עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

צָעִיר man and women laughing

פורטל תמונות / מוניות / Getty Images

אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר להיפגש עם רווקים היא לבלות את הזמן שבו רווקים אחרים מסתובבים. עם זאת, סינגלים רבים להימנע זה סוג של אינטראקציה, או כי הם "ניסו את זה לפני וזה לא עובד", או שהם מרגישים מטופשים לעשות כלום תוך כדי מנסה להיראות זמין במקום ציבורי. אלה הן נקודות תקפות, אבל גם לא סיבות לא לנסות כמה מקומות אלה לפגוש סינגלים בעצמך. אולי שינוי מקום או יחס יעשה את כל ההבדל, אבל בלי לנסות אתה לעולם לא יודע. למעשה, אתה כנראה לא יהיה לקרוא מאמר זה בכלל אם אתה לא צריך רעיונות חדשים כדי jumpstart המאמצים הנוכחיים שלך, כמו כל מה שאתה עושה עכשיו לא עובד לשביעות רצונך.

אז לתפוס נייר ועט, להתכונן לרשום כמה רעיונות מאוחר יותר, בואו נתחיל.

02
של 07

לפגוש אנשים בבתי קפה

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

בתי קפה הם אחד המועדפים שלי אישי כשמדובר מקומות לפגוש רווקים. זה אולי נראה מובן מאליו או זר לחלוטין לאחרים - אבל זה עובד. מצא בית קפה עסוק כי אתה מרגיש בנוח, ולקחת שטח ליד הדלת הראשית. הימנע להביא משהו כדי להסיח את עצמך עם אם אתה יכול לנהל את זה, אם כי זה עשוי להיות קשה יותר עבור אחרים. הנקודה היא: נסו לא לערב את עצמכם למשהו כל כך מושלם, כי אתם שולחים את "אני עסוק" ויברציות. אתה רוצה להיראות נגיש, מסתתר מאחורי מחשב נייד או ספר לא עוזר!

לאחר מכן, הצבע על "ברכה" כל אדם מגיע בדלת, אם עם חיוך, הערה או שלום ידידותי. אין צורך להפוך את ההקדמה או השמע שלך כמו שאתה עובד ב Walmart למרות, פשוט לנסות להיות עצמך עושה משהו שלא יכול לבוא באופן טבעי. על ידי פתיחת עצמך ועשיית קשר עין עם כל הלקוחות האחרים, אתה גם עושה את עצמך זמין לכל דבר שמגיע בדרך שלך, אשר יכול להיות המלצה לספר חדש לקרוא, מחמאה על משהו שאתה לובש, או אולי אפילו תאריך. במקרה הגרוע ביותר? מישהו לא אומר שלום, ואדם אחר נכנס בדלת כעבור עשר שניות. לא איבדת שום דבר בתהליך, ואת פוטנציאל להגיע להתרועע באופן קליל.

03
של 07

דרכים למצוא פעילויות חברתיות

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

בנפרד מן המובן מאליו, ישנם כמה אירועים חברתיים אתה יכול להשתתף כדי להגדיל את הסיכויים שלך לפגוש מישהו חדש. נסה לתכנן לילה סרט שבועי דרך החברים שלך ולראות מי מופיע כל שבוע, מה שמבהיר כי אנשים חדשים מוזמנים להצטרף בכל עת. קבל כל מסיבה, חתונה או הזמנה לרשת החברתית ניתנת לך להשתתף. רעיון נוסף לאורך אותו רובד הוא לארח את המסיבה שלך, שבה כל מזמין מביא צלחת של פוטלוק וחבר יחיד (של המין השני עבור הטרוסקסואלים או מין אחד עבור הומוסקסואלים ולסביות). בדרך זו יהיו מספר בהתאמה שווה של רווקים, כל מעוניין ומוכן לפגוש מישהו חדש.

תחשוב על מיני דברים שאתה אוהב לעשות, ואז למצוא אנשים אחרים לעשות אותם - זה באמת כל כך קל. או שזה? כשחזרתי לוונקובר, קנדה, התאמצתי למצוא חברים, הרבה פחות למצוא מישהו שהייתי מעוניין לצאת איתו. מישהו הזכיר במפתיע מסיבת מסתורין לרצח שזרקתי בעיר אחרת וכמה כיף זה היה - אז הלכתי על Meetup ושאלתי כמה קבוצות מקומיות אם הם מוכנים לארח משהו כזה. אירחתי מסיבה מדי חודש במשך יותר משנה בפאב המקומי שתרם לנו את המקום, ועשה הרבה חברים, כמו גם פגש מישהו עד כה בתהליך

04
של 07

מפגש אנשים תחביב, עניין מיוחד קבוצות תמיכה

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

עבור אלה באמת נלהב תחביב מסוים (כלומר כתיבה, ארכיאולוגיה, רכבות מודל, או אופנועים), לחפש קבוצה קהילתית המשרתת אנשים אחרים עם אינטרסים דומים. המיקום הגיאוגרפי שלך יקבע אם יש קבוצות זמינות כבר ומוכנות לחברות שלך. עבור אלה בקהילות קטנות יותר שבהם המשאבים לא יכול להיות מקיף, נסה לדבר עם הבעלים של חנויות מקומיות אתה תכופות לקנות חומרים הקשורים תחביב ולשאול אם הם יודעים על אחרים לדבר על לגבי הפעלת קבוצה, או אם אתה יכול לכתוב הודעות מחפש משתתפים אחרים המעוניינים. רעיון נוסף יהיה ליצור קשר עם ארגונים לאומיים לפקח על פרקים מקומיים קטנים יותר כדי לראות אם הם מתכננים כל התקשרויות מדבר או מחפשים להתחיל פרק באזור שלך. רעיונות אחרים לאורך שורות אלה כוללים השתתפות בפסטיבלים של סרטי LGBT, ארגונים חד-הוריים או פגישות, וקבוצות תמיכה הקשורות לבריאות.

בין אם כצופה או משתתף, אירועי ספורט הם גם מקום נפוץ בשימוש נפוץ לפגוש רווקים. מריעים על הצוות האהוב עליך או מזיע את זה כדי לנצח במשחק, ספורט לבנות אחווה וחברות בין אנשים שלפעמים אין שום דבר אחר במשותף ולא היה פוגש אחרת. יש אפילו רווקים קבוצות ספורט popping כי לשרת את השוק נישה אפילו קטן יותר, עם התגמולים האולטימטיבי עבור אחד מחפש לפגוש אנשים חדשים: קובץ שמור גדול יותר של רווקים עם אינטראקציה עם פוטנציאל תאריך. הערה עבור נשים הטרוסקסואליות: השתתפות באירוע ספורטיבי עם חברים בודדים אחרים בוודאי יהיה לך שיחה עם זר אם שום דבר אחר מאז נשים בודדות הם בדרך כלל מחסור.

05
של 07

קח קורס או במכללה ובאוניברסיטה

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

בין אם אתה לוקח כמה קורסים לשדרג, הם סטודנט באוניברסיטה במשרה מלאה או נלהבים לציור ציור, כל קהילה הן גדולות וקטנות יש קורסים אתה יכול לקחת את זה לא רק נטו אתה יותר ידע, אבל קבוצה חדשה לגמרי של אנשים לפגוש ולפעול עם. אם כסף הוא בעיה, לחשוב על לקחת את הכיתה בלי לקבל אשראי או להסתכל לתוך בן כמה אתה צריך להיות כדי לקבל שיעורים חינם, שכן אוניברסיטאות רבות מציעים כעת ללא תשלום עבור שכר לימוד אפשרויות לקשישים. ובעוד אתה רוצה לקחת שיעורים כי יש לך עניין אישי או מקצועי, זה לא כואב לקחת משהו שאתה בדרך כלל לא - אם רק בגלל שיש לך תחושה של אדם שאתה מחפש לפגוש ייקח את זה סוג של מעמד

06
של 07

אתה יכול לפגוש אנשים בכנסייה או על ידי התנדבות

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

בדומה לתחביבים ולאינטרסים המיוחדים שיש לכולנו זיקה פוליטית, דתית ו / או רוחנית. קבוצות רבות אשר נופלים לקטגוריה זו יש גם תת סעיפים יחיד עבור החברים שלהם מחפש בן זוג, אשר האירועים המיוחדים שלהם הם מקומות מצוינים לפגוש אנשים. יש אפילו ארגונים מתנדבים ספציפיים המיועדים רק עבור רווקים שאתה יכול להצטרף, בידיעה כי בזמן שאתה תורם את הזמן שלך למטרה ראויה, אתה תהיה גם להרחיב את הרשת האישית שלך כדי לכלול אחרים, כמו אופקים סינגלים גם מחפש תאריך

07
של 07

פגוש אנשים במקומות ציבוריים

עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך

יש סיבה מדוע לתפוס את כל "מקומות ציבוריים" דרגות האחרון ברשימה של מקומות לפגוש אנשים. זה לא רק מעורפל, אבל גם הקשה ביותר של מקומות לפגוש אנשים מאז אתה לעולם לא יהיה 100% בטוח האנשים שאתה אינטראקציה הם בודדים ומסתכל. תחנות אוטובוס, מכבסות, ספריות, מסעדות, חנויות ספרים, חנויות מכולת ומקומות הקשורים לנסיעה (אוטובוסים, רכבות, מטוסים וכו ') כולם נופלים בתוך כיכר המקום הציבורי, אם כי יש בהחלט הרבה יותר לבחור מתוך הספציפי שלך סגנון חיים. מה שיש לזכור כאן הוא שאתה יכול לפגוש מישהו מיוחד - בכל מקום, בכל עת, בכל מקום - ואתה רוצה להיות מוכן לא משנה מה הנסיבות

No Replies to "עצות מועילות מפגש סינגלים בקהילה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =