Psst! הנה 6 סודות כדי גירושין מאבק שלך נישואין

Psst! הנה 6 סודות כדי גירושין מאבק שלך נישואין

נישואין הם מסע דרך החיים כזוג. כאשר אתה הראשון להתחתן, החיים מלאים אושר ואתה לא יכול לדמיין לבלות דקה אחת מלבד אחד שאתה אוהב. עם הזמן, את ההתרגשות החדשה של השותפות שלך מתחיל להתפוגג, ואתה מתרגל לחיות יחד את השגרה היומית שאתה נופל. זה בשלב זה כמה זוגות ללכת לאיבוד בשגרה לאבד את הניצוץ של מה הביא אותם יחד מלכתחילה.

אתה נעשה עסוק, ולפעמים לשכוח איך הדברים היו כאשר הראשון אמר, "אני עושה." שמירה על נישואין חזקה לוקח עבודה!

הנה שישה סודות כדי להפוך את המסע כמו זוג נשוי בריא ומרגש אחד.

1. פתח תקשורת

תקשורת היא מרכיב חיוני לנישואים משגשגים. אף אחד לא אוהב להרגיש כאילו הם נשארים בחושך לגבי מה שהשותף האחר מרגיש, או עם החלטות שצריך לעשות בבית. תעשו את זה נקודה כדי לשמור על בן הזוג שלך מעודכן עם מה קורה בחיים שלך, ועל מה אתה חושב. חוסר תקשורת מוביל לזוגות לאבד קשר זה עם זה, ואת האפשרות של אדם אחד חושב כי השני שומר סודות. הקפידו לנהל שיחות עמוקות ומשמעותיות, לא רק לדבר על החלקים הארציים של החיים.

2. כבוד הדדי והערצה

כאשר אתה אוהב מישהו, אתה צריך לכבד ולהעריץ את האדם.

כל שותף בנישואין צריך לשקול את הרגשות של האדם האחר ומה על דעתם. זה נורמלי לחלוטין יש רגעים של miscommunication, בלבול, ולא להבין איפה האדם האחר מגיע, אבל שני אנשים נשואים צריכים לתמוך ולכבד אחד את השני. אם בן הזוג שלך יש לך רעיון שאתה מרגיש הוא בדרך השמאלית, להקשיב לו או לה ולהעריך כי הם הרגישו צורך לדבר איתך על זה.

גם אם אתה לא מסכים עם השותף שלך, להראות לו או כבוד שלה כאדם. אתה צריך גם להוקיר את בן / בת הזוג שלך ולחפש תכונות בהן אתה אוהב ומעריך.

3. לילות תאריך

הרעיון של היכרויות לא צריך ללכת לאיבוד כאשר אתה מתחתן. דייטינג הוא מה הביא אותך יחד כזוג מלכתחילה. קח את הזמן של חיי עסוק שלך להתלבש ולבלות ערב יחד כמו זוג מהבית. רומנטיקה היא מה שמחזיק נישואים בחיים, וזה צריך להיות משהו שאתה שואף. לילות תאריך צריך לקרות לפחות פעם בחודש, ולא צריך להיות עניין מהודר או יקר. זה הזמן שבו אתה יכול לקבל קצת שיחה קליל להתאחד כמו זוג מאושר.

4. חילוקי דעות קונסטרוקטיביים

זה בלתי נמנע שכאשר שני אנשים חיים יחד יום אחר יום, יהיו מחלוקות. אחד מכם יחזור הביתה מהעבודה במצב רוח רע, או בן הזוג שלך ירצה לנהל שיחה עמוקה כאשר כל מה שאתה רוצה לעשות הוא לצפות בטלוויזיה. זה נורמלי יש חילוקי דעות מעת לעת, אבל הם צריכים להיות בונה ולא להפוך טיעונים מלא blown. כאשר אנשים טוענים, דברים נבזיים הם בדרך כלל אמר, ואת הדברים האלה יכולים להיות פוגע מאוד לבן הזוג שלך.

אם אתה מוצא את המחלוקת שלך הופך חמוץ, לקחת הפסקה להתקרר לפני שתפנה את הנושא שוב. הנישואין המאושרים ביותר הם המקום שבו שני אנשים מרגישים שיש שיתוף כוח ושניהם נמצאים על הקרקע ברמה זה עם זה.

5. אמון

אמון הוא הבסיס של מערכת יחסים בריאה. אתה צריך לסמוך על השותף שלך אם הנישואין היא לשגשג. בן הזוג שלך הוא השותף שלך ולא צריך להיות סיבה לשמור סודות או לשקר אחד שאתה אוהב. להיות פתוח וישר במערכת היחסים שלך, כי אמון שבור הוא לא קל לתקן. אם אתה נתקל בבעיות כלכליות, הקפד לקבל את בן / בת הזוג בלולאה, כך שתוכל לעבוד יחד כדי לתקן את הבעיות. כמו כן, חשוב להיות שקוף על היחסים שלך עם אנשים אחרים, כך שזה לא נראה כאילו אתה בוגד.

כאשר יש אמון בנישואין, האיגוד משגשג.

6. שמור על החיים כיף

עוד סוד חשוב נישואים מאושרים היא לשמור את זה כיף. שלך משמעותי אחר צריך להיות החבר הכי טוב שלך בחיים ושניכם צריכים לעבוד יחד כדי שיהיה הכי כיף שאתה יכול במהלך המסע שלך כמו זוג. קחו חופשות, למצוא תחביבים שניכם נהנים, ולצחוק לעתים קרובות ככל שתוכל. כאשר שני הצדדים שמחים, הכל אפשרי. 

כאשר אתה עובר את החיים כזוג, קל לקבל עטוף בשגרות היומיום לוחות זמנים עמוסים. למרות זאת, אתה תמיד צריך לקחת את הזמן כדי לתת את החצי השני יודע שאתה אוהב אכפת להם. הרחק מן ההמולה של החיים וליהנות קצת אחד על אחד עם בן הזוג שלך. נישואין הם עבודה קשה, אבל כאשר אתה עובד דרך הסודות של שמירה על זה בחיים, אתה ובן הזוג שלך יהיה סיכוי טוב יותר לעשות את זה עד הסוף מאוד.

No Replies to "Psst! הנה 6 סודות כדי גירושין מאבק שלך נישואין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 89 = 90