האם הנישואין שלך זקוק נואשות של TLC כמה?

האם הנישואין שלך זקוק נואשות של TLC כמה?

טיפול הנישואין שלך הוא קריטי להצלחה ארוכת טווח. נישואים מוצלחים מאוד לא סתם קורים. יחסים אלה לוקחים עבודה קשה. כאשר אתה מזניח את מערכת היחסים שלך, אתה עלול לאבד את זה לגמרי.

להלן חמישה סימנים כי הקשר שלך הוא זקוק נואשות של "TLC":

אינטימיות נדירה

אינטימיות היא חלק משמעותי מכל מערכת יחסים רומנטית. אם אתה כבר לא נהנה אינטימיות עם השותף שלך, זה סימן של הזנחה במערכת יחסים.

לפעמים החיים עסוקים ומלחיץ ואינטימיות היא הדבר האחרון שאתה רוצה לחשוב עליו, אבל החיבור עם השותף שלך ברמה הפיזית והרגשית הוא חיוני מאוד. סקס הוא משהו שיש ליהנות ממנו במקום מטלה. אם בן הזוג שלך אמר לך שהוא או היא זקוקים לאינטימיות רבה יותר, חשוב לקחת את זה בחשבון כי זה סוג של הזנחה היא אחת שיכולה לגרום לאדם להרגיש לא אהוב.

לא שואל על יום של בן / בת הזוג שלך

גם אם בן / בת הזוג של היום נוטים להיות אותו דבר בכל יום, כדאי לשאול להראות לך שאכפת לך. כאשר אתה מפסיק לשאול, אתה יורד כאילו מה שחשוב לבן הזוג שלך בזמן שאתה לא בסביבה לא משנה כל כך הרבה. זכור כי אתה רק צריך לשמוע על בן / בת הזוג שלך בעוד חיי היום יום בעוד בן הזוג שלך צריך לחיות את זה. אתה צריך גם לשאול על האינטרסים של בן הזוג שלך גם אם הם לא שלך. אם בן הזוג שלך הוא אוהד כדורסל, אולי אתה לא רוצה לראות כל משחק, אבל אתה בהחלט יכול לשאול איך הצוות האהוב שלהם עושה.

תמיד לשים את הילדים לפני הנישואים שלך

קיום נישואין "לילד" הוא טעות. זה נכון כי הילדים דורשים הרבה זמן ואנרגיה, אבל היחסים שלך עם בן הזוג שלך עדיין צריך להיות בעדיפות. החיים שלך לא יכולים למקם את החיים של הילד שלך בעוד בן הזוג שלך נשאר התעלם.

ודא כי אתה ממשיך לקבל לילות תאריך איכות זמן עם השותף שלך בבית. רגעים אלה שבהם אתה יכול להתחבר ללא הילדים להיות במרכז תשומת הלב יעזור לשמור על היחסים שלך חזק.

מזניחה את עצמך

אם אתה לא מטפל בעצמך, קשה לטפל גם במישהו אחר. אם הפסקתם לדאוג למראה שלכם, איך אתם מתלבשים, ואפילו איך אתם פועלים, זה יכול להשפיע לרעה על מערכת היחסים שלכם. רוב הסיכויים שכאשר ניסיתם להיות האני הטוב ביותר שלכם, היחסים שלכם נהנו ממנו. זה קל עבור בן זוג לחשוב שיש לך לוותר על היחסים שלך אם יש לך לוותר על עצמך. לעשות את השיער שלך, לשים על התלבושת נחמד, להתאמן להיות סבלני שוב סוג.

ללא שם: אתה תקוע ברוט

הכול שגרה. אין ניסיון לחידוש או חידוש. אתה לא מציע רעיונות חדשים תאריך או אי פעם להפתיע את בן / בת הזוג. אתה בטח עשה את זה כל הזמן מוקדם את הנישואין שלך ואת בעת היכרויות, אבל עכשיו, עכשיו סוג של עצלות שקעה. תשוקה יחסים ארוכי טווח לעתים קרובות משגשג מתוך חידוש כזה. זה בהחלט לא חייב להיות כל הזמן, רק מדי פעם רק כדי להוסיף ניצוץ והתרגשות.  

אם אתה לא מעריך את בן / בת זוגך ואת הנישואין שלך יכול להוביל אחד או שני בני הזוג מרגיש לא רצוי ואולי לא אהוב.

זה גם מעמיד אותך בסיכון גבוה של גירושים וגם עניינים פיזיים ורגשיים. אם אתה חושב שאתה עלול להיות אשם לא לתעדף את מערכת היחסים שלך, אתה יכול ללא ספק לקחת אפילו צעדים קטנים כדי לשנות את זה ולקבל על המסלול שוב.

רוצה לקרוא עוד? רכישה מאמזון: ריפוי היחסים: 5 שלב מדריך לחיזוק הנישואין שלך, משפחה, וחברויות על ידי ד"ר גוטמן או אהבה סנס: המדע המהפכני החדש של מערכות יחסים רומנטיות מאת ד"ר סו ג'ונסון

No Replies to "האם הנישואין שלך זקוק נואשות של TLC כמה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 37 = 43