10 דרכים לא משעמם כדי להתלבש ג ‘ינס שלך חולצת טריקו – insightyv.com

10 דרכים לא משעמם כדי להתלבש ג ‘ינס שלך חולצת טריקו

Friday
מתוך 11

איך להתלבש ג ‘ינס בסיסיים חולצת טריקו

רְחוֹב style woman in jeans


להתלבש ג ‘ינס הבסיסיים שלך חולצת טריקו.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

כאשר אתה בונה מלתחה של ג ‘ינס מתאים, מתאים, אתה לא רוצה לקחת אותם. נשים רבות להגיע אל האלמנטים הבסיסיים של סגנון ג ‘ינס וחולצת טריקו כמו תלבושת בשעות היום. אבל האם ידעת שאתה יכול בקלות להתלבש ג ‘ינס ואת טי כדי לחפש כמעט לכל אירוע? יש לנו מדריך הסגנון שלך כאן איך לשדרג את הג ‘ינס ואת חולצת טריקו, אז אתה יכול ללבוש אלה (לא כל כך) יסודות משליחויות לרוץ ללבוש למשרד, על קוקטיילים ואפילו לילה לצאת. קבל השראה על ידי הרע שלנו, unboring תלבושת רעיונות ללבוש ג ‘ינס חולצת טי אופנתי.

02
מתוך 11

ללבוש מעיל גדול

רְחוֹב style checked coat and jeans


סגנון רחוב בג’ינס ומעיל גרפי.
כריסטיאן ויריג / גטי

לגנוב את הטריק מספר אחד בסגנון של עורכי אופנה ולהשתמש מעיניה המושכים את העין כמו שכבה העליונה להתלבש כל הבגדים הבסיסיים שלך. הנה, אתה יכול לראות איך שכבות על מעיל ארוך בדפוס תופס תשומת לב מיד עדכוני תלבושת בסיסית בסוף השבוע של ג ‘ינס שחורים קצוצים וחולצת טריקו לבן עושה את זה בסגנון רחוב שווה. לקבלת מראה מתוחכם שפועל כמעט בכל זמן או מקום, כולל המשרד, לבחור מעיל שחור לבן לבן בצ ‘ק קלאסי כפי שתואר. אתה יכול גם לבחור עבור כלבים שן צבוע אפור או חום. או, לשחק את הצד הגחמני שלך במעיל עם דפוס שובב יותר, כגון הדפס פרחוני או נקודות.

03
מתוך 11

עם מעיל דמוי ליידי לעבודה

רְחוֹב style in jeans and a tweed blazer


סגנון רחוב אופנתי בג’ינס ובלייזר טוויד.
טימור עמק / גטי

האם למשרד שלך יש ימים דנים? הנה דרך קלה ללבוש ג’ינס חולצת טריקו למשרד ונראה אופנתי. את תהיי נוחה ונוח לעבודה כל היום בתלבושת זו של מכנסי ג’ינס קצוצים עם מותניים גבוהים, מעיל לבן ומעיל באורך ירך בסגנון שאנל במרקם שמנמן. מה עושה את זה תלבושת unussy נראה מתאים לעבודה היא התאמה מושלמת של כל החלקים ואת האביזרים באיכות גבוהה, אשר אומר שאתה מוכן מצגות או פגישות עם הבוס. אם אתה רוצה ללבוש משהו בצוואר, שקול להוסיף צעיף רזה או שרשרת הצהרה.

04
מתוך 11

הוסף אביזרים באיכות גבוהה

רְחוֹב style in jeans and a t-shirt


אביזרים מעצב מיד להתלבש חולצת טריקו וג ‘ינס outift.
דניאל צוצניק / גטי

להתלבש ג’ינס וחולצת טריקו אין צורך להוסיף שכבות אחרות של בגדים, בימים חמים יותר, כאשר אתה רוצה חשוף את הידיים (ואת הקרסוליים), הנה איך להתלבש מיד אפילו את מכנסי ג ‘ינס מזדמנים ביותר, רגוע ו ליצור סגנון רחוב ראוי התלבושת. פשוט לגנוב את הטריק אופנה המועסקים על ידי הנשים המסוגננות ביותר בעולם ולהוסיף מעצב (או מעצב נראה) אביזרים לשדרג את התלבושת שלך. תיק עור שחור אופנתי, משקפי שמש טיאטר ונעליים איכותיות הופכות את המראה שלך יקר יותר מכף רגל ועד ראש, עבור אותה “ילדה עשירה בסוף השבוע” אפקט.

05
מתוך 11

עם גבוה מותניים ג ‘ינס סקיני

רְחוֹב style in skinny jeans


ג’ינס רזה שמתאימים בצורה מושלמת להוסיף לתלבושת שלך.
כריסטיאן ויריג / גטי

High-waist ג ‘ינס רזה הם נשים אופנה מגמה זה עדיין הולך חזק. זה סקסי ג ‘ין לחתוך flatters כמעט כל סוגי הגוף על ידי קסם להחליק curves על גופים גדולים וליצור את המראה של אותם על דמויות ישר. זה גם אופנה, דרך מתמצא להוסיף סגנון מיידי אפילו את התלבושת הבסיסית ביותר בג ‘ינס. אנחנו אוהבים את המראה האופנתי, נקי כלאחר יד של חולצת טי בסיסי וג’ינס רזה לגובה כדי ליצור צללית אופנתי באופן מיידי. הקפד להכניס את החולצה על חגורת כדי לקבל את מלוא ההשפעה של המותניים גבוהה על ג ‘ינס אלה. הוסף מעט ז ‘קט לכיסוי ולהגיע עבור אביזרים באיכות גבוהה (כגון העקבים בעירום מדהים תיק הארנק עור מצולם כאן) לקחת את התלבושת לשלב הבא.

06
מתוך 11

עם קרדיגן ארוך

רְחוֹב style woman in jeans


להתלבש ג ‘ינס הבסיסיים שלך חולצת טריקו.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

הנה תלבושת קל, מסוגנן שאתה יכול ללבוש מסידורים לרוץ להרים את הילדים. תלבושת של יום יומי של ג’ינס קל וחולצת טריקו לבנה מקבלת שדרוג אופנה, כאשר אתה שוכב על קרדיגן ארוך, גמלים ושק עור נהדר למראה. זה תלבושת אופנתי ללא מאמץ עובד העונה, מחמיא כל דמות והוא נוח ללבוש כל היום. אתה יכול לשמור את זה אמיתי במראה זה ג ‘ינס עם נעלי בלט קל או נעלי ספורט, או להתלבש קצת עם המגפיים הקרסוליים או סנדלים פלטפורמה. 

07
מתוך 11

הוסף מעיל עור

רְחוֹב style fashion in jeans


להתלבש ג’ינס חולצת טריקו עם ז ‘קט חמוד.
טימור עמק / גטי

הנה דרך אופנתית בסגנון ג ‘ינס חולצת טי לבן לבן לקניות בעיר או מפגש חברים לארוחת צהריים. התחל עם ג ‘ינס מושלמת, כגון ג’ ינס רזה בתמונה כאן, ו פשוט תחוב טי לבן. ואז שכבת על מעיל עור חכם בצבע או דפוס בלתי צפוי, כפי שתואר כאן. שחק עם הוספת אביזרים, כגון משקפי שמש מעצב ושקית למראה, עד שיש לך מראה שאתה מרגיש נהדר. בעת בחירת ג ‘ינס עבור זה נראה, לשקול יבול הקרסול כי יציג נעליים נהדר. אתה יכול ללבוש ג ‘ינס במצוקה עבור מבט במרכז העיר, או לשדרג את המראה הזה עם זוג רזה, קלאסי נקי.

08
מתוך 11

מעיל שחור וג ‘ינס Ripped

רְחוֹב style ripped jeans


להתלבש מכנסי ג’ינס קרועים וחולצת טי.
כריסטיאן ויריג / גטי

לפעמים אתה רוצה להתלבש כדי להרשים את הקהל במרכז העיר. הנה ג’ינס קל וחולצת טריקו נראית שמתאימה בדיוק לפתיחת הגלריה, קונצרטים ואירועים אחרים שבהם הקהל המגניב מתכנס. התחל עם ג ‘ינס ג’ ינס מצוקה אופנתי, ולאחר מכן שכבת על חולצת טי, נייטרלית בצבע העליון עם ז ‘קט שחור מחויט. אתה יכול להוסיף צמיד השרוול מגפיים הקרסול chunky עבור קשיחות נוספת. או ללבוש את המראה הזה אופנתי עם סנדלים גלדיאטור ו תיק אופנתי, כמו בתמונה, כדי להלביש אותו ללילה לצאת.

09
מתוך 11

נסה תלבושת ג ‘ינס כפול

רְחוֹב style double denim outfit


סגנון רחוב בגד כפול דנים.
כריסטיאן ויריג / גטי

Double denim הוא אופנה אופנתי בסגנון – אבל נשים רבות למצוא את זה קשה ללבוש. הנה איך להוסיף ז ‘קט ג’ ינס לג ‘ינס בסיסיים תלבושת חולצת טריקו, כדי ליצור תלבושת נהדר עבור סוף שבוע מזדמן להסתובב עם חברים. התחל עם זוג נהדר של ג ‘ינס רזה בשטיפה כחולה בינונית, וינטאג’. ואז להוסיף ז’אן ז’אן בסגנון החבר (פרטים במצוקה הם אופציונליים). הוסף מעצב (או מעצב מראה) ארנק ונעלי ספורט קל, ויש לך את התלבושת בסוף השבוע המושלם.

10
מתוך 11

עם ג ‘ינס שחור

רְחוֹב style fashion in black jeans


שחור וג ‘ינס ואת טי לבן הם מגניב העיר.
כריסטיאן ויריג / גטי

כאשר אין לך זמן למשוך יחד תלבושת לבוש, לנסות את זה בטוח, שילוב האופנה הקלאסי שיכול להיות לבושים כמעט בכל אירוע. זוג ג ‘ינס רזה ג’ ינס מתאים עם חולצת טריקו לבן תחוב, ולאחר מכן להוסיף אביזרים גדולים כדי להתאים אישית את המראה שלך. זה האור על גבי, כהה על שילוב צבע התחתון הוא מחמיא לכל הצורות והגדלים. בנוסף, לובש עקבים גבוהים מחודדים שחור גם עוזר ליצור שורה ארוכה, רזה רגל, עבור אפקט הרזיה הכולל. עבור אפקט עיר-שיק, בחרו אביזרים בשחור-לבן כדי לשמור על אפקט המונוטוניות.

11
מתוך 11

עם חולצה משובצת

רְחוֹב style plaid and jeans


רחוב בסגנון משובצת וג ‘ינס.
כריסטיאן ויריג / גטי

ג’ינס וחולצת טריקו מקבל מנה מיידית של סגנון אופנה grunge כאשר אתה שכבת חולצה משובצת על העליונה כמו ז ‘קט. ג ‘ינס וחולצה משובצת הם שילוב אופנה קלאסי כי מיד הטלגרף vibe אופנה מגניב. לקבלת מראה מזדמן-פוגש-מתוחכם שעובד עבור קונצרטים ומסיבות, זוג ג’ינס שחור רזה עם חולצה שחורה, תחוב בראש שלך כדי להראות את קו המותניים שלך. הוסף חולצה משובצת כמו השכבה העליונה שלך לסיים את התלבושת עם המגפיים הקרסוליים chunky ו-להחזיק את כל התיק.

No Replies to "10 דרכים לא משעמם כדי להתלבש ג 'ינס שלך חולצת טריקו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.