שמור את סבתא Sitters שמח

חלק מההורים משתמשים בסבים כמו במשרה מלאה. רשימה זו אינה עבורם. רשימה זו היא עבור אותם הורים אשר מדי פעם לנשור את הנכדים במשך כמה שעות או יום או לילה עם הסבים. כן, אנחנו אוהבים להיות עם הנכדים שלנו, אבל יש כמה דברים שסבים סבתא רוצה ההורים לדעת. שיתף איתנו פעולה, ואנחנו עשויים לתכנן שיהיו לנו הנכדים למחנה שינה, או אפילו למחנה סבתא!

סַבתָא welcoming grandchildren she will be babysitting

קייד מרטין תמונות של גטי

אם אני יודע שהנכדים יגיעו, אני לא אכנס לפרויקט הזה של ניקוי הארונות, ופשוט אוכל לתזמן תנומה. אני יודע שיש זמנים שבהם אתה צריך שמרטף של הרגע האחרון, אבל תן לי הודעה מראש בכל הזדמנות אפשרית. אני רוצה להיות במצב רוח טוב ולמצב רוח טוב לנכדים שלי!

02
מתוך 10

ייתכן שיהיה עליך להביא מזון.

מזון can be an issue when grandparents are babysitting

אריק אודראס / גטי

אם יש לך מתוכנן מראש, אני אהיה בטוח שיש מזונות ידידותיים לילדים במזווה שלי, אבל אם לא, ייתכן שיהיה עליך להביא משהו. הסבים נוטים לקבל ארוחות מינימליות ואולי לא מושכות לנכדים. אני לא חושב שחביתת התרד של סבתא או החיטה של ​​סבא תתמלא בהתלהבות על ידי הנכדים.

03
מתוך 10

תביא עוד בגדים.

סָבָּא dressing grandson while babysitting

JGI / ג 'יימי גריל / Getty תמונות

אני יודע שלג'וני לא היתה תאונת טואלט בשבוע, אבל נחשו מה. חוק מרפי אומר כי הבא שלו יתרחש במקום שבו בגדים נוספים הם לא קיימים. ילדים שהם ביסודיות טואלטיקה עדיין יכול להישפך, אז לזרוק שינוי נוסף של בגדים לכל. וזה תמיד רעיון טוב לשים סוודר אור או ז 'קט, במקרה של שינוי במזג האוויר או מסעדה צוננת.

04
מתוך 10

תודיע לי אם הם חולים.

סבים may not want to babysit an ill grandchild

תמונות של קלידסטוק / גטי

אני יכול להסכים לשמרטף גם אם לאחד הנכדים יש נזלת, אבל אם יש משהו מדבק מעורב, תן לי להחליט אם אני רוצה לקחת את הסיכון. סבא וסבתא לא לחזור בחזרה במהירות כמו בני חמש. כמו כן, כמה מחלות לכאורה קטין יכול להיות השלכות חמורות על סבים עם תנאים בריאותיים מסוימים.

05
מתוך 10

הכינו את הילדים לביקור שלהם.

מְשׁוּעֲמָם boy at grandfather's house

מארק דנאם / סטון / גטי

זה לא כואב להזכיר לילדים כי דברים בבית סבים שלהם יכול להיות קצת שונה מדברים בבית. לדוגמה, אולי יש רק טלוויזיה אחת, סבא לא משתף היטב. להזכיר לנכדים להיות על ההתנהגות הטובה ביותר שלהם, למרות סבתא וסבתא יאהבו אותם בכל מקרה.

06
מתוך 10

חשוב על לוחות הזמנים שלנו.

לְהִמָנַע sleepy, overtired grandparents and grandchildren

מקקי / גטי

אם סבא צריך להיות בעבודה בשעה 5, או אם בכיתה יוגה של סבתא נפגשת בשעה 07:00, לאסוף את הילדים מוקדם. רק בגלל שאנחנו הסבים לא אומר שאין לנו חיי חברה ומחויבויות אחרות. חוץ מזה, סבים רבים אינם מטפלים היטב בגירעונות לישון.

07
מתוך 10

אל תביאו לנו ילדים שנמצאים טוב מדי.

סבים babysitting grandchildren

פיונה ג'קסון-דאנס / דירק לינדנר / גטי

אנחנו לא רוצים את הנכדים עייפים ועצבניים, אבל בבקשה אל תתנו להם לישון עד 11 בבוקר אם הם הולכים לבלות את הלילה בבית שלנו. זה קשה לסבים לעשות את זה אחרי חצות, וזה מסוכן עבורנו ללכת לישון בזמן שהם ערים.

08
מתוך 10

ודא שיש לנו מושבים לרכב.

סבים need car seats if they are babysitting grandchildren

אלטו אודילון

זה אף פעם לא בטוח שאנחנו לא צריכים ללכת לשום מקום בזמן שהילדים נמצאים בטיפול שלנו. יכול להיות מצב חירום. אנחנו כנראה משכילים את עצמנו על המושבים המכונית קנה את הדגמים המתאימים, אבל אם לא, להשאיר אותנו שלך.

09
מתוך 10

שמור על טלפונים סלולריים שלך ב.

מוּדְאָג grandparent trying to get in touch with parents

ND1939 / Getty תמונות

אוקיי, אז אולי המוסיקה היא באמת רם במועדון שבו אתה פוגש את החברים שלך. שמור את הטלפונים הסלולריים שלך על, ולשים אותם על רטט אם אתה צריך. בדוק אותם מדי פעם כדי לראות אם החמצת שיחה או הודעה. אנחנו לא נתקשר אליך אלא אם כן נזדקק לך, אבל תמיד יש אפשרות.

10
מתוך 10

להגיע בזמן.

סָבָּא אוֹ סָבתָא babysitters

אריאל סקלי /

זרוק את הילדים כאשר אתה אומר שאתה רוצה, לאסוף אותם בזמן מוסכם. אם אתה הולך להיות מאוחר, להתקשר. אל תעזבו את הילדים לשינה בלתי מתוכננת, אלא אם כן אנו מבטיחים לכם בהתלהבות שזה בסדר. אם הילדים לישון, לאסוף אותם לפני הצהריים. אנחנו אוהבים את הנכדים שלנו, אבל אחרי שמרטפים אותם, תנומה אחר הצהריים נשמעת ממש טובה!

No Replies to "שמור את סבתא Sitters שמח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 4 =