שם סבתא איטלקי מוסיף ספייס

שם סבתא איטלקי מוסיף ספייס

נונה היא המילה האיטלקית לסבתא. לא מזויף הוא מונח של חיבה שמשמעותו "סבתא קטנה". לִפְעָמִים, לא יקוצצו לא, אבל לא היא גם המילה עבור סבא וסבתא.

נונה לא עושה את רשימת שמות הסבתא הנפוצים ביותר, אבל סבתות רבות שאינן איטלקיות בחרו אותו כי הוא קצר, קל לילדים לבטא נשמע טוב בשילוב עם שם פרטי.

אולי הם אוהבים גם את התפקידים שסבתות משחקות במשפחות האיטלקיות.

חשיבות הסבים בתרבות האיטלקית

התרבות האיטלקית קשורה למשפחות גדולות וקרובות, אך בעיות כלכליות וזמנים משתנים משנות את המודל. כיום, משפחות באיטליה ומשפחות איטלקיות-אמריקניות נוטות להיות קטנות יותר. רוב המשפחות הן משפחות של שתי קריירות, מה שמקשה על שמירת המסורת המשפחתית מאשר כאשר נשים עוסקות בעיקר במשפחה ובבית.

באופן מסורתי, המשפחה המורחבת היתה חשובה מאוד בתרבות האיטלקית, כאשר סבים וסבים רבים משחקים תפקידים חיוניים. ילדים מבוגרים נשארים בדרך כלל קרובים להוריהם. המשפחות הצפויות לאכול לפחות ארוחה אחת בשבוע יחד, והמשפחה התאספה בהזדמנויות רבות אחרות. רוב האיטלקים המודרניים והאמריקאים האיטלקים עדיין מכבדים את המודל הזה, אבל הם לא יוכלו לשכפל אותו במלואו.

האיטלקים והאמריקאים האיטלקים שניהם עדיין קתולים.

סבים וחברים אחרים של המשפחה המורחבת לעיתים קרובות לשחק תפקידים משמעותיים חיזוק האמונות והפרקטיקה הדתית.

סבא וסבתא כמו ספקי טיפול בילדים

שיעור הילודה של איטליה נפל בשנים האחרונות, בין השאר משום שלמשפחות צעירות אין את המשאבים הנדרשים כדי לתאם בין עבודה לטיפול בילדים. לרוב המעסיקים אין התאמות לאמהות עובדות.

חלקם אף מבקשים מעובדותיהן לחתום על מכתבי התפטרות לא מתוכננים, שיופעלו אם ייכנסו להריון.

כדי להחמיר את המצב, איטליה מפגרת אחרי מדינות אירופאיות אחרות במתן שירותים חברתיים, וטיפול בילדים יקר. סבים רבים מספקים טיפול בילדים לנכדיהם, כך שאמהות יכולות להמשיך לעבוד.

ההנאה מהחיים

ההנאה מחיי היומיום היא חלק חשוב מהערכים האיטלקיים. האוכל הוא, כמובן, אחד הדברים שהאיטלקים נהנים מהם ביותר, אבל הצריכה של מזון היא לא העיקר. הכנת מזון ושיתוף הוא פעילות מסורתית מענגת ומעורבת עם ילדים ונכדים. כמה מנות קלות כי סבים ונכדים עשויים להכין יחד כוללים פסטה תוצרת בית, מקרוני בסגנון איטלקי וגבינה, טירמיסו קלאסי.

חגים יש מאכלים מסורתיים שלהם. תפריט הפסחא האיטלקי עשוי להכיל ביצים וכבש. חגיגות חג המולד עשויות להתחיל עם חגיגה של שבעת הדגים בערב חג המולד והתקדמות ליום חג המולד להפיץ מסתיים עם עוגות איטלקיות מיוחדות ועוגיות.

יום הסבים באיטליה

איטליה חגגה את יום הסבים, שאותו הם מכנים בונה פסטה, מ 2005.

הוא נחגג ב -2 באוקטובר, תאריך שבו הקתולים גם לחגוג מלאכים השומר. בתי ספר איטלקית לעתים קרובות לחגוג יום סבתא ביום זה או על אחר. הסבים מוזמנים לבתי ספר, מכובדים ו"מוכנים ".

הפרח הרשמי של בונה פסטה האם ה לא, את לשכוח אותי לא, וזה כמו בארצות הברית. השיר הרשמי של סבא וסבתא הוא "אתה Shalt". "נינה נונה" הוא שיר פופולרי שנחשב השיר הלא רשמי של יום הסביםפרס שנתי -פרמיום nazionale del nonno e della נונה ד 'איטליה"- ניתנת מדי שנה לסבים שסידרו את עצמם בשירות ראוי לשבח.

No Replies to "שם סבתא איטלקי מוסיף ספייס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =