אתה צריך לנסות POF? קרא על לקבלת סקירה כנה

אתה צריך לנסות POF? קרא על לקבלת סקירה כנה

בקר באתר האינטרנט שלהם

ללא שם: מה, יש לך עדיין להצטרף שפע של דגים? אתה חייב להיות חדש, להימנע היכרויות באינטרנט לגמרי, או יש ספק את הטענות שלך הקרוב והיקר ביותר יש touted על האתר. אם הנתונים הסטטיסטיים נכונים, רוב הסינגלים באמריקה הצפונית מתחת לגיל 40 השתמשו בשלב מסוים בסוטה כדי לפגוש מישהו, ולפיכך הציור הגדול ביותר של החברה. המשך לקרוא לפרטים נוספים על האתר, והאם להצטרף אליו או לא.

למרות POF הוא לא אתר יפה, הוא פונקציונלי ויעיל מאוד. רוב התכונות עדיין ללא תשלום, אם כי זה משתנה מאז מארס 2009 ודצמבר 2010. כמה אפשרויות לא חיוניים עכשיו דורשים תשלום כדי לגשת, אבל העלויות הן לא יקר, וגם לא את התכונות אוסר לפנות לחברים אחרים. גלה מדוע אנשים אוהבים (או שונאים) אתר היכרויות מקוון זה, ולשתף את המחשבות שלך על אתר היכרויות חינם הגדול ביותר בעולם.

סקירה כללית מ- POF

"אני יצרתי הרבה. כי הייתי עייף לראות אתרי היכרויות חסרי פנים של אנשים על פני רווקים.מצאת אהבה היא לא על מסירת תשלום חודשי לאתר היכרויות כי רק אכפת לך לוודא שאתה נשאר עוד חודש כדי לשלם אותם שוב. ~ 2007 מ POF.com

מה כולל חברות

עם אחת הרשומות המהירות ביותר האפשריות (רוב השאלות ניתן לדחות מאוחר יותר), הרבה דגים מציעה את רוב התכונות שלה ללא תשלום למשתמש כלשהו, ​​כולל הודעות מיידיות, חיוכים, בדיקות תאימות התאמת, כללי היכרויות ופורומים גיאוגרפיים ואת מערכת דירוג חם או לא.

משתמשים יכולים גם לראות מי הסתכל על הפרופיל שלהם (אם כי עכשיו בתשלום עבור דצמבר 2010), לאסור סוגים מסוימים של משתמשים ליצור קשר עם אותם (כגון מאזורים מסוימים בעולם או אנשים רק מחפשים סקס), ולהוסיף אנשים לרשימת המועדפים האישיים שלהם.

תכונות ייחודיות

אחת התכונות הטובות ביותר?

הפורומים. זה לא לוקח זמן גלישה ארוכה לרוץ על פרופיל זה בגאווה קורא, "רק כאן בפורומים!" בהתייחסות לנושא מתוך התמודדות עם לב שבור לדיונים שאינם קשורים לדיון, הפורומים הם דרך מצוינת של "מפגש" אנשים כמעט. בנוסף, חברים רבים לוקחים על עצמם לארגן אירועים לפגוש & מברך על כולם להשתתף, ואת המקום כדי למצוא אירועים כאלה נמצאים בפורומים.

מאפיינים יוצאי דופן אחרים כוללים רשימה של "מי אוהב אותי" (אלה שהוסיפו אותך למועדפים שלהם), חיפוש חברים על ידי האוניברסיטה הם השתתפו בעבר, ואת מי אתה מתחתן תכונה.

עלויות חברות

אין עלויות או עמלות. עם זאת, הם מחייבים עמלות עבור תכונות מסוימות כעת:

  • 'קבל רציני' על ידי בעל פרופיל היכרויות שלך להופיע באופן בולט בתוצאות החיפוש (שלם כדי לקבל רצינית על שפע של דגים);
  • קנה קרדיטים ותוכל לראות את הסטטוס של הודעות האימייל שנשלחו (קרא את המחיקה, לא קראת וכו '), קנה מתנות ו"שבור את הקרח באופן יצירתי "עלות $ 10.45 קנדי ​​כולל GST ל -100 נקודות זכות, $ 19.90 עבור 215 נקודות זכות, ו- $ 39.85 עבור 500 נקודות זכות?

בנושא: איך אני סוגר את החשבון שלי בשפע של דגים?

מוכן לנסות את האתר כי רוב החברים שלך בודדים הם כנראה כבר על?

בקר כעת

No Replies to "אתה צריך לנסות POF? קרא על לקבלת סקירה כנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =