קחו את הגראנד לאולפני יוניברסל הוליווד | insightyv.com

קחו את הגראנד לאולפני יוניברסל הוליווד

קחו את הגראנד לאולפני יוניברסל הוליווד

פארקי שעשועים הם כיף גדול, אבל יכול להיות מעייף רגליים סבתא עבור הרגליים הקטנות. אולפני יוניברסל הוליווד היא בחירה טובה עבור כל הדורות כי יש תכונות מסוימות להקל על משא ומתן מאשר פארקי שעשועים אחרים. קרא את הפארק הכללי שלי רמזים עבור סבים, בצע את העצה הזו על ניהול עייפות, ולאחר מכן להתכונן יוניברסל!

להירגע עם חזית של קו עובר

אם אתה מבקר אולפני יוניברסל בקיץ, לשלם עבור Front of Line עובר.

אתה תהיה שמח שעשית. החזית של קו עובר לתת לך הודאה מיידית לכל רוכב ותצוגות. זה נכון כי ייתכן שיהיה עליך לחכות עשר דקות או כך עם passholders אחרים, ואתה עדיין צריך לתכנן אשר מראה שאתה רוצה לראות ולהיות במקום הנכון באותו זמן. ובכל זאת, מעבר לקו של קו מאפשר לראות את כל הפארק ביום, אפילו בקיץ.

רבים מוצאים את החזית של הקו עדיפה לאין שיעור על המעבר המהיר של דיסני. הסיבה לכך היא כי יוניברסל תמכור Front of the Line הודאה רק 10% מהמבקרים שלה, בעוד כל מבקר דיסני יכול לקבל את Passst חינם חינם. זה נכון כי עובר יוניברסל עולה הרבה יותר מאשר הודאה רגילה. ובכל זאת, כאשר אתה מחשיב את עלות להגיע לפארק ואת ההוצאות הנלוות, באביב עבור החזית של הקו עובר לעשות את זה יותר מהנה פשוט הגיוני. קנה אותם באינטרנט. אם אתה מחכה עד שתגיע לפארק, הם יכולים להיות נמכרו.

למידע נוסף על קבלת הכרטיסים שלך.

אפשרות יקרה יותר היא סיור VIP, אשר נותן לך חזית ללא הגבלה של גישה לקו, שתי ארוחות, שירות חניה ו סיור אישי. כמעט משולש כמעט את מחיר הכניסה הרגילה, זה לא יהיה אופציה עבור רבים.

בדוק את הארי פוטר

J. אוהדי רולינג מתלהבים בצדק מהמיקום השני של עולם הקוסמים של הארי פוטר, שנפתח באפריל 2016.

 זה אחד הוא מאוד כמו גרסה אורלנדו, עם כמה הבדלים מרכזיים. את הגירסה הוליווד חסר Hogwarts Express ו Diagon Alley, למרות האחרון ניתן להוסיף במועד מאוחר יותר.

בצד המינוס, הפתיחה של האטרקציה של הארי פוטר פירושה להיות קהל גדול יותר וקווים ארוכים יותר. אבל אם אתה בחלק המערבי של ארה”ב, לפחות יש לך עולם הקוסמים קצת יותר קרוב מאשר אורלנדו.

קח הפסקה על חשמלית

התכונה קובעת אולפני יוניברסל מלבד פארקי שעשועים אחרים הוא סיור סטודיו. הכובש את רוב שעה, הוא מורכב נסיעה רגועה בחשמלית – רגוע, כלומר, למעט כאשר קינג קונג מאיים התיירים.

אתה יכול לחשוב כי הנכדים הצעירים ימצאו את הסיור משעמם. לא בסדר! למרות שהם לא סביר להיות נרגש על ידי תכונות כגון הבית של Munsters ואת מלון בייטס, הסיור interberses ביטים מרגש עם אתרי נוסטלגיה, שמירה על כולם אירח. אתה עשוי להיתקל המבול המבולגן, לשרוד רעידת אדמה בתחנת הרכבת התחתית להתחמק המכוונת מכוניות בתרחיש מהיר זועם.

החלק הכי hyped של הסיור הוא קינג קונג 360 3-D על ידי פיטר ג ‘קסון. החשמלית נוסעת בין שני מסכים מעוקלים, שווה ערך ל -16 מסכי קולנוע רגילים, ונוסעים עדים לקרב אפוס בין קינג קונג לבין טי-רקס.

ערכי הייצור הם גבוהים ביותר, אך צפייה בסרט מתוך חשמלית מדלל את האפקט קצת. הפעולה מתרחשת בשני הצדדים, אבל אי אפשר לצפות בשני הצדדים בבת אחת.

אטרקציה קינג קונג עשוי להיות קצת יתר hyped, אבל את אולפן סיור חי עד המוניטין שלה כמו הנשמה של אולפני יוניברסל. אל תחמיצו את זה.

בריחה בהמולה ב CityWalk

חוויית האוכל בפארקים יכולה להיות כמעט סיוטית. כמה פארקים המסעדה עכשיו לקחת הזמנות יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להיכנס בלעדיהם. מסעדות אחרות כל כך צפוף ו כאוטי כי זה מרגיש כאילו את האוכל הוא נזרק לעברך. וזה אפילו לא נכנס לעניין של איכות המזון.

משהבין כי אנשים באמת מעדיפים לאכול מחוץ לפארק, יוניברסל פיתחה CityWalk, אזור באורך שלושה בלוקים של מסעדות, חנויות ומקומות בילוי רק סמוך יוניברסל אולפני.

הוא כולל כ -30 מסעדות. כמה מהם עשויים לקבל צפוף, אבל זה צפיפות המסעדה נורמלי עסוק, לא שיגעון פארק נושא. וכן, כן, הם בעיקר מסעדות שרשרת כמו באבא גאמפ ו הארד רוק, אבל הם מסעדות אמיתיות שבו סבים יכולים לנשום את נשימתם. (דיסני יש להגדיר דומה בדיסנילנד ו וולט דיסני וורלד עם דאונטאון דאונטאון).

מועדפים אחרים ישתנו

עם תוספת של תכונה הליכה מתים, יוניברסל אולפני מוסיף מגע נוסף של מקאברי. כבר היתה לה הנסיעה באמא, אהוב על רבים, ועל בית הזוועות. אטרקציות אלה עשוי להיות מפחיד מדי עבור בני נוער.

המועדפים טאמר כוללים את סימפסון, סימולטור נסיעה מדהים שמציעות את המותג של סימפסון הומור, ואת פארק היורה, אשר עושה לך רטוב. שרק 4-D הוא עוד מועדף. בשנת 2012, הפארק הוסיף Despicable Me Minion Mayhem, 3-D הנסיעה כי כבר מקבל ביקורות טובות.

מה שונה לגבי יוניברסל

הפריסה הפיזית של אולפני יוניברסל הוליווד מעניקה לו אווירה שונה במקצת. ההבדל העיקרי הוא חלוקת הפארק לתוך לוט עליון לוט התחתון. לוט התחתון הוא קטן יותר רחוק מהכניסה, אז זה קצת יותר שקט. המדרגות הנעות המוליכות אתכם במורד הגבעה מעניקות לכם תצפית טובה על האזור שמסביב, בעודכם קלים על הרגליים.

זה כמעט כאילו היו ליוניברסלים נכדים וסבים.

No Replies to "קחו את הגראנד לאולפני יוניברסל הוליווד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 21 = 30