונעלי נעליים מעוררי השראה. 

איפה ללבוש את זה: זה נראה נהדר עבור מחלקה או רכיבה על אופניים ברחבי העיר. 

06
של 08

תלבושת היפסטר

קרועה jeans and sweater outfit

קירסטין סינקלר / גטי

מכנסי ג'ינס קצרים, קלים וגדולים, עשויים להיות אסון ג'ינס של אמא - או רגע אופנה נהדר, כפי שנראה כאן. לקבלת מראה נעים-פוגש-חמוד שעובד באביב או בסתיו, שכבת בצבע בהיר, סוודר מתאים סוודר מעל חולצת כפתור. טאק שניהם לתוך זוג נוח של לגובה ירכיים ישרים במורד הקרסול. עקבים דד לעזור להאריך את הרגליים כאשר אתה לובש מכנסי ג 'ינס קצרים יותר, ועדיין להיות קל ללכת קילומטר פנימה התיק cross-body הוא מודרני חייב.

איפה ללבוש את זה: בשוק האיכרים או בשוק הפשפשים.

07
של 08

ללבוש ג 'ינס טלאים קצרים עבור האביב

קרועה jeans and blue jacket

קירסטין סינקלר / גטי

טלאים ג 'ינס הם trending עכשיו וזה זוג שני הטון מן המותג ג' ינס לערוך היא אפשרות להתבלט. נסה ג 'ין pieced יחד כאשר אתה רוצה להוסיף יתרון למראה מלוטש - זה לביש לעבודה, אם המשרד שלך הוא לא שמרני. (לדלג על ג 'ינס במצוקה, אם הוא). בדוק גם, איך אופנתי צבע אחד ההלבשה יכול להיות, במיוחד כאשר אתה מביא מרקמים שונים ודפוסים דרך האביזרים שלך.

איפה ללבוש את זה: לפגישה הלקוח ולאחר מכן קוקטיילים

08
של 08

לשחק עם ג 'ינס נחתך עם אביזרים

קרועה jeans and sweater outfit

טימור עמק / גטי

מקופלת, ינס רגל ימין לקבל אופנה מהפך כאשר אתה לובש אותם עם סוודר גוצ 'י. למען האמת, סוד הקסם של התלבושת הזאת הוא כל האביזרים. שקית צבעונית ונעליים מוסיפות נעורים לג'ינס כחולים וקצרים. גם את משקפי השמש האלה.

איפה ללבוש את זה: קניות או מפגש חברים לארוחת צהריים.

No Replies to "8 מגניב רחוב בסגנון תלבושות עם ג 'ינס מקוצץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − 49 =