כיצד להגן על הלב שלך במערכת יחסים

כיצד להגן על הלב שלך במערכת יחסים

כאשר מדובר היכרויות יחסים, חשוב לקחת סיכונים. אתה צריך לשים את עצמך שם, להפוך את עצמך פגיע, ולקחת קפיצות של אמונה כדי למצוא את זה מישהו מיוחד. ובעוד שנפגע יכול להיות תוצאה בלתי נמנעת של לקיחת סיכונים, אם אתה מוצא שאתה ממשיך להישרף ולהמשיך לחוות שברון לב לאחר שברון לב, ישנם חמישה שלבים עיקריים שיכולים לעזור לך להגן על הלב שלך, ואת עצמך, כאשר אתה מסתכל להתאהב.

1. קח דברים לאט

אחת הסיבות העיקריות מדוע אנשים בסופו של דבר להיפגע על החיפוש שלהם אחר אהבה היא שהם ממהרים דברים. לדוגמה, אם אתה אינטימי פיזית עם מישהו לפני שאתה באמת להכיר אותו או אותה, זה יכול לעתים קרובות לגרום כאב לב אם אלה רגעים מסוימים אומר משהו יותר לך מאשר הם עושים את השותף שלך. לוקח דברים לאט גם אומר לבזבז זמן איכותי עם האדם הזה לפני שאתה מכה את אבני הדרך היחסים העיקריים. אמנם ייתכן שתרצה להציג את האדם הזה בפני חברים ובני משפחה, לצאת לטיול ביחד, ואפילו להמציא שמות לילדים שאתה רוצה שיהיה יום אחד, זה האינטרס שלך להאט וליהנות בהווה כל כך כי אתה יכול להגן על הלב שלך אם האדם הזה הוא לא באותו מקום אתה עדיין.

2. מצא מישהו שמשתף את הערכים שלך

דרך נוספת להגן על הלב שלך במערכת יחסים היא לחפש שותף שיש לו מטרות וערכים במשותף איתך.

לדוגמה, אתה עלול בסופו של דבר להיפגע אם אתה לא יכול לחכות יש ילדים אבל השותף שלך לא רואה את הילדים שלו או שלה בעתיד. זה נכון גם אם אתה מחפש חיבור מונוגמי רציני, אבל אתה מוצא את עצמך היכרויות אנשים שמעולם לא רוצים להתיישב, רק מחפשים flings, או רצון יחסים פתוחים.

אם אתה רוצה למנוע שברון לב בעתיד, לעשות את המיטב כדי לבחור שותף שרוצה את אותם הדברים שאתה עושה ומשתף את המוסר והערכים שלך, כמו זה יכול לעזור לשמור על הלב מוגן בהמשך הדרך.

3. לשלם סגור תשומת לב דגלים אדומים

אם אתה רוצה להגן על עצמך ולעזור למנוע שברון לב בעתיד, חשוב כי אתה לא להתעלם או להתעלם כל מערכת יחסים אדום דגלים. אם אתה עם מישהו שהוא פוגע פיזית או רגשית, שקרים לך, או לא סומך עליך, אלה הם סימנים מרכזיים שאתה צריך לסיים את הקשר הזה באופן מיידי. אבל אם אתה לא שם לב לסוגים של סימני אזהרה אלה ואינך סומך על הבטן שלך שמשהו נראה מחוץ לאדם זה, אתה משאיר את עצמך חשוף לשברון לב ועוד בעתיד.

4. אל תתפשר

דרך נוספת למנוע את עצמך להיפגע היא להיות במערכת יחסים עם מישהו מהסיבות הנכונות. לדוגמה, אם אתה עם מישהו כי אתה מפחד להיות לבד לא רוצה להיות רווק, זה יוביל רק כאב לב, כי אתה לא באמת השקיעו או מעוניינים אדם אתה, אתה תמיד תהיה כמיהה ולחפש מישהו אחר כדי לענות על הצרכים שלך. כדי למצוא מערכת יחסים משמעותית וארוכת טווח, חשוב שתרגישו בנוח עם עצמכם ותאמינו שאתם באמת ראויים לאושר.

בדרך זו, רגעים אלה של יחיד יחזקו אותך למצוא את אחד ולא לטרוף אותך. 

5. תפסיק להתמקד על שטחית

דרך נוספת להגן על הלב שלך היא להפסיק לתת עדיפות על פני השטח על מה בעצם עושה מערכת יחסים. לדוגמה, אם מישהו לא יכול להיות טיפוס טיפוסי שלך, אתה צריך להתמקד במה שחשוב באמת, כגון ערכים, מטרות, ואת המוסר, ולא אם הוא או היא יש עבודה בשכר גבוה, נוהג ברכב נחמד, או הבעלים שלו או הדירה שלה. אם אתה לא נותן לאנשים סיכוי כי הם לא מתאימים עובש מסוים, אתה עלול להיות חסר על חיבור עמוק ומשמעותי, כי הוא או היא אינץ 'קצר יותר מאשר אנשים אתה בדרך כלל תאריך. כדי להגן על הלב שלך, אתה צריך לשים בראש סדר העדיפויות על מה באמת חשוב כך שתמצא מערכת יחסים כי הוא הגשמה בכל דרך.

 

No Replies to "כיצד להגן על הלב שלך במערכת יחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    18 − = 13