מה זה “משדלת” למעשה מתכוון?

מה זה "משדלת" למעשה מתכוון?

בעוד המונח "משדלת" משמש לעתים קרובות למדי, מעניין לציין שיש הגדרות מרובות והסברים לגבי מה זה בעצם אומר. למעשה, משדלת היא ביטוי שיכול לסמן הרבה דברים שונים לאנשים שונים. אז כדי לקבוע אם משדלת עם מישהו היא הבחירה הנכונה בשבילך, חשוב להבין מה משדלת באמת פירושו כרוך.

מה זה משדלת למעשה מתכוון?

במובן הבסיסי ביותר, משדך עם מישהו אומר שאתה אינטימי מבחינה מינית איתו או שלה, אבל אינטימיות זו יכולה לנוע בין נשיקות כל הדרך כדי לקיים יחסי מין. לשם כך, משדלת היא למעשה ביטוי מקיף שניתן להשתמש בו כדי לתאר את מגוון רחב של מעשים אינטימיים מינית שאתה לעסוק עם מישהו אחר, אבל זה לא אומר מונוגמיה או שאתה במערכת יחסים או אפילו היכרויות האיש הזה. בנוסף, משדך עם מישהו יכול להיות מופע חד פעמי או סוג של מערכת יחסים מינית מתמשכת שיש לך עם אותו ו / או עם מספר אנשים.

מדוע המונח כה חד משמעי?

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע חיבור זה הוא כה רחב טווח רחב. ראשית, הוא מאפשר לאנשים לדון באופן גלוי ולשתף את חוויותיהם המיניות מבלי שיצטרכו לחשוף את הפרטים המדויקים על מה שהתרחש.

במילים אחרות, ביטוי זה מאפשר לך לשמור על פרטיות מסוימת לגבי הפרטים של הזמן האינטימי שלך עם מישהו אחר על ידי שמירה על דברים מעורפלים ופתוחים. בנוסף, שימוש בביטוי זה כדי לתאר מפגש מיני יכול גם לעזור להפחית כל סטיגמה, שיפוט או לחץ חברתי כי אנשים יכולים להתמודד כאשר הם עוסקים במעשים אינטימיים אלה עם אחרים.

וזה נכון במיוחד עבור גברים ונשים לגבי קיום יחסי מין - או לא לקיים יחסי מין.

האם משדלת פעם להוביל מערכת יחסים רצינית?

אמנם זה בהחלט אפשרי כי משדלת עם מישהו יכול לסלול את הדרך עבור מערכת יחסים עמוקה, משמעותית ומחויבת איתו או שלה בשלב כלשהו בעתיד, זה בהחלט לא ערובה. למעשה, עצם הפעולה של משדלת עם מישהו יכול למעשה לרמוז כי הוא או היא לא באמת מעוניין שיש משהו רציני כרגע. עם זאת, ישנם זוגות רבים אשר הראשון התחברו אחד עם השני ולאחר מכן היו מסוגלים לטפח חיבור רגשי לאחר אחד פיזי.

מה הם היתרונות של משדלת עם מישהו?

אם אתה שוקל להתחבר עם מישהו, חשוב להבין את upsides כמו גם את downsideides של סוג זה של החלטה. ראשית, אנשים רבים נהנים מהעובדה שהם מסוגלים לחוות חוויות מיניות חדשות ללא שום מחרוזות. ואם אתה לא מחפש משהו רציני, אתה עדיין לא מוכן למחויבות מונוגמי ו / או שאתה רק רוצה לחקור את האפשרויות שלך, משדלת עם מישהו יכול להיות מאמץ מהנה ומרגש. בנוסף, משדלת עם מישהו יכול להיות דרך להתנסות ולהרחיב את האופקים המיניים שלך, ואתה בהחלט לא יסבול FOMO כאשר אתה יכול לשחק את השדה על פי שיקול דעתך.

מה הם חסרונות של משדכת עם מישהו?

עם זאת, יש בהחלט דברים לשקול לפני שאתה להתחבר עם מישהו, במיוחד במונחים של הבריאות הפיזית והרגשית שלך ורווחה. ראשית, זה הכרחי כי אתה לא רק פיזית בטוח כאשר אתה משדך עם מישהו, אבל אתה עושה בחירות טובות ולא לשים את עצמך בדרך של נזק. וכאשר מדובר בבריאות הרגשית שלך, אתה צריך להכיר בכך שזה לא נדיר מדי עבור אנשים להתחבר עם אחרים כדי להרגיש כאילו הם חסרים את התמיכה, טיפול, חמלה כי הם אבני היסוד של מערכת יחסים רצינית ומחויבת יותר . במילה אחת, אתה נמצא בסיכון של הרגשה בלתי מתפשרת, לא חשוב, חד פעמי בסוג זה של יחסי מין, וזה יכול להיות כואב במיוחד אם משדלת עם אדם זה אומר לך יותר ממה שהוא עושה לו.

עם זאת בחשבון, חשוב כי אתה מבין את הצרכים שלך ואת הצרכים שלך, כך משדלת עם מישהו יכול להיות חוויה מתגמלת בכל מובן. 

No Replies to "מה זה "משדלת" למעשה מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 46 = 54