למה השותף שלי לא שם לב אלי?

למה השותף שלי לא שם לב אלי?

כאשר אתה מרגיש כאילו השותף שלך לא נותן לך את תשומת הלב שמגיע לך, זה יכול להיות מתסכל מאוד, מבלבל, ופוגע. ואם אתה כל הזמן צריך לחזור על עצמך עבור אותו או לה ולא יכול לעזור אבל תחושה כי השותף שלך אינו נוכח לחלוטין כאשר אתה ביחד, זה יכול לקחת אגרה על היחסים שלך, כמו גם את ההערכה העצמית שלך. כאשר אתם מתמודדים עם מצב רומנטי זה פחות מהאידיאלי, הגיע הזמן לבחון מקרוב את הקשר שלכם עם השותף שלכם על מנת לקבוע את הגורם לבעיה זו שתופסת תשומת לב.

1. השותף שלך מאבד עניין בך

אחת הסיבות האפשריות לכך השותף שלך הוא לא שם לב אליך היא כי הוא או היא נפשית לבדוק את הקשר שלך. כאשר השותף שלך כבר לא אכפת מה שאתה אומר, לא מעריך את הנוכחות שלך, ולא נראה מושקע מה קורה בחיים שלך, ברור כי הוא או היא עושה צעדים לקראת לחיות חיים בלעדיך. אם השותף שלך לא נותן לך את תשומת הלב שאתה צריך ומגיע במערכת יחסים, אתה באמת צריך למצוא שותף חדש.

2. השותף שלך מוסחת נפשית

סיבה נוספת כי השותף שלך הוא לא שם לב אליך היא כי הוא או היא יש דברים אחרים על המוח שלו או שלה כי הם לוקחים עדיפות. לדוגמה, השותף שלך עשוי להיות מוצף עם פרויקט בעבודה או להתמודד עם בעיות אישיות או משפחתיות, כי הם תופסים את האנרגיה הנפשית שלו להתמקד. וכאשר השותף שלך מוסחת מאוד על ידי התחייבויות אחרות, משימות, ומקורות חיצוניים של מתח וחרדה, זה יכול להיות מאתגר גם להפנות את תשומת הלב שלו כלפיך.

3. השותף שלך תמיד בטלפון

אם כבר מדברים על הסחות דעת, סיבה נוספת משותפת של חוסר תשומת הלב של בן הזוג שלך יכול להיות קשור לעובדה שהוא או היא תמיד בטלפון. לדוגמה, אם השותף שלך הוא תמיד הודעות SMS, להגיב על הודעות דוא"ל, צפייה בסרטונים, ומשחקים בטלפון, זה יכול להיות די קשה לו או לה גם לתת תשומת לב במקום אחר.

וכאשר השותף שלך מעדיף להקשיב Podcast מאשר להקשיב לך, החיבור שלך יכול לסבול כתוצאה מכך. 

4. אתה לא מקשיב לשותף שלך

סיבה נוספת מדוע השותף שלך לא שם לב אליך היא שאתה בעצם מי לא מקשיב לו או לה. אם אתה מדבר ללא הרף, הם לעתים קרובות מדברים על השותף שלך, נוטים להפריע לו או לה, ולא עושים מאמץ אמיתי על הקצה שלך להקשיב, הוא או היא כנראה לא רוצה להקשיב לך . אם השותף שלך לא מרגיש שמעו או מה שהוא או היא אומרת באמת משנה, אז הוא או היא לא הולך לבלות זמן רב מנסה לשמוע אותך. במבט קדימה, הקפד לעשות את המיטב כדי להקשיב באופן אקטיבי השותף שלך לשים לב למה שהוא או היא אומרת, כמו גם איך הוא או היא אומרת את זה.

5. אתה לא שם לב לשותף שלך

לאורך השורות האלה, אם אתה תוהה מדוע השותף שלך הוא לא שם לב אליך, הגיע הזמן לשאול את עצמך אם אתה שם לב השותף שלך. כאשר אתה אחד במערכת היחסים שמפסיד עניין, הוא מוסחת נפשית, או תמיד בטלפון, אתה נותן את השותף שלך את התחושה שהוא או היא לא כל כך חשוב לך. ואתה צפוי לקבל את אותו סוג של טיפול בתמורה.

כדי שהשותף שלך ירצה לשים לב אליך, זה הכרחי שהוא או היא מרגישים שאתה גם עושה מאמץ על קצה שלך לשים לב.

6. אתה כל הזמן לשים את השותף שלך למטה

אם אתה תוהה מדוע השותף שלך לא שם לב אליך, סיבה נוספת עשויה להיות הנטייה שלך לבקר אותו או אותה. אם כל מילה מתוך הפה שלך היא להעליב, ביקורת, או הערה מזלזל, השותף שלך סביר להניח הולך לסגור אותך בגלל השליליות שלך בוז מוחלט בכל מה שאתה אומר. למרות שאתה תמיד צריך להרגיש חופשי להביע את עצמך ולספר השותף שלך מה דעתך, כדאי לקחת מבט שני על כישורי התקשורת שלך כדי לקבוע אם אתה תמיד על המתקפה, ולכן הם הפוגע השותף שלך. כאשר אתה מתמקד חיובי ולא שלילי, אתה שותף סביר יותר לשים לב אליך.

 

No Replies to "למה השותף שלי לא שם לב אלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 45