סגנון רחוב – 10 תלבושות אופנתיות בג ‘ינס סרבלים

רְחוֹב style fashion photo denim overalls

ג 'ינס סרבלים הם בסגנון רחוב המגמה.
כריסטיאן ויריג / גטי

תראה סרבל ג 'ינס בכל רחבי בלוגים אופנה בסגנון הרחוב הזנות חברתיות עכשיו, כמו מגמה ההלבשה העיקריים של נשים. קבל השראה לסגנון סרבל ג 'ינס שלך כדי להיראות מעודכן ורענן, עם אלה תמונות בסגנון הרחוב של נשים מסוגנן לובש סרבל בערים אופנה ברחבי העולם, כולל ניו יורק, פריז ולונדון.

02
מתוך 11

מקרית תאריך תראה - סרבל ומעל כתף החולצה

רְחוֹב style photo denim overalls

ללבוש סרבל על תאריך זיווג עם חולצת sholder.
דניאל צוצניק / גטי

יצירת מראה קל, קליל עבור תאריכים קיץ מזדמנים ופגישות, כאשר אתה זוג קל ללבוש, סרבל בסגנון וינטאג '(אלה בתמונה הם מן המותג הנוכחי / אליוט דנים) עם פלרטטנית, נשית מעל חולצת הכתף. הוסף ארנק קלאץ ', זוג אופנתי של משקפי שמש ואת חתיכות התכשיטים האהובים עליך להתלבש זה ג' ינס ארון בגדים בסיסי. סיים את התאריך התאריך המושלם שלך עם שקופיות קלות או סנדלים עקב גבוה.

קנה את חולצות הכתף על אמזון

03
מתוך 11

מראה העיר - סרבל לבן סרבל

רְחוֹב style outfit in white denim overalls

סרבלים לבנים slouchy ואביזרים אופנת להפוך עיר מזדמנים נהדר לחפש בקיץ.
דניאל צוצניק / גטי

עבור רבים מאיתנו, ימי סוף שבוע מזדמנים בעיר הם כולם על אופנה שמרגישה מאמץ. הנה, סרבל, ג 'ינס לבנים בסגנון הלבוש בסגנון החבר' ה * אלה הם מן המותג אמריקן אפרל) הם זיווג עם טי ירוק ירוק לבוש עם אביזרים עור שחור, כולל נעלי עור קלאסי, עבור קיץ פשוט, מסוגנן נראה. ללבוש את הסינר הכולל מקופל מעל, כפי שתואר כאן, כדי להראות את המותניים שלך (ולקבל קצת מיזוג אוויר מיידיות בימי הקיץ החמים).

קנה סרבל בסגנון החבר על אמזון

04
מתוך 11

איך להתלבש - לשאת תיק מעצב

רְחוֹב style fashion Levi's overalls and Chanel purse

סרבל של לוי ותלבושת הארנק של שאנל.
טימור עמק / גטי

רוצה להתלבש באופן מיידי תלבושת קיץ קל של סרבל קצר וחולצת טי לבן לבן? אתה תיראה מיד יקר - ולעורר השראה גדולה קנאה - כאשר אתה מוסיף תיק מעצב יפה. כפי שתואר כאן, ארנק של שאנל וצעיף די יפה מספיק כדי להעלות את התלבושת בסרבל קצר (אלה של לוי), אז אתה נראה מוכן לבראנץ ', קניות עם חברים או אפילו תאריך קיץ.

קנה סרבל ג 'ינס קצר על אמזון

05
מתוך 11

קוקטיילים תלבושת - ג 'ינס שחור

שָׁחוֹר overalls street style fashion

סרבלים שחורים וסנדלים strappy נראה שיק עבור קוקטיילים בקיץ.
תמונות של גאורגיה האנטר /

הנה איך אתה יכול ללבוש תלבושת סרבל עבור שעת קוקטייל להיראות מסוגנן, לא מרושל. זוג סרבל דנים ג 'ינס רזה, כגון זה זוג מסוגנן על ידי מותג בגדים Madewell, עם חולצה שחורה תואמת. רול את המכנסיים כדי להראות את הרגליים בנקודה הדקה ביותר שלהם. לאחר מכן להוסיף זוהר לתלבושת שלך כבר שיק עם משקפי שמש שחורים גדולים יותר strappy, סנדלים עקבים גבוהים שחור (אלה בתמונה הם מ Zara).

קנה סרבלים דנים שחורים עבור נשים על אמזון

06
מתוך 11

יוצאים החוצה - הוסף דפוס התלבושת סרבל שלך

רְחוֹב style photo denim overalls

הוסף דפוס לתלבושת שלך בג 'ינס ג' ינס.
קירסטין סינקלר / גטי

רוצה להיראות אופנתי בסרבל, כאשר אתה יוצא עם חברים לנשוך או קוקטיילים? אתה יכול בקלות להתלבש סרבלים דנים בסיסיים כדי ליצור תלבושת אופנתית ומהנה, על ידי ערבוב ואביזרים מהנה. הנה, תיק קלאץ 'חמוד, תכשיטים מתכתיים גדולים ונעלי לב, מביאים דפוס וצבע לתוך התלבושת הזולה הזו, ויוצרים מראה מסוגנן עד ראש, שאפשר ללבוש לכל אירועי הקיץ המזדמנים שלך, מקונצרטים ופסטיבלים, בחצר האחורית ובצדדים. סרבל על ידי הצי הישן ואביזרים על ידי H & M.

קנה קלאסי בסגנון וינטאג 'סרבל לנשים על אמזון

07
מתוך 11

עיר התלבושת - הוסף קצה סרבלים עם אביזרים חמורות

רְחוֹב style photo overalls and designer shoes and bag

להתאים את סרבל קצר עם אביזרים מעצבים עבור העיר שיק.
דניאל צוצניק / גטי

ההלבשה להיראות אופנתי בעיר הגדולה לעתים קרובות פירושה הוספת קצה לתלבושות שלך, אז אתה נראה קשוח - לא מתוק. הנה איך אתה יכול להיראות מודרני כראוי עבור העיר בקיץ הזה, על ידי זיווג שחור דהוי, סרבל קצר, כגון אלה על ידי קמעונאית האופנה Topshop, עם אביזרים באיכות גבוהה, כי יש יותר רציני, גברים בגדים. נעלי הסלין והבלנסיאגה כאן יחזירו לכם אגורה יפה - אבל קל למצוא אביזרים דמויי-מראה שמשיגים את אותה תוצאה של אופנה.

קנה ג 'ינס שחור קצר סרבלים על אמזון

08
מתוך 11

מראה מקרית טרי - סרבל וטי לבן

רְחוֹב style photo denim overalls

כל בסגנון אמריקאי טריים בסרבל ג 'ינס.
תמונות של באני / גטי

לפעמים, הפשוטה נראה באמת הטוב ביותר עבור ימים מזדמנים וסופי שבוע קל. אתה יכול לסגנון מראה טרי, כל אמריקאי בסרבל ג 'ינס כאשר אתה לובש אותם עם חולצה מצויד ונעלי ספורט לבנות. הוסף מעיל עור בסגנון האופנוען עבור סיור בעיר - בין אם אתה נוסע או הולך jaunts ברחבי העיר שלך הביתה. זוג גדול של משקפי שמש הוא עוד שדרוג קל עבור המראה הזה.

קנה סרבל קלאסי לנשים על אמזון

09
מתוך 11

מקרית יום שישי תלבושות - סרבל וכפתורים

קצר denim overalls and button-down shirt street style

סרבל ג'ינס קצר וחולצת כפתורים.
כריסטיאן ויריג / גטי

אם אתה עובד בתחום יצירתי שבו אתה יכול להתלבש על יום שישי מזדמנים (או ימים אחרים), נסה להחליף את השמלה שלך מיני או חצאית תלבושת זה מראה מסוגנן באופן בלתי צפוי בג 'ינס. ג 'ינס ג' ינס קצר עם דפוס פסים נראה מוכן ללבוש מושב סיעור, כאשר מרובד מעל חולצת פריך, כפתור למטה. כאשר אתה הולך זה מזדמנים לעבודה, לא משנה מה האווירה במשרד שלך הוא כמו, ודא אביזרים שלך מתכוון העסק. תיק עור יפה, משקפי שמש מעוצבים ונעליים באיכות גבוהה הם המפתח כדי למשוך את התלבושת הבטוחה לעבודה.

קנה סרבל ג 'ינס קצר על אמזון

10
מתוך 11

מראה יום מקרית - בעלי חיים הדפס למעלה סרבלים

רְחוֹב style photo denim overalls chanel purse

ללבוש סרבל מזדמנים שלך עם הדפס בעלי חיים הדף.
קירסטין סינקלר / גטי

נסיעה בקרוב צריך תלבושת קלה עבור תיור, כאשר אתה מצפה להיות הליכה במשך שעות? שמור על דברים פשוטים ללבוש תלבושת של ג 'ינס בג' ינגי - סגנון אופנתי, מצוקה זה הוא על ידי המותג פרימארק - ו אלגנטי, בעלי חיים הדפסה הדף. הוסף נעלי ספורט נוחות ואתה מוכן לראות את המראות. כדי להציץ את המראה שלך - ולהתמזג כאשר אתה מבקר האופנה ההון, כגון לונדון או פריז - אתה תמיד יכול להוסיף תיק מעצב יקר, כגון ארנק שאנל כחול בתמונה כאן.

קנה סרבל ג 'ינס במצוקה על אמזון

11
מתוך 11

סגנון ללא מאמץ - שמלות Chambray

רְחוֹב style photo denim overalls and Puma Fenty by Rihanna trainers

Chambray סרבלים פומה Fenty על ידי מאמנים Rihanna.
ואני בסטי

כאשר אתה רוצה להרגיש קל ו קל עבור הקיץ, זוג רופף הולם, chambray סרבל הוא בחירה מצוינת עבור להתלבש. שכבת גוף רמיזה הכוללת הכוללת, כגון אפשרות זו מזארה, על חולצת טריקו נוחה בכל צבע. ללבוש עם נעלי ההתעמלות האהובות עליך (אלה המאמנים PUMA Fenty ידי Rihanna), כדי להישאר נוח במשך ימים כאשר אתה תהיה בחוץ על.

חנות chambray חליפות על אמזון

No Replies to "סגנון רחוב - 10 תלבושות אופנתיות בג 'ינס סרבלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1