האם יש לגיטימי אתרי היכרויות מבוגרים בחוץ?

האם יש לגיטימי אתרי היכרויות מבוגרים בחוץ?

סטיבן שואל: "אני מנסה למצוא אתר" היכרויות "אמיתי למבוגרים, נראה שכל מה שהגעתי אליו אינו מכיל מידע אמיתי / אמיתי ... כאילו היה זה ניסיון לגרום לך להצטרף. אחד מהם בטוח, האנשים שם לא קיימים או לא מועלים, שלחתי לחברה מייל להתלונן, אבל הם לא ענו, וכאשר לחצתי על תמונה, העיר ו / או המדינה השתנו למקום כלשהו סָמוּך...

איזו תרמית. חייב להיות אתר לגיטימית היכרויות היכרויות בחוץ. עֶזרָה?"

מציאת אתר הכרויות לגיטימי

ברוך הבא, סטיבן, ותודה לעמיתי, המומחה למיניות קורי סילברברג, ששלח לך את דרכי. כדי לענות על השאלה שלך: זה תלוי מה אתה מתכוון לגיטימי. האם אתה מחפש אתר היכרויות למבוגרים אשר חותרת למפגשים למבוגרים או סקס מזדמן, כי הוא לא מלא של הרמאים או פרופילים מזויפים? אם זה המצב, אני מודה שקשה למצוא אותו.

זה די קשה עבור כל אתר בימים אלה (במיוחד הגדולים) להפסיק פרופילים מזויפים ו scammers מ להירשם, אבל אני חושב שאני מקבל את מה שאתה אחרי. יש הרבה אתרי היכרויות למבוגרים שאין להם הרבה משתמשים, או להשתמש טקטיקות שיווק ערמומי כמו הפיתיון ואת הבורר אתה מתכוון. כולנו ראינו אותם - המודעות מציגות קערה של נשים יפות באזור שלך, אך כאשר אתה נרשם, אתה מבין שהנשים היו רק מודעות הממוקדות גיאוגרפית להעדפות החיפוש שלך.

אפילו אתרים שעשויים פעם להיות טובים יכולים להשתבש. הם עשויים להימכר לבעלים אחר המשתמש בסטנדרטים שונים או לעסוק בכמה מהשיטות המפוקפקות האלה כדי להגביר את החברות ולהשתמש בהן. זהו "הקונה להיזהר" השוק.

אתה פשוט צריך לראות את הגב על כל אתר היכרויות באינטרנט. תמיד להיזהר הסימנים של הונאת היכרויות באינטרנט.

אנחנו יכולים לעזור לשמור על כל אחד אחר בטוח על ידי דיווח על הונאות היכרויות.

המלצות עבור אתרי היכרויות

המלצות אלה הן רק עבור תמונה בזמן. אתרים טובים יכולים להשתבש, ואלו שאני לא ממליץ עליהם עשויים להשתפר. כמובן, אתרים חדשים יהיה הבכורה כי עשוי או לא יכול להיות בעל ערך.

ההמלצה הראשונה שלי היא לנסות את הפרקים האינטימיים של לבלייף; אתה נרשם איתם ואז להחליט איזה מבין שלושת החלקים אתה רוצה להיות חלק (דייטינג, מערכות יחסים או מפגשים אינטימיים). אתה יכול להשתמש בכל מיני ידיות בכל קטע תחת אותו חשבון, כך שאף אחד לא יהיה חכם יותר אם אתה רוצה לפרסם דבר אחד במקום אחד מבלי להרוס את הסיכויים למשהו יותר זה צריך לעלות.

אחרי Lavalife, אני רק יודע על כמה אחרים, כי הם ראויים לציון, למרות שאני עדיין למצוא אחד זה באמת אידיאלי. ההעדפות שלי יהיו מועדון אינטימי, פלינג, דוקטור למבוגרים בלבד, וקבל את זה,

באשר למבוגרים אתרי היכרויות כי אני לא ממליץ, לראות את הסקירות שלי עבור ShagPal ו Adult Friend Finder.

No Replies to "האם יש לגיטימי אתרי היכרויות מבוגרים בחוץ?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 + = 57