אתה צריך לקבל Prenup לאחר נישואין?

אתה צריך לקבל Prenup לאחר נישואין?

אתה בהחלט יכול לקבל prenup לאחר הנישואין. חוזה זה, המכונה הסכם לאחר הנישואין, מנוסח לאחר הנישואין על ידי אלה שעדיין נשואים או שוקלים הפרדה או גירושין או פשוט רוצים להגן על עצמם על הבלתי צפוי בעתיד, על פי מילון משפטי.

סיבות לשקול Prenup לאחר נישואין

 • הַרמוֹנִיָה -הסכם פוסט-נישואין, למרות שזה נראה בלתי-רומנטי, יכול למעשה לסייע לזוגות הנאבקים בהפרעות כלכליות כדי לשמור על שלמות נישואיהם, אומר כריס א. סטכטיריס, עורך דין המתמקד בדיני משפחה ומאומן במשפט שיתופי, תהליך חלופי לבתי משפט גירושים. כיצד יכול הסכם לאחר הנישואין לעזור לך להישאר יחד? לדוגמה, אומר Stachtiaris, אם אתה כל הזמן מתווכחים על חובות הימורים של הבעל שלך אבל הנישואים שלך הוא בסדר גמור, אתה יכול לקבוע כי החובות שלך לא חובותיו ולהיפך. לפעמים, הפרדת הכספים שלך יכול לעזור לחסל את אחד הטיעונים העיקריים שלך ולחיות בהרמוניה יותר.
 • דרך החוצה - מרגיש מוגן אם משהו יקרה אי פעם לנישואים שלך יכול להרים אותך מתוך ייאוש למנוע ממך להישאר נישואים אומללים מהסיבות הלא נכונות. אתה יכול להשתמש בהסכמים לאחר החתונה כדי לפרט את ההפרדה של הנכסים שלך, מה יקרה לנכסים שלך ואת הכספים אם אתה נפרד או גירושין, וכיצד שניכם יספקו לילדים שלך לאחר האמנציפציה. (לדוגמה, האם שניכם צריכים לתרום כל כך הרבה לחינוך המכללה של ילדכם גם אחרי שהילד הופך לגיל 18, אם כן, כמה?)
 • שקט נפשי -בכל עת אתה יכול לעשות משהו כדי להקל על דאגות לגבי העתיד, אתה צריך לשקול את זה. בעוד prenup או post-nup יכול להיות שנוי במחלוקת - אולי אדם עם פחות כסף ופחות נכסים ירגיש מאוימים או הותקף - אם שניכם מסכימים, אז זה יכול לעזור לך לפרט את העתיד הפיננסי שלך. בידיעה כי אם אתה מתגרש או בן הזוג שלך מת, אתה תהיה יציבה כלכלית, אז אתה צריך להיות מסוגל לישון טוב יותר בלילה.

  כיצד לקבל הסכם לאחר הנישואין

  1. הצעד הראשון הוא למצוא ייצוג משפטי, כי הוא בקיא במשפט המשפחה. חפש מישהו שמבלה לפחות 60 אחוז מהזמן שלו או שלה עושה עבודה משפטית המקומי, אומר Stachtiaris.
  2. לאחר מכן, אתה ובעלך או אשתו צריך לשקול ולהעריך את כל הנכסים שלך - נפרדים משותפים - ואת הכספים כדי לקבוע מה היית צריך להפריד או לקבוע בהסכם לאחר הנישואין. אחד הדברים הראשונים שתחליט הוא איזה סוג של תמיכה, אם בכלל, תספק אחד לשני אם אתה נפרד, אשר מבחינה משפטית אומר שאתה כבר לא יהיה מתנהג מתנהג כמו אנשים נשואים, אומר Stachtiaris. לדוגמה, אתה יכול לכתוב בהסכם שלאחר הנישואין שאף אחד לא יקבל תמיכה זוגית אם היית אי פעם נפרד.
  1. לספק גילוי מלא של הנכסים שלך. אם אתה לא לגמרי ישר, אתה מבטל את החוזה שלאחר הנישואין. בעוד Stachtiaris מציע גישה לקרנות בנפרד מבני הזוג שלך, אתה עדיין חייב לספר לבן הזוג שלך כי הכסף הזה קיים.
  2. חתום על הקו המקווקו.

  כאשר נעשה בצורה נכונה, הסכמים לאחר הנישואין לטובת שני אנשים - אחד שהוא העשיר ביותר ואת מרוויח ביותר ואת מי מרוויח פחות ונראה שיש יותר להפסיד כלכלית. אתה יכול להגן על מה שיש לך, כך שאתה לא מאבד שום דבר אם הנישואין לא עובד.

  עבור זוגות שכותבים הסכם לאחר הנישואין משום שהם כבר שוקלים הפרדה או גירושים, סטכטיריס מעודד אותם לחשוב היטב על מה שהם באמת רוצים לעשות. הוא מוסיף שככל שהנישואים נמשכים יותר, כך הזוג הופך יותר מבחינה כלכלית, וקשה יותר לעבור את ההפרדה או את הגירושין. "תן לו ירה ישר," אומר Stachtiaris. "אבל אם זה ברור שאתה או הצד השני לא הולך לעשות את זה, אז לצאת."

  מצד שני, אם הנישואים שלך חזקים, אתה חייב לשקול את ההשלכות של הסכם כזה. יש אנשים שייקחו בקשה כזו בדרך הלא נכונה. אתה לא רוצה שלא לצורך לעשות נזק למערכת היחסים שלך למען prenup לאחר הנישואין.

  שקול את הרגשות של בן / בת הזוג שלך, לדבר על זה, ולהיות הוגן אם אתה מחליט לעבור עם הסכם לאחר הנישואין.

  No Replies to "אתה צריך לקבל Prenup לאחר נישואין?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 4