סקסי 6: ידידותית ג ‘ינס קווים אנו אוהבים

האם אתה רוצה לעשות בחירות אופנה אתית בעוד עדיין מחפש מסוגנן ו - כן - סקסי? יש לנו חדשות טובות בשבילך - בשנים האחרונות, מעצבי ג 'ינס יותר עשו את זה המשימה שלהם לייצר מכנסי ג'ינס אופנתיים כי הם גם ידידותיים לכוכב הלכת. מ ג'ינס טבעוני למדיניות ארגונית המדגישות פעולות קיימא, מותגים ידידותיים לסביבה ג'ינס להגדיר את עצמם בנפרד על ידי הפקת ג 'ינס מ כותנה אורגנית, חומרי מיחזור ושימוש פחות משאבים טבעיים יקרים לייצר ג' ינס חדשים. חלק מהמותגים האלה מוסיפים התמקדות נוספת במעורבות קהילתית, נוהלי שרשרת האספקה ​​והטיפול האתי של העובדים, גם כדי לייצר ג 'ינס שנראים נהדר ואתה יכול להרגיש טוב לגבי לובש. הנה שלנו עגול של 6 מותגים ידידותיים לסביבה ג'ינס כי אתה יכול להוסיף לארון שלך.

יוֹגָה Jeans by Second Denim Co.

יוגה ג 'ינס על ידי ג' ינס השני ושות '
ג 'ינס השני Co

זה מעצב מונטריאול מבוסס של ג'ינס נשים פרמיה מוכיח כי זה אפשרי להיות אופנתי וגם ידידותי לסביבה. עם משימה כפולה ליצור ג 'ינס כי "לעשות נשים בכל הגילאים, צורות הגוף ואת תחומי החיים מרגיש בטוח, יפה וסקסי" ולעזור לעולם שבו אנו חיים, מותג זה הקנדי פיתחה בסיס לקוחות נאמן ספינות יוגה שלה יוגה ליותר מ 850 חנויות ברחבי העולם. כדי ליצור את הג 'ינס גמיש להפליא, ג' ינס השני משתמש רק כותנה אורגנית מוסמך, מעסיקה בטכניקה כביסה ידידותית לסביבה כי קיצוץ מים השימוש ב 50% ומשתמש רק רעילים ללא חומרים כימיים ללא צבע כדי ליצור מגוון של שטיפות וצבעים . כל דנים שלהם הוא 100% בעבודת יד בקוויבק, קנדה, כך שהם יכולים לפקח מקרוב הייצור שלה. המותג גם עושה שימוש חוזר שטיפות ג 'ינס שלו (יצרנים רבים לזרוק אותו לאחר שימוש אחד) ומשתמש עור ממוחזר, כפתורים מסמרות.

מראה הג'ינס: יוגה ינס השני מוכר רזה, הבהקה ו bootcut סגנונות המגיעים קשת יפה של שטיפות צבע. אלה ג 'ינס רכים, גמישים, גמישים מתאימים עקומות של אישה גם מאוד, תוך הארכת הרגליים מחזיק את צורתם מרשימה במהלך תקופות ארוכות של ללבוש. הם גם במחיר טוב מאוד, בהתחשב בכך שהם נראים ומרגישים כמו מותג מעצבים מתקדמים.

מחיר: מ 120 $
יותר "

קויוצ'י denim campaign

Kuyuchi דנים מציעה ג 'ינס אורגני לנשים וגברים.
קויוצ'י

נוסדה בשנת 2000, המותג דנים הולנדית Kuyichi מציעה ג 'ינס ידידותיים לגבר עבור נשים וגברים, כי אתה יכול להרגיש נהדר ללבוש עבור כל מיני סיבות. מותג ג'ינס ידידותי לסביבה זה מציע בגדי ג'ינס אופנתיים, בגדי ג'ינס לנשים וגברים שאף אחד לא היה מנחש שהם אורגניים (בדרך טובה). המותג הראשון לייצר ג 'ינס אורגני באמת, Kuyichi ממשיכה לחדש שיטות הייצור שלהם, מתן מודל עבור יצרני דנים ידידותיים לסביבה אחרים ברחבי העולם. המותג מייצר את הג'ינס שלו מחומרי גלם אורגניים, קנבוס וחומרים ממוחזרים אחרים, משתמש בצבעי אינדיגו טבעיים כדי לצבוע את הג'ינס שלו, שותפים עם מפעלי טקסטיל ומרחצאות כדי להפחית את צריכת המים, ממחזר פסולת בד במפעליה כדי ליצור בד חדש, ואפילו משתמש במיחזור חומרים עבור נייר לתלות תגים ואריזה. Kuyichi גם משתמשת אלטרנטיבה ידידותית טבעונית עור בג'ינס מצופה העור שלה טלאים על בגדי ג 'ינס.

מראה הג'ינס: בגדי ג'ינס קויצ'י וג'ינס הינם מסוגננים ואיכותיים, בולטים למגוון היפה של שטיפות האינדיגו. זוהי חברה אירופית מודעת למגמה עם עין על מגמות האופנה הגלובלית ומחויבות להפקת בגדי ג 'ינס פרמיה. אנחנו חמדנים את כל השורה שלהם, החל מכנסי ג'ינס קלאסיים וסגנונות חבר טרנדי לחולצות ג'ינס אופנתיות, ז'קטים וחצאיות.

מחיר: מ $ 170
יותר "

nudie-jeans.jpg

Nudie ג 'ינס לגברים הם ידידותיים לסביבה עם vibe מראש אהוב.
Nudie ג 'ינס

הושק בשנת 2001 על ידי מנהל העיצוב לשעבר של לי אירופה, Nudie ג 'ינס הוא שוודיה מבוססי ג' ינס של המותג כי הוא נלהב ליצור ג 'ינס עם זה כבר שבור- in נראה. מאמינים כי ג 'ינס הופך להיות יפה יותר עם הגיל, נודי ג'ינס יוצר באיכות גבוהה, ג' ינס ג 'ינס סלעי שנמשך זמן רב לחשוף את "האמת העירומה על ג' ינס". בשנת 2012, המותג השיג את המטרה ארוכת זמן של הפקת 100% אוסף ג 'ינס אורגני. Nudie גם ממחזר ג'ינס, לקוחות מתגמלת להחזיר ג 'ינס שחוקים עם הנחה על רכישות חדשות, כביסה ותיקון של זוג משומשים למכור כמו יד שנייה מאמרים בחנויות הקמעונאיות שלהם. נודי מתמקדת גם בטיפול מוסרי של עובדי המפעל, והיא חברה בקרן Fair Fair.

מראה הג'ינס: Nudie הוא לא כל כך מותג אופנה כמו פילוסופיה דנים. ג 'ינס של המותג הם שחוקים, אותנטי להעביר גבריות מחוספס. עבור גברים עם טעם מובהק, Nudie מציעה מגוון של ג 'ינס selage שונים משקולות וחומרים, כולל כמה עם קשמיר קנבוס. בד הסימן המסחרי של המותג הוא יבש יבש מיפן ששימש בחלק מכנסי הג'ינס המקוריים בהיסטוריה.

מחיר: החל מ $ 220

חנות עבור ג 'ינס Nudie לגברים על אמזון
יותר "

G- כוכב Raw from the Oceans by Pharrell Williams

G-Star Raw מן האוקיינוסים על ידי פארל וויליאמס.
G- כוכב

יש משהו שפארל ויליאמס לא יכול לעשות? עם קריאת התלהבות של "בואו להפוך את האוקיינוס ​​פלסטיק למשהו פנטסטי", הזמר השופע שופט ושופט על הקול השיקה את שיתוף הפעולה של ג 'ינס ידידותית לסביבה עם G-Star Raw בסתיו 2014. Pharrell עזר לשתף במשותף חברה בשם Bionic Yarn, אשר משתמשת פלסטיק ממוחזר כי נשטפו על החופים ברחבי העולם, כדי ליצור את הטקסטיל G-Star משתמשת כעת עבור כל קצה חיתוך קצה G-Star Raw שלה. לא רק את הפלסטיק נאספו למעלה והוסרו מן האזורים הוא מזיק, אבל יש גם ממוחזרים ליצור חומר חדש לחלוטין. קראו לזה "Raw for the Oceans", קו ג'ינס ידידותי לסביבה זה כולל ג'ינס אופנתי, לביש ומפרק ג'ינס (כולל חולצות, בלייזרים ופארקות) עבור נשים וגברים כאחד. אומר פארל, "יש לי קשר עם האוקיינוס. זה מניב כל כך הרבה חיים, כולל שלנו. אז אנחנו חייבים את זה ".

מראה הג'ינס: כפי שהיית מצפה מ אופנה להראות עמוד התווך כמו פארל וויליאמס, G-Star Raw של האוקיינוסים אוסף תכונות חתיכות מסוגנן שנראים סלבריטי ראוי. הלוואי שיכולנו לקנות את האוסף כולו לנשים, במיוחד, הכולל רזה, רזה, קצוץ ואזיקים בסגנון ג'ינס בסגנון מגוון של שוטף וכמה הדפסים. תמצא גם מוצק, דנים קלאסיים מפריד כולל חולצות ו blazers, בתוספת חמוד, חתיכות אופנה גבוהה כגון chambray פראקאס, blazers ו jumpsuits.

מחיר: מ 175 $ עבור ג 'ינס ו 150 $ עבור ג' ינס צמרות

חנות G-Star Raw לנשים על אמזון
יותר "

monkee-jeans.jpg

מונקי גנים טבעוניים וידידותיים לסביבה.
מונקי גנים

הושק בשנת 2006, את שמו בשם chekily Monkee Genes הוא מותג מבוסס בבריטניה המציע נשים וגברים של ג'ינס מיוצר עם "אין דם, זיעה או דמעות". זהו מותג ג 'ינס קדימה ג' ינס, אשר ידידותית לסביבה ואתית בהכרה שיטות עבודה עשה את זה הראשון והיחיד ג 'ינס תווית כדי לקבל הן גלובל אורגני טקסטיל טקסטיל הסמכה ואת התווית האורגנית של האגודה אדמה. בשנת 2014, המותג שותף עם PETA כדי להפוך את הג 'ינס שלה (כולל סגנונות דנים מצופה) לגמרי ללא בעלי חיים, מה שהופך אותו טבעוני ידידותי. כדי לייצר את הג 'ינס שלה, מותג זה דנים עצמאית משתמשת 100% כותנה אורגנית גדל צבוע ללא שימוש קוטלי עשבים או כימיקלים רעילים, חובק פרקטיקות עבודה אתית ואפילו עושה דברים מגניבים כמו שמירה על דבורים. יש להם גם קו ג'ינס יוניסקס עשוי במבוק.

מראה הג'ינס: תוכלו למצוא מגוון רחב של ג 'ינס חתכים, סגנונות וצבעים מן זה מותג ג' ינס אורגני, מ ג 'ינס רזה כדי רגוע יותר ידידותי הסגנון hattster סגנונות. Monkee Genes לעשות נוטים להיות יותר מזדמנים נראה כי הוא מתאים יותר ללבוש סוף שבוע מאשר להתלבש עבור המשרד או הערב.

מחיר: מ $ 110
יותר "

No Replies to "סקסי 6: ידידותית ג 'ינס קווים אנו אוהבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    36 + = 39