לגמרי בחינם STD אתרי היכרויות

יש אמנות למציאת אתר נהדר היכרויות חינם, וזה בדרך כלל כרוך הרבה טיפול, זמן ותשומת לב. STD שימושי או אתרי היכרויות STI הם לא כל כך קל לבוא, אז לשלב את שני הצרכים, ואתה עלול למצוא את עצמך במלפפון חמוץ.

אני כבר השתמשו או סקר כל אחד מהם STD אתרי היכרויות עצמי כדי לראות מה הם על וכדי לוודא שהם למעשה בחינם. הנה, תראה אותם מדורגות לפי סדר מועדף שלי לפחות נוח. 

יד selecting from portrait grid on laptop screen

דימיטרי אוטיס / צלם הבחירה RF / Getty Images

קהילת STD רוצה להציע לחבריה אתר היכרויות חינם לחלוטין, עם מעט מודעות (אם בכלל). לא ראיתי אף פעם כאשר ביקרתי, אבל את ההצהרה של הבעלים על דף אודות אותנו נאמר שהם יכולים להוסיף כפתור לתרום בשלב מסוים כדי לעזור עם עלויות של שמירה על האתר.

זה האתר היחיד שאני נתקל כי מותר יותר מאשר גם הומוסקסואליות או מיניות סטרייט אפשרויות. זה גם היחיד שלא הציע את האפשרות לומר שאין לך STD או STI. יש פריסה נקייה והרבה אפשרויות (קבוצות פרטיות, בלוגים, מנוי לעדכונים של חבר אחר, אלבומי תמונות עם הרשאות מגוונות), מה שהופך אותו לאתר מועדף ברשימה זו.

02
של 06

HMates

HMates.com

HMates.
HMates.com

HMates מציע אחד הנתונים הגדולים ביותר של חברים בין כל אתרי היכרויות STD, חינם או אחרת, עם יותר מ 15,000 חברים רשומים עד כה.

הפריסה העליזה והפשוטה מארחת הרבה תכונות סטנדרטיות, כגון צ'אט ואפשרויות חיפוש מתקדמות. כולם באתר יש גם HSV (הרפס סימפלקס וירוסים) או HPV (האדם Papillomavirus) או לא אכפת לי לצאת עם מישהו או אבחון. למצוא אנשים אחרים באתר הוא די קל, אבל תצטרך למלא את הפרופיל שלך לחלוטין לפני שתוכל ליצור קשר עם מישהו אחר.

03
של 06

STD תשוקות

STD Passions

STD תשוקות.
תשוקות רשת

STD תשוקות מניות מסד נתונים עם אתרי היכרויות רבים (כגון תשוקות HIV ו הרפס תשוקות) עם חברת הגג להיות Passions.com. עם זה בחשבון, את מסד הנתונים של חברים פועל סביב 35 מיליון אנשים, אבל רובם לא צריך שום STDs או STI של, אז זכור את זה בעת ההרשמה.

למעשה, רבים מהאנשים שם עשויים להירשם לחשוב שזה היה אתר היכרויות מזדמנים או שאולי שילמו כאשר אתה לא צריך. STD תשוקות הוא לגמרי בחינם ויש לו שורה של תכונות ויתרונות עבור חבריהם לנצל.

זה נהדר אם לא אכפת לך להיות בקהילה של אנשים אשר עשויים או לא יכול להיות STD, אבל אתה לא יכול להרגיש בנוח לשתף את התמונה שלך או לחפש חברים אחרים אם אתה לא בטוח מה מצב הבריאות שלהם, או . אם אף אחד מהדברים האלה לא מפריע לך, בהחלט לבדוק את זה.

04
של 06

מפסיק

מפסיק With Us

מפסיק איתנו.
זה מפסיק אתנו

על פי האתר, "StopsWithUs.com מספק מקום שבו כל אחד יכול לחשוף כל שותף בכל פעם, ללא שיחה לא נוחה או פחד מלהיות סטיגמה".

האתר כולל פריסה נהדרת, אפשרויות חיפוש רבות, רשימות אירועים, דפים חמים או לא, סרטונים ועוד. הבעיה היא כי אין הרבה אנשים שנרשמו עדיין, וכל תמונות או בלוגים חם או לא זמינים עבור כל לראות, ללא קשר לשאלה אם נרשמת או לא. רבים מהבלוגים מלאים בדואר זבל, ואפשרויות הפרטיות אינן עד לטשטוש, ולכן האתר הזה אינו הטוב ביותר ברשימה. N

05
של 06

הרפס אנונימי

לגמרי בחינם STD אתרי היכרויות

הרפס אנונימי.
הרפס אנונימי

הרפס אנונימי הוא לגמרי בחינם STD אתר היכרויות מתמקדת יותר על ההיבטים הקהילתיים מאשר הצד היכרויות של דברים.

זה לוקח רק כ 3 דקות כדי להירשם, ושאלות רבות הם דילג בקלות אם תרצה בכך. לאחר מכן עליך לאשר את כתובת הדוא"ל שלך ולחכות שהמנהלים יאשרו את הפרופיל שלך לפני שתשיג גישה מלאה לאתר. יש הרבה אנשים באתר, עם זאת. כאשר חיפשתי, מצאתי רק 49 אנשים רשומים במחוז שלי ואף אחד בכלל בעיר שלי.

06
של 06

חיבורי אינטרנט

אינטרנט Community Free

חיבורי אינטרנט

אני לא אוהד של אתרי היכרויות המבקשים שם פרטי או אלה שאינם מאפשרים לך לעיין במשהו בכלל מבלי להירשם, קודם. עם זאת, חיבורי אינטרנט לא היה על הצד הטוב שלי כאשר נרשמתי, לא משנה כמה יפה הדף הראשי שלהם נראה או פיתו אותי להצטרף.

גם לא היה לי מושג שזה היה אתר היכרויות STD עד לאחר שהצטרפתי, וגם אז הייתי צריך להסתכל מסביב במהלך שלב יצירת פרופיל לראות כי בעל STD היה אפשרות ללחוץ על מאוחר יותר ברשימה. כמה שגיאות כתיב בקטע הפרופיל גם גרמו לי רטן, אבל עדיין התעקשתי. פונקציית החיפוש אינה מאפשרת לך לחפש לפי מיקום, רק לפי גיל וסוג STD, שהוא גדול להחמיץ ומכניס חיבורי אינטרנט בתחתית הרשימה שלי חינם STD אתרי היכרויות.

No Replies to "לגמרי בחינם STD אתרי היכרויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 53 = 57