12 דרכים אופנתי רוק רוק שחור ג ‘ינס – insightyv.com

12 דרכים אופנתי רוק רוק שחור ג ‘ינס

ישנם פריטים מסוימים כי כל אישה צריכה להיות הבעלים של ארון בגדים מלא, וכי הרשימה בהחלט כולל ג’ינס רזה שחור. הם תכליתי כמו שהם מסוגננים – אתה יכול ללבוש זוג ג ‘ינס שחורים דק כדי להיראות נהדר על תאריך, להמית במשרד, לסופי שבוע מזדמנים, ומעבר. תהנה שלנו עגול של בגדי ג ‘ינס רזה שחור הטוב ביותר לצאת, הולך לעבודה, וכל יום מזדמנים שלך הנחה.

Friday
של 12

מקרית לילה: שחור ג ‘ינס סקיני ו

רְחוֹב style - grey sweatshirt and black jeans


יצירת אפקט מפתיע להפליא על ידי ערבוב אלמנטים מזדמנים ואלגנטי בתלבושת שלך.
כריסטיאן ויריג / גטי

אתה יכול ללבוש חולצת טריקו עבור קוקטיילים עם הבנות שלך? בהחלט, כאשר אתה בסגנון זה עם הרבה כשרון. בדוק את התלבושת בסגנון רחוב מעורר השראה זה מזדמנים על גבי סקסית בתחתית. איור ג ‘ינס רזה ג’ ינס שחור מרובד מעל גרבי רשת דייגים סקסית ואביזרים מעצבים (אלה משאבות אדומות מנולו Blahnik ואת התיק הזה מדהים פורלה!) נראה מפתיע כאן, שחוקה עם חולצת אולטרה מזדמנים וחולצה ארוכת שרוולים ארוכים. קח את ההובלה על grooming כאשר סטיילינג שלך גבוהה פוגש- low-fashion נראה, על ידי לובש אותם עם שיער unussyy איפור, כפי שנראה כאן.

02
של 12

טוקסידו חדש – שחור ג ‘ינס רזה בלייזר שחור

שָׁחוֹר skinny jeans and black blazer street style


סגנון טוקסידו בג’ינס שחורים.
דניאל צוצניק / גטי

ההלבשה בהשראת טוקסידו היא מאוד אופנתי ומודרני – במיוחד כאשר אתה לדלג על מכנסיים מסורתיים לבחור ג’יין רזה שחור, כפי שתואר כאן בכושר אולטרה- snug. כל עוד כל החלקים מתאימים לך היטב, זה תלבושת פנטסטית עבור כל צורות הגוף. תוכל להפריש ביטחון ג’ינס שחורים ו blazer שחור מחויט כאשר כולם מחפשים קוקי עוגיות LBD שלהם. מוסיפים מגע של כשרון עם אביזרים מבריקים, כגון עגילי קריסטל, צמיד blingy, ועקבים עור פטנט גבוה. לחלופין, לדלג על הרחבות לחלוטין וללכת מלא על מינימלי, עם גברים לבוש בהשראה הדירות, שיער מוברש היטב ואיפור אפקט טבעי.

03
של 12

סתיו או חורף תאריך תלבושת ב שחור ג ‘ינס רזה

נפילה street style in black jeans


שעון קיץ או ערב במכנסי ג’ינס שחורים.
אדוארד ברתלוט / גטי

סוף שבוע קפה להיפגש להתקשר לתלבושת המציג את הסגנון שלך, תוך גם להסתכל ללא מאמץ משך יחד. כאשר אתה מתלבש עבור תאריך היום בחודשים קריר יותר, אתה לא יכול להשתבש עם התלבושת הזאת ללכת. סנוג ‘, ג’ינס שחורים שחורים וסוודר סוודר רך הם שילוב קל ופשוט שתמיד ייראה נכון. הוסף מעיל גמלים קצר עבור פולנית וחום נוסף ואתה לבוש לטיול בפארק, תאריך הסרט, או חיבור על פני קפה. Accessorize תאריך התפילה שלך עם התלבושת קל מגפיים הקרסול השחור ואת ארנק צלב הגוף בצבע קלאסי.

04
של 12

שחור וורוד תלבושת עם ג ‘ינס סקיני

רְחוֹב style - pink sweater and black jeans


נראה חמוד בסוודר ורוד ותלבושת ג’ינס שחורה.
תמונות של באני / גטי

שחור ורוד הם שילוב צבע אופנתי כי מעולם לא נעלם של סגנון (ראה סמלי אופנה של אודרי הפבורן כדי ניקי מינאג ‘). כולנו על ג ‘ינס prepy ואת הסוודר נראה בתמונה כאן. סוודר גולף ורוד מוסיף מתיקות לתלבושת מלוטשת בג’ינס שחורים שחורים, עם מעיל שחור מזדמן על גבי. אתה יכול ללבוש את זה בקלות עם המגפיים הקרסוליים השחורים, או לבחור לעשות משהו שונה, כמו בתלבושת בסגנון הרחוב הזה. ארוך, עגילים dangly ייראה גם יפה עם זה קל, כלאחר יד שיק אופנתי זה מושלם עבור ימים קרים.

05
של 12

מלוטש חורף תלבושת: שחור ג ‘ינס רזה ו פוקס פרווה מעיל

רְחוֹב style winter outfit in faux fur and jeans


חליפת חורף אופנתית בפרווה דולה ובג’ינס שחורים.
כריסטיאן ויריג / גטי

אנחנו אוהדים גדולים של פרווה פרווה, במיוחד כאשר שחוקים עם ג’ינס. תוכלו להיראות מעודן להפליא עבור שעות היום – או כלאחר יד glam עבור הערב, לקחת את הבחירה שלך – כאשר אתה מתאים מפואר, פשתן פוקס מעיל פרווה עם שלך ללכת אל ג ‘ינס רזה שחור סוודר נראה.

06
של 12

עבור לתלבושת המשרד: שחור ג ‘ינס רזה ו בלייזר בהיר

גִ'ינס and blazer outfit


ללבוש ג’ינס לעבוד עם בלייזר מחויט.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה בגד מלוטש, מאמץ ג ‘ינס כי אתה יכול ללבוש כל השנה למשרד שלך בימי שישי מזדמנים (ועוד ימי עבודה ג’ ינס ידידותי). סגנון ג ‘ינס רזה שחור (לבחור זוג זה רזה- fitting אבל לא חזק במיוחד, כדי להיראות מתאים לעבודה) עם חולצה רזה למטה כפתור ובלייזר בגוון רך ניטרלי, כגון בז’, ורוד בין ערביים, או צפחה אפור. הוסף אביזרים איכותיים, כגון פשוט, דירות שחורות, שעון chunky ו עור נייטרלי, עבור תלבושת עבודה מושך, רגוע כי עדיין מעבירה אווירה מקצועית.

07
של 12

מראה יום: ג ‘ינס ג’ ק שחור ג ‘ינס סקיני

רְחוֹב style woman in denim jacket and black jeans


ללבוש ז ‘קט קלאסי ג’ ינס עם ג ‘ינס רזה שחור שלך.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה תלבושת חמוד, מזדמנים בשעות היום, כי יהיה בבית בכל עיר אופנתית בעולם (זה ירה בסגנון הרחוב היה snapped בפריז). סגנון תלבושת אופנתית קלה עבור בסתיו או באביב בסופי שבוע, כאשר זוג ג’ינס רזה שחור עם ז ‘קט קלאסי ג’ ינס שחוקים מעל חולצת טריקו לבנה. מוסיפים מלט עם שפם של שפתון אדום, וזוג יפה של נעלי רצועה, כפי שמוצג כאן.

08
של 12

תאריך תלבושת: שחור ג ‘ינס סקיני וחולצה לבנה

רְחוֹב style in lace blouse, jeans and a coat


ללבוש חולצה תחרה וג ‘ינס רזה על תאריך.
מתיו ספרזל / גטי

מכה בתנוחה אופנתית, נשית, כאשר אתה תואם ג ‘ינס רזה שחור עם חולצה לבנה יפה, כפי שתואר כאן. לבחור חולצה עם פרטים יפים, ילדותיים (כגון תחרה ובדים אחרים, קשקושים, פרטים על רקמה או רקמה), אשר כולם מפליאים להפליא עם האווירה המודרנית והמתקדמת של מכנסי ג’ינס שחורים הדקים. ללבוש סגנון ג ‘ין לגובה ולתחב את הדף שלך, כדי להראות את המותניים שלך ואת הקימורים הנשיים. עבור ימים קריר יותר או ערבים, מעיל הצהרה (כגון זה מדהים אדום, לבן, סגנון כחול) שומר אותך מכוסה ומוסיף משהו מיוחד למראה שלך.

09
של 12

עבור אל סוף שבוע נראה: שחור ג ‘ינס רזה ו עור מעיל

רְחוֹב style in black jeans and a leather jacket


ללבוש ז ‘קט עור אופנוען עם ג’ ינס שחור שלך.
דניאל צוצניק / גטי

הנה תביעה גמישה, מסוגנן, כי אתה יכול לעבור בקלות מעונה לעונה פשוט על ידי שינוי האביזרים שלך. (שפתון ניאון, מישהו?) מעיל עור שחור אופנתי הוא החבר המושלם עבור ג’ינס שחורים שחורים (עם או בלי פרטים מצוקה) וחולצת טריקו לבנה פשוטה. להתלבש זה התלבושת על ידי לובש אותו עם שקית עור יפה שחור משקפי שמש מעצב, כפי שתואר כאן. לחלופין, לשמור את זה עצבני מזדמנים ללבוש בסוף השבוע, עם אביזרים מינימלי ונעלי ספורט בסיסיים לבנים.

10
של 12

תלבושת משרד מלוטשת בג’ינס שחורים

רְחוֹב style in faux fur coat and skinny jeans


שכבת מעיל נעים על סוודר וג ‘ינס התלבושת.
מתיו ספרזל / גטי

אם למשרד שלך יש ימים ידידותיים לדנים, תתבלט מהקהל המצונן על ידי בחירת ג’ינס שחורים שחורים במקום בלוז אינדיגו טיפוסי. סוודר בצווארון נייטרלי בגוון נייטרלי (כמו בז ‘, כפי שצולם כאן) שכבות יפה על ג’ ינס שחורים דק. תלבש את התלבושת הג ‘ינס ידידותית לעבודה עם משאבות שחור קלאסי או מגפיים הקרסול, בהתאם לסגנון שלך. כמובן, אתה רוצה להוסיף מעיל חורף מדהים (אנחנו אוהבים את שמנת בצבע, בצבע פרווה fru-trimmed בתמונה כאן) ו תיק איכות, כדי להפוך את ההשפעה ואת הולך.

11
של 12

התלבושת בסוף השבוע: שחור ג ‘ינס סקיני המפציץ

רְחוֹב style in black jeans and a big scarf


לבוש בסגנון רחוב בג’ינס שחור וצעיף גדול.
תמונות של באני / גטי

מחפש תלבושת סוף שבוע קל ליום של ראייה, או ללבוש למשחק? תפוס את שלך ללכת זוג ג’ינס שחורים שחורים, שכבת על ז ‘קט אופנתי מפציץ נפוח בשחור, ולהוסיף צעיף גדול, נעים בצבע האהוב עליך. נעשה, נעשה.

12
של 12

ללבוש ג ‘ינס סקיני שחור חולצת טריקו לבן

מוֹדֶרנִי grunge street style look in black jeans


בסגנון מודרני בסגנון גראנג ‘נראה בג’ינס שחורים.
טימור עמק / גטי

שחור, לבן, ואת המשבצת לקבל המצאה מודרנית בתלבושת סוף שבוע קל זה מעוצב עם ג ‘ינס רזה שחורה וחולצה משובצת – קוראים לזה grunge אופנה 2.0. מה עושה את זה תלבושת מזדמנים מרגיש טרי עכשיו הוא צללית יעיל. ג ‘ינס שחורים סופר רזה עם תחוב לבן טי הם נהדרים להציג את הדמות שלך, כמו גם את הסגנון שלך. עוד מגע מודרני הוא תוספת של תיק מעצב עור בפופ בהיר של צבע, אשר מוסיפה פולנית ואופנה אופנה.

No Replies to "12 דרכים אופנתי רוק רוק שחור ג 'ינס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.