מה אוכל לעשות אם נמאס לי להיות רווקה?

מה אוכל לעשות אם נמאס לי להיות רווקה?

האם אתה עייף מלהיות רווק? האם מצב היחסים הנוכחי שלך גורם לך להתרגז, נסער ו / או מתוסכל? אם להיות בודד הוא בודד להביא אותך למטה, חשוב כי אתה לא ייאוש. למעשה, אם אתה רוצה לעלות על הסיכויים שלך לפגוש את האדם הנכון עכשיו, ישנם שישה צעדים שאתה יכול לקחת מיד כדי לעזור לך למצוא את זה מישהו מיוחד ולנשק את יום אחד להתראות.

הצטרפות חדשה היכרויות App

אם נמאס לך להיות רווק, הגיע הזמן לשים את הסיכויים לטובתך על ידי לשים את עצמך שם בדרכים חדשות. ומכיוון Apps היכרויות יכול לפתוח עולם של אנשים חדשים ומסקרנים אשר מחפשים גם לפגוש מישהו, פתרון להירשם עבור יישום אחר היא דרך מהירה וקלה להפוך את עצמך נגיש לתאריכים פוטנציאליים יותר. חוץ מזה, אתה כבר בטלפון שלך בכל מקרה, אז אתה יכול גם להשתמש בו כדי להתחבר עם מגוון רחב יותר של תחומי עניין אפשרי. זכור, אם אתה מעל להיות יחיד רוצה למצוא מערכת יחסים אמיתית, חשוב שתמצא נתיבים חדשים לפגוש אחרים שיש להם את אותה מטרה בראש.

שאל להיות קבוע

אם אתה רוצה להיות פרואקטיבית בחיי היכרויות שלך, אתה צריך לקחת את היוזמה ולתת לאחרים לדעת שאתה מחפש לפגוש מישהו. בין אם זה עמית לעבודה, חבר משפחה או אפילו מורה היוגה שלך, לשאול אם הוא או היא יודעת מישהו עם מי לתקן אותך יכול להיות מספר עצום של הטבות על חיי האהבה שלך.

ראשית, אנשים אלה עשויים כבר אדם בראש מי יהיה מושלם בשבילך, או שהם עשויים להכיר מישהו שמכיר מישהו. בנוסף, סביר להניח שתזכירו בפעם הבאה שהוא פוגש מישהו בעל עניין. על ידי פתיחות וכנות עם אחרים בנוגע לזמינות שלך, סביר להניח שתקבל את עזרתך בעדכון הסטטוס היחיד שלך.

שים את עצמך יש עוד יותר

אמנם אין בושה לבזבז את סופי השבוע שלך פיג 'מה binge צופה "חסר בושה", הגיע הזמן פשוטו כמשמעו ו בהשאלה לצאת מאזור הנוחות שלך אם אתה רוצה ימים בודדים שלך להיות נחלת העבר. למעשה, אין זמן טוב יותר לנער את השגרה הרגילה שלך על ידי מציאת הזדמנויות נוספות להשתתף באירועים שונים, שיעורים וטיולים שיכולים להרחיב את דעתך, כמו גם את המעגל החברתי שלך. בין אם זה פתיחת גלריה, שיעור בישול או קריאת שירה, כאשר אתה שם את עצמך שם בדרכים חדשות ומעניינות, אתה מעלה את הסיכויים שלך לפגוש מישהו חדש של עניין.

נצל את הפעילויות המיועדות לרווקים

לאורך השורות האלה, אתה צריך לנצל את המפגשים, קבוצות מפגשים באזור שלך המיועדים במיוחד עבור רווקים. וגם אם השתתפות באירוע יחיד, הולך מהירות היכרויות או להירשם לליגה סופטבול סינגלים נשמע מאיים או מביך לך, זה באמת יכול להיות דרך מצוינת להכיר אנשים שאתה כבר יודע מחפשים מחפשים אחרים מיד את המחבט.

לרדוף את התשוקות שלך

אם המטרה שלך היא לפגוש מישהו חדש, חשוב גם לזכור כי אדם זה לא הולך להשלים אותך.

במקום זאת, אדם זה הולך להחמיא לך את החיים שלך. וזה אומר שגם אם העדיפות העליונה העליונה שלך היא לפגוש מישהו חדש, אתה עדיין צריך לעשות זמן להמשיך את האינטרסים שלך, תשוקות ובילוי זה עושה לך את האדם המיוחד שאתה. זכור, להיות רווק הוא לא הזהות שלך, אבל גם לא להיות במערכת יחסים. אז זה אף פעם לא היה יותר חובה לבצע את הזמן שלך, אנרגיה ומאמץ לתוך להעשיר את החיים שלך עם פעילויות רק בשבילך. בדרך זו, אתה יכול להיות הכי טוב שלך ואת הכי מאושר כאשר אתה פוגש מישהו חדש.

שינוי הגישה שלך

אם אתה חולה מלהיות רווק, הגיע הזמן להיפטר ממחשבות שליליות ופסימיות על מצב הרווקות שלך. אתה לא נועד להיות בודד לנצח, אז תוציא את זה מהראש שלך אחת ולתמיד! בעוד מציאת האדם הנכון יכול לקחת זמן ואנרגיה, שיש גישה חיובית היא חלק חשוב של התהליך.

אם תמשיכי להגיד לעצמך שאתה אף פעם לא תפגשי מישהו, אז אתה סולל את הדרך לסוג זה של תוצאה כדי להתבטא. במקום זאת, להזכיר לעצמך שזה הולך לקרות לך, כמו להיות יחיד הוא פשוט חלק מהמסע לעבר מציאת סוף טוב שלך עם האדם הנכון.

No Replies to "מה אוכל לעשות אם נמאס לי להיות רווקה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − 70 =