האם Zoosk אתר היכרויות הטוב ביותר עבורך?

האם Zoosk אתר היכרויות הטוב ביותר עבורך?

עם אחד הבסיסים החברות הגדולה ביותר עבור אתרי היכרויות, Zoosk הוא תחנת כוח המציעה מעט קצפת הרבה אנשים לבחירה. האם זה אתר היכרויות אתה צריך לנסות אם כי, או לשלם כסף עבור? קח להציץ לבדיקת כנה שלי.

"בזכות Zocskers נרשמו עשרות מיליוני משתמשים (aka Zooskers) מיותר מ -80 מדינות וזמינות ביותר מ -25 שפות".

היסודות מאחורי Zoosk

Zoosk הוא אחד האתרים היכרויות מעטים כי להתריס כל סוג של השוואה. כל דבר כאן מציע ייחוד, פורמט, ואקלים להתרגל. אני רק ממליץ על זה עבור אנשים שרוצים משהו יותר מזדמנים בגלל התחזית הכללית להתמקד. במונחים פשוטים יותר, Zoosk אינו הופך את המשתמשים שלהם למלא את הפרופילים שלהם, אלא אם כן הם רוצים. מערכת "ההתאמה ההתנהגותית" שלהם משתמשת בדפוסי המשתמשים בכל האתר כדי לקבוע מי הם מתאימים ביותר לרומנטיקה ו / או מבחינה מינית.

איך עובד Zoosk

אתה יכול לבוא לאתר על ידי יישום הטלפון הסלולרי, Facebook או אתר האינטרנט שלהם, אבל כל האפשרויות להציע הרשמות מהירה, קלה חינם סינגלים ברחבי העולם. ברגע שאתה כבר מילא את הטופס (זה לקח לי 15 שניות כדי למלא את זה), קופץ מברך אותך ושואל אם אתה רוצה להוריד את התוכנית צ 'אט קנייני, שבו אתה יכול לשוחח עם "Zooskers" מסביב לעולם.

אם אתה אומר לא, אתה תתבקש לבשר את הפרופיל שלך מעט - רוב החברים (מניסיוני) אין שום דבר פרט לגיל שלהם, מיקום כללי, שם פרופיל ותמונה - ולאחר מכן אתה תוצג בפני מישהו אחר J בקרבת מקום. תוכל לשנות את מה שאתה "מחפש" בלחיצה, אך שים לב שהאתר יחזור למה שחשבו שהוא מתאים לך בכל פעם שאתה מתחבר.

אז בשבילי זה היה רדיוס חיפוש של 80 ק"מ וגברים צעירים ממני בחמש שנים ובוגרים ממני בעשר שנים. אם אתה מעדיף לראות רשימה גדולה יותר של אנשים במקום פרופיל אחד בכל פעם, פשוט לחץ על כפתור שנראה כמו לוח שחמט, ואת התצוגה שלך ישתנה באופן מיידי.

אין הרבה יותר Zoosk, וזה כנראה למה זה כל כך פופולרי. אתה לא צריך למלא את כל פרטי הפרופיל מלבד היסודות החשופים, ובאמת, התמונה שלך היא מה באמת נחשב כאן. לאחר ההרשמה תקבל "התאמה הדדית" היומי של הדוא"ל שלך, מראה לך פרופיל של מישהו אחר, ומאפשר לך המדינה כן או לא להיות מעוניין. אם אתה אומר כן, וזה הדדי, תקבל פתק (אבל לא יודע מי זה במיוחד עד שאתה משלם), ואם זה לא, לא תשמע כלום. לאחר שתענה כן או לא, אתה יכול לקבל שאלה בנושא היכרויות כדי לקבוע עוד מה אתה אחרי. בשבילי, זה היה "האם אתה תאריך מישהו ארבע שנים צעיר ממך?"

הגישה לאתר מגיעה דרך שני אמצעים: מטבעות, שבו אתה יכול לשלם עבור או להרוויח על ידי כניסה ולעשות מגוון של דברים, או על ידי הפיכתם למנוי. אני אדון דמי חברות בקרוב, אז לעת עתה, בואו להתמקד במטבעות. מטבעות Zoosk מציעים כמה דרכים של amping את הפרופיל שלך כדי לקבל יותר תשומת לב, כגון "Boost" שבו הפרופיל שלך עובר לחלק העליון של תוצאות החיפוש, קונה מתנות וירטואליות לשלוח לחברים אחרים, או לברר אם ומתי יש לקרוא את הפרופיל שלך או דוא"ל.

"מחבב" Zoosk בפייסבוק או התקנת הטלפון הנייד App להביא לך מטבעות, כמו לעשות הגרלות היומי עבור כניסה ומילוי הצעות שותף כגון חברויות עם NetFlix. או, אתה יכול לקנות מטבעות באמצעות PayPal, העברה בנקאית או הטלפון הסלולרי שלך החל מ $ 5 עבור 50 מטבעות.

תכונות ייחודיות

בנוסף לתכונות שהוזכרו לעיל, Zoosk גם מתחבר לפייסבוק וכמה תוכניות דוא"ל, עובד באופן דומה לאתר הרשתות החברתיות על ידי "מציאת" החברים שלך. לאחר שתחבר אנשים, תוכל לשוחח איתם בצ'אט באמצעות התוכנית הביתית שלהם, שאותה עליך להוריד למחשב או לטלפון הנייד שלך. צור קשר עם מישהו אחר מאשר קריצה עולה כסף, אבל אתה יכול לענות באמצעות רשימה הנפתחת של אפשרויות אתה רוצה להראות עניין מעבר רק "קריצה קריצה".

דמי חבר

חודש אחד חברות עלויות $ 29.95 USD, וכן ישירות מדף התשלום שלהם, "אם לא לבטל את המנוי שלך לפני תום תקופתו, זה יתחדש באופן אוטומטי." שלושה חודשים מנוי עלויות $ 19.98 USD לחודש, מחויב אחד סכום כולל של $ 59.95.

שישה חודשים עולה $ 12.49 דולר לחודש, מחויב בבת אחת עבור $ 74.95. התשלום מתקבל באמצעות כרטיס אשראי, המחאה כספית או PayPal.

כדי לבטל מנוי, עליך להיכנס אל Zoosk, עבור לכרטיסייה "הגדרות" ולאחר מכן "מנוי". סכומים שאינם מדורגים אינם מקבלים החזר כספי, וכל זה מבטל את החיוב האוטומטי העתידי.

בשורה התחתונה

Zoosk הוא סוג של אתר היכרויות זה לא לוקח את עצמו ברצינות. רוב הפרופילים נתקלתי איזשהו אינטראקציה היכרויות מזדמנים. לא שזה מזוהם או מציג את עצמו כמקום היכרויות למבוגרים ... יותר שיש קצת רציני או נישואים קורה - וזה פנטסטי עבור אלה שרוצים משהו קצת יותר מזדמנים חבורה פחות רציני. אחרי שאמרתי את זה, אני עדיין לא לתקשר עם מישהו מ Zoosk מעבר קריצה במשך מספר שנים ולא אהבתי את זה תכונה החיפוש שלהם חזרה באופן אוטומטי חזרה אוטומטית. כמו כן, היו לי תלונות רבות שנשלחו לי על תכונות החיוב של Zoosk - אז תיזהר חיוב אוטומטי (לקבלת מידע נוסף, לקרוא מאמר זה על אתר היכרויות Fine Print). רחוק מן המועדפים שלי, זה עדיין שווה לבדוק אם אתה אחרי משהו יותר מזדמנים ולא אכפת לך לבזבז כסף כדי להתחבר באופן פוטנציאלי עם בסיס חברות גדול מאוד.

בקר Zoosk עכשיו

No Replies to "האם Zoosk אתר היכרויות הטוב ביותר עבורך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − 63 =