האם הם שווה את המחיר? לוי של 300 סדרה ג 'ינס סקירה | insightyv.com

האם הם שווה את המחיר? לוי של 300 סדרה ג ‘ינס סקירה

האם הם שווה את המחיר? לוי של 300 סדרה ג 'ינס סקירה

סדרת “ג’ינס” של לוי, המשווקת תחת השורה, “הבעלים של מה שיש לך” – נועדה לפעול כמו הצורה כדי להחמיא לגוף של נשים אמיתיות, על ידי שיטוח הבטן, הרמת הכיסא והארכת הרגליים. אבל לעשות את הג ‘ינס האלה באמת לעשות מה המותג טוען?

עשוי ג’ינס חסון, באיכות גבוהה, 300 של ג ‘ינס סדרה של לוי עשוי להרגיש קצת נוקשה יותר מאשר ג’ ינס רבים אתה רגיל, אבל בד ג ‘ינס כבד גם אומר שהם בנויים כדי האחרון.

זה באיכות גבוהה דנים בנייה, בתוספת חכם seaming ו בריא של מידת למתוח את הבד, לעזור אלה ג ‘ינס כדי לספק את ההבטחה של המותג לייעל את הדמות הטבעית שלך, כך שאתה יכול להרגיש יותר בנוח על הצורה שלך בג’ ינס.

כל זוג מכנסי ג’ינס בסדרת ה -300 מעוצבים בצורה אסטרטגית כדי למצוץ אותך ולהרים אותך למקום שבו אתה זקוק לו ביותר, אבל הם מותאמים לעקומות שלך במקום לסחוט אותם, מה שהופך אותם מתאימים ללבוש למשרד, וכן על כל האירועים המזדמנים והלבושים שלך. נשים Curvier יעריכו במיוחד את נוחות למתוח בד מותניים קוורסט שעוזר להכיל בטן תוך מתן כיסוי נרחב בחלק האחורי.

מאחר שרוב הנשים מציעות כיום את המלתחה שלהן בסגנונות שונים של ג’ינס, החל מג’ינס רזה ועד סגנונות רחבים יותר, סדרת הצורות של 300 מציעה ללקוחותיה של ליווי את הטכנולוגיה המעצבת ביותר של הגוף מהמותג, במגוון רחב של חליפות ובדים אופנתיים, כולל אטרקטיבי פלוס -אפשרויות גודל.

 Levi של 300 עיצוב ג ‘ינס סדרה לבוא במגוון רחב של סגנונות מ רזה כדי לחתוך אתחול, ואת הבחירה שלך של כביסה כהה, ג’ ינס שחור ו דהוי גוונים עתיקים. הם קמעונאית עבור נקודת מחיר אטרקטיבי, גם – אלה הם ג ‘ינס ערך רב, החל מ כ $ 65.00.

מקצוענים

 • טכנולוגיית עיצוב מספק שליטה דמות באזורים ממוקדים
 • מיקום כיס אחורי מחמיא למכנסיים רחבים יותר
 • מגוון גדול של ג ‘ינס סגנונות, כולל רזה סקי רזה, רזה, רזה, ישר לחתוך אתחול
 • זמין בשטיפות בד שונות, מאור לחושך
 • גדלים פלוס של כל סגנונות זמין, עד גודל 24
 • אורכי רגל שונים זמינים (בין 28 ל 34 אינץ ‘)
 • בד דנים עמיד עשוי להימשך
 • מחיר מצוין עבור איכות דנים

חסרונות

 • ג ‘ינס נוקשה עשוי להרגיש קצת מחוספס (גלה כיצד לרכך ג’ ינס ג ‘ינס נוקשה כאן)
 • בד דימום צבע (תערובות ג ‘ינס כהה בלבד)

ביקורת מומחים

אלה ג’ינס של לוי מציעים אמיתי דנים חדשנות מתאים מן המותג המציא ג’ינס. חזרה בשנת 2010, השיקה לוי את אוסף Curve ID של ג ‘ינס, שיווק מתאים כי להתאים את מידת מסוימת של נשים של curviness. בשנת 2015, לקח לוי את החידוש הזה צעד אחד קדימה על ידי החדרת גוף חדש בעיצוב הטכנולוגיה ואת השקת 300 צורה של ג ‘ינס סדרה.

הסוד של סדרה של 300 עיצוב של לוי הוא בגישה האסטרטגית של המותג לגוף contouring. טכנולוגיית עיצוב מותאם אישית של לוי מוחל על בד ג ‘ינס למתוח, כדי לווסת את רמת למתוח באזורים ממוקדים. זה מספק מבנה לג’ינס ויוצר דמות מחבקת צורה, ולא למתוח אחיד.

בדרך זו, מכנסי הג’ינס האלה של לוי הם כמו עיצובים אמיתיים, עם לוחות בלתי נראים של בד שנועדו לתקוף אזורים “בעייתיים” בגוף, בעיקר באזורי בטן והיפ.

אנו בחנות בחנה את הג ‘ין על ידי שימוש באתר של לוי כדי לבחור את האידיאלי שלנו 300 צורה ג’ינס סדרה על ידי מיון באמצעות מספר תכונות, כולל גודל, בכושר (aka רזה, רגל ישרה, וכו’), אורך וצבע בד. הבחירה שלנו היתה ג’יני רזה בשטיפת המותג “לייב אין”, כחול בינוני מושלם.

ג’ינס אלה יש עלייה גבוהה יותר מאשר אנחנו רגילים ללבוש – בעוד שהם נמכרים כמו אמצע עלייה בכושר, 300 צורה סקיני יש חגורה שיושב מעט מתחת לטבור הבטן שלך מול – אבל זה בניין ג ‘ינס עושה לעזור למצוץ באזור הבטן.

אהבנו גם את חגורת המותניים של “סקיני”, אשר לא רק יוצרת אפקט הרזיה, אלא גם מונעת את הפגיעה במותניים, גם אם יחס המותניים אל הירך נמצא בצד הגבוה, כך שלא תטעו בטעות את הישבן שלכם בזמן הישיבה בבית קפה בג’ינס האלה.

בגלל ג ‘ינס אלה תכונה עלייה גבוהה יותר בגב, אלה ג’ ינס גם לעשות סוף אחורי flattish נראה curvier. בעוד ג ‘ינס אלה לא לעשות הרבה כדי להרים את התחת הרבה בתחתית, את המיקום האחורי בכיס – קרוב זה לזה, זווית פנימה – הוא מגע גאוני עבור ביצוע הישבן נראה פחות רחב.

בעוד ג ‘ינס אלה היו די נוח הכולל, אתה תמיד תהיה מודע לכך שאתה לובש ג’ינס. הג ‘ינס הם נוקשה יותר מאשר ג’ ינס רזה רגיל, אם תבחר מעצבים המשתמשים בבדים רכים יותר, כגון יוגה השנייה, J המותג, AG אדריאנו Goldschmied. הצד החיובי של ג ‘ינס כבדים יותר הוא שזה נבנה האחרון, אז אם אכפת לך את הג’ ינס האלה היטב, הם צריכים להחזיק עד שפע של ללבוש. אבל אם אתה אוהב רזה למתוח דנים בד, אתה עשוי למצוא את הנוקשות קצת מעצבן, כפי שעשינו לאחר יום שלם של ללבוש.

זהירות אחת על ההתאמה של לוי של 300 צורה סדרה – אלה ג ‘ינס גודל קצת גדול, בשל מתיחות שלהם.

אתה גם רוצה לשטוף את הג ‘ינס האלה לפני ללבוש אותם, אם אתה קונה אותם באחד שוטף ג’ ינס כהה, כדי למנוע בעיות העברת צבע בד. בשל צבעים עשירים המשמשים לטיפול בד, ג ‘ינס אלה נוטים לדמם כאשר חדש עשוי להעביר צבע על ריפוד. לשטוף אותם בכוחות עצמם במים קרים, ולתלות לייבוש. 

No Replies to "האם הם שווה את המחיר? לוי של 300 סדרה ג 'ינס סקירה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 1