כיצד לשחק Washers

כיצד לשחק Washers

בילוי נהדר לכל הדורות, המשחק של מנקי יש וריאציות רבות ומוסכמות שונות. רצף של משחק ואת הבקיע הם די דומה פרסות או שקית לזרוק שעועית.

להלן עיקרון רחב של הכללים. רוב הסיכויים כי חלק מהמשפחה שלך גדל לשחק מנקי והוא יכול ללמד את הצעירים את הדרך המסורתית לשחק במשפחה או באזור שלך. לא משנה איזו גירסה אתה משחק, מנקי מגיע מקום בכל רשימה של משחקים טובים לכל הדורות.

זה כיף במיוחד לשחק ב המפגשים המשפחתיים.

גילאים

Washers הוא כיף לכל הגילאים. שחקנים צעירים יותר מותר לזרוק מקרוב אל הגביע אפילו קצת את התחרות.

איפה לשחק

המשחק של מכונות כביסה הוא שיחק בחוץ. אתה צריך שתי בורות כביסה עם כוס באמצע כל אחד. כוסות צריך להיות על ארבעה אינץ 'רחב, ואת כוסות צריך להיות 25 מטרים זה מזה. בורות אמיתיים נחמדים, אבל משחקים רבים כבר שיחק עם חורים חפרו בעפר או פחיות שקע לתוך העפר.

אפשרות נוספת היא לבנות קופסאות כביסה משלך.

צִיוּד

אתה לא צריך לקנות מנקי בחנות מוצרי ספורט; אתה יכול לקבל אותם בחנות חומרה. קנה את 1 "מנקי, אשר למעשה 2 אינץ 'רוחב רחב עם חור 1". חלק מהשוטפים מעדיפים את הגודל 3, אבל קשה למצוא, קונים חבורה כי הם זולים, צריך לרסס קצת מהם, להשאיר ארבעה מהם כסף ולרסס את הצבעים השונים בקבוצות של ארבעה.

הכללים של המשחק של Washers

במכבסים, השחקנים עומדים לפני כוס אחת וזורקים את הכוס השנייה. מספר הכביסה נזרק משתנה אזורית בין שתיים לארבע. זה באמת לא משנה כל עוד אתה עקבי. גם הבקיע משתנה. הנה שיטת ניקוד אחת.

  • הכי טוב לזרוק הוא אחד שנכנס בכוס. נקרא "cupper," זה ציונים חמש נקודות. אם "cupper" של שחקן הוא מותאם על ידי יריב, לא נקודות הם הבקיע.
  • הבא הטוב ביותר לזרוק הוא אחד התלוי חצי כוס. כדי שזה יספור, חייב להיות אוויר מתחת לחור במכונת הכביסה. זה "קולב" ציונים שלוש נקודות. כמה שחקנים מכבסים רציני לא סופרים קולבים בכלל.
  • הדרך האחרונה להבקיע היא לקבל מכונת כביסה כי הוא קרוב יותר לחור מאשר מכונת הכביסה של היריב. זה בדרך כלל נחשב נקודה אחת.

משחקים הם שיחקו 21 נקודות חייב להיות זכתה על ידי שולי נקודה. שחקני מכונת הכביסה במשפחה שלך עשויים להציג את כולם לכמה מונחי כביסה צבעוניים אחרים, כמו "בואש", כששחקן אחד מגיע לניקוד של 11 לפני הנקודות האחרות, ומסיים את המשחק בטרם עת. "טייח" הוא כאשר שחקן אחד מגיע ל 17 כאשר השני יש רק נקודה אחת וזה גם מסתיים את המשחק.

שחקנים לזרוק מכונת כביסה אחת על החור כדי להתחיל את המשחק, ואת השחקן שמקבל הכי קרוב הולך הראשון. זה יתרון ללכת ראשון, כי זורק של השחקן השני עשוי לדחוף אותך קרוב יותר אל החור. אחרי כל סיבוב, השחקן שזכה בסיבוב מגיע ראשון בסיבוב הבא.

וריאציות

מלבד הווריאציות האחרות במשחק ובניקוד, משחק קבוצתי הוא וריאציה אפשרית. פיצול ארבע מנקי בין שני שחקנים.

No Replies to "כיצד לשחק Washers"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =