10 חליפה של ראש השנה החדשה רעיונות עם תלבושות (כן) ג ‘ינס!

חָדָשׁ Year's Eve party

הנה מה ללבוש כדי להיראות נהדר זה ערב ראש השנה.
תמונות של Pixelfit / Getty

ערב השנה החדשה הוא הלילה הטוב ביותר של השנה להתלבש, לשחק עם המראה שלך, ולצאת בתלבושת כי נוצץ ומאיר. זה ערב ראש השנה, השמלה להרשים באחד מאותם 10 רעיונות מדהימים לבוש ראש השנה אתה יכול ללבוש את הקהל המפלגה (או רק את התאריך שלך, אם אתה מבלה את הלילה יחד).

מה הכי טוב על אלה אירועים מיוחדים זה כל אחד מהם מבוסס סביב זוג גדול של ג 'ינס, אשר כמעט כל אישה כבר בארון שלה. אז אם אתם מתכננים ערב גדול בחוץ זה 31 דצמבר, או יהיה דבק קרוב יותר לבית, יש לנו אותך מכוסה עם ראש השנה שלנו תלבושות מדריך להתלבש בג 'ינס.

02
מתוך 11

מה ללבוש לארוחת ערב רשמית בערב ראש השנה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

לבוש ערב השנה החדשה עם מכנסי ג'ינס שחורים ועליון זהב.
פייג 'דנים

רוצה להפוך את הראש כמו שאתה עושה את דרכך דרך השולחנות לסעודות ערב השנה החדשה שלך ההזמנות השנה? נסה ללבוש את זה בגד קלאסי זה סקסי, נוצץ, גרסה מודרנית יותר של הלבשה טוקסידו אלגנטי. פשוט קח זוג מכנסי ג'ינס שחורים וגדולים, ותואם אותם בגווני זהב נוצצים שכמעט מתחננים לך לשתות שמפניה. שכבת על בלייזר בסגנון טוקסידו לבן, להלביש את האנסמבל שלך, ולבצע מצמד אקזוטי להדפיס בעלי חיים להחזיק את יסודות שלך. עם כל זה נצנצים, אתה יכול לשמור על התכשיטים שלך מינימלי למדי. אנחנו אוהבים את המראה של יהלום פשוט או חתיכים קריסטל עם זה ערב ראש השנה התלבושת ערב.

קבל עצות נוספות עבור מתנדנד ג 'ינס שחורים רזה כאן.

03
מתוך 11

חליפה לבוש לארוחת ערב לשניים בערב ראש השנה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

לבוש ראש השנה החדשה עם המבטא העליון לבן זהב.
Mavi

תוהה מה ללבוש בערב השנה החדשה, כאשר אתה מבלה את זה לבד עם מישהו מיוחד? השמלה כדי לענג את הבחור האהוב עליך או גל, זה פשוט סקסי עדיין תלבושת מזדמנים כי מסתמך על שיזוף ובוהק ליצור אפקט המושך את העין. חליפת משי פשוטה וג'ינס כחולים רכים יוצרת תלבושת של ליל כל הקדושים ללא מאמץ, עם אביזרים מזהב המוסיפים לגעת נוספת של זוהר.

קבל רעיונות נוספים עבור לובש ג'ינס על תאריכים.

04
מתוך 11

איך להתלבש ערב ראש השנה בחוץ

חָדָשׁ Year's Eve outfit

חליפת ערב ראש השנה עם מעיל פרווה.
כוכב גדול

האם אתה מבלה הרבה זמן בחוץ זה ערב ראש השנה? בין אם אתה נוסע לטיימס סקוור כדי לראות את טיפת הכדור, או סתם נהנה מסיבת חוצות או קונצרט עם החברים שלך, אתה רוצה להיראות חמוד בזמן גם להישאר בנוחות חם. לשמור על דברים אופנתיים נעים במעיל פרווה (מעוקל או אמיתי) פרווה, שחוקים מעל ג 'ינס מצוקה אופנתי. שכבת סוודר קשמיר רך מתחת למעיל לחום נוסף הסגנון, וללבוש מגפיים הקרסול השחור עבור תלבושת אופנתית אופנתית, כי גם שומר על tootsies שלך מקפיא.

תסתכל על המעילים האהובים עלינו כאן.

05
מתוך 11

תחפושת ערב השנה החדשה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

חליפת ערב השנה החדשה עם בלייזר זהב.
לוי שטראוס ושות '.

האם אתה מחפש להתלבש עד תשיעי השנה החדשה? יצירת תלבושת ערב השנה החדשה זה מספיק לבוש ארוחות ערב חגיגיות, מסיבות ואירועים גדולים על ידי הפעלת הברק ובוהק. בלייזר זהב נוצץ מגדיר את הצורה שלך, ובו בזמן מכריז לך את מרכז תשומת הלב. ללבוש אותו על גבי טופס מתאים, ג'ינס רזה שחור גופייה יפה טנק שיכול לעמוד בפני עצמו (רק במקרה שאתה מחליט לשפוך שכבות כאשר המפלגה מתחמם). זהב מתכתי נעלי עקב גבוה לשמור על ההתרגשות הולך ישר למטה הבהונות.

06
מתוך 11

תלבושת ראש השנה היפה להרשים את התאריך שלך

חָדָשׁ Year's Eve outfit

תחפושת ערב השנה החדשה בבלוז ובכסף.
ארמני

האם יש לך תאריך חם עבור 31 דצמבר? זה התלבושת החמוד של השנה החדשה מכה את האיזון המושלם בין לילה מראה לילה ערפילי קלאסי הנערה ליד הדלת, כך שאתה יכול ללבוש את זה לארוחות ומסיבות להרשים את התאריך שלך, לא משנה את האווירה שלך בשעות היום. את תהיי הבחורה היפה ביותר בחדר, כשאת עוטפת את עצמך בגוניית פסטל מקסימה, לובשת אותה מעל מכנסי הג'ינס הרך האהובים עליך. סנפיר בסגנון peplum מדגיש את עקומות הנשי שלך (ובונוס, הוא גם נהדר להסוות בטן לאחר ארוחת הערב). מוסיפים נצנוץ ועניין עם תכשיטי טון כסף, מצמד פשוט המעטפה בסגנון המתאים העליון שלך, סנדלים עקב גבוה שחור.

07
מתוך 11

אתה יכול ללבוש את התלבושת ערב השנה החדשה למועדון

חָדָשׁ Year's Eve outfit

לבוש ראש השנה עם כסף.
פייג 'דנים

האם אתה מראה את המהלכים שלך על רחבת הריקודים ערב השנה החדשה? אתה תזרח כמו יהלום כאשר אתה לובש תלבושת סקסי, סקסי של גופייה כסף נוצץ, מרובד מעל הגוף, ג 'ינס רזה שחור. כדי להגביר את הדיסקוט כדור האדם האנושי של התלבושת של השנה החדשה שלך, ולוודא שכל העיניים יהיו עליך ועל המראה שלך נהדר, לשמור את האביזרים שלך באותו צבע כסף ושחור המשפחה. צמיד כסף נראה נהדר כאשר הידיים שלך באוויר.

08
מתוך 11

איך להתלבש לארוחת ערב ראש השנה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

לבוש ערב השנה החדשה עם בלייזר קטיפה וג'ינס.
Mavi

רוצה תלבושת חמוד ללבוש לארוחת ערב עם חבר שלך בקבוצה בערב השנה החדשה? טבעת השנה החדשה בסגנון, כאשר אתה זוג ג 'ינס רזה ללכת רזה עם גופייה תחרה כי רומז על הלבשה תחתונה הלבשה תחתונה. מקטורן קטיפתי שחור שאפשר לגעת בו, מגלגל את בגדי הבגדים שלך, ושומר על חמימות, אם כולם מחליטים לצאת מהבר לקפוץ לפני חצות. ללכת עז (או ללכת הביתה) בעקב גבוה גלדיאטור ארנק יפה minaudiere כי מרים על הצבעים של הדף שלך.

09
מתוך 11

ארוחת ערב ראש השנה עם חברים

חָדָשׁ Year's Eve outfit

תחפושת ערב השנה החדשה עם בלייזר אדום.
לוי שטראוס ושות '.

תכנון לצלצל בשנה החדשה עם כל החברים הכי טובים שלך? צור את התלבושת המושלמת של ראש השנה לסעודה עם החברים היקרים ביותר שלך, בין אם אתה עושה מסיבת ערב בבית של מישהו, או יוצא למקום כלשהו. להתלבש מושלם, מתאים ג 'ינס רזה שחור הדף העליון זורם, עם בלייזר אדום המושך את העין ואת העגילים התלויים. זוהי בגד גדול אם אתה עושה את זה לילה זוגות, או יחיד ומקווה ליצור קשר.

10
מתוך 11

תלבושת המפלגה אלגנטי ערב השנה החדשה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

בגד השנה החדשה עם מכנסי ג'ינס.
NYDJ

הנה חליפה מתוחכמת, מתוחכמת שאתה יכול ללבוש כדי להתחפש למסיבת ערב השנה החדשה, כאשר אתה רוצה לשים ספין חדש אלגנטי על ההלבשה המסיבה הרגילה שלך. אתה בטוח למשוך תשומת לב מעריצה כאשר אתה נכנס לחדר זה קלאסי, שילוב אופנתי של ג 'ינס רזה זהב ז' קט לבן חליפת טוקסידו. אביזרים טון זהב ועקבים גבוהים שחור בטוח הם הדרכים המושלמות כדי accessorize זה מבט צד בטוח.

11
מתוך 11

תלבושת לבילוי ערב השנה החדשה עם משפחה

חָדָשׁ Year's Eve outfit

לבוש ראש השנה החדשה עם אפוד פרווה.
קלווין קליין

בין אם אתה אוכל ותליית בבית, או לצאת לחגוג את החג כקבוצה, ההוצאות ערב השנה החדשה עם המשפחה שלך היא מסורת עתיקה עבור רבים. התלבש בצורה אופנתית עבור ערב ראש השנה האזרחי, בסוודר נעים בצבע סרוגה בלבן או בשמנת, משוחק עם ג 'ינס רזה שלך ואת אפוד פרוותי אופנתי. הוסף קל ללבוש אביזרים מתכתי (כגון הזהב loafers בתמונה כאן) כדי לשמור על דברים כיף וחגיגי לאירוע, מבלי להקריב את הנוחות שלך.

No Replies to "10 חליפה של ראש השנה החדשה רעיונות עם תלבושות (כן) ג 'ינס!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 4