מבוגרים צעירים ובדידות – כמה הורים צריכים לעזור?

מבוגרים צעירים ובדידות - כמה הורים צריכים לעזור?

התקשורת מתארת ​​את הבגרות הצעירה כזמן מלא במסיבות, חברות, תאריכים טובים ורעים וחדרי חדרים שאין להם תחליף. שקול תוכניות טלוויזיה כמו מרוששות, המפץ הגדול, או הסדרה הבוגרת הצעירה ביותר, חברים. עם זאת, עבור צעירים רבים, את השנים הראשונות בכוחות עצמם יכול לכלול התקפי בדידות אינטנסיבית. מעבר לגבולות המוכר של המכללה או הביתה לעולם העבודה החופשי וחיים לבד, צעירים רבים מוצאים את עצמם מנותקים ומבודדים.

 

שקול את הבעיות היומיומיות האלה

חדרי עבודה קשים, מחירי שכר דירה מדהימים, אכילה של תזונה בריאה, מציאת זמן להתרועע, שמירה על קשר עם כנסיות ובתי כנסת, חיפוש אחר מערכות יחסים מהותיות, קבלת מספיק תרגילים ושינה. כמובן, הדברים האלה מאתגרים עבור כל אחד, לא משנה כמה צעיר או זקן, אבל לצעירים רק מתחיל חייהם המבוגרים שלהם, כל דבר קטן יכול להיות די מכריע.

 

הגיל הממוצע של בוגרי קולג 'שזה עתה הוטל הוא איפשהו סביב 22-24 שנים. מבחינה כרונולוגית זה לא היה כל כך הרבה זמן מאז שהם עדיין חיים כמו ילדים. במקרים רבים, צעירים מתחילים בקריירה שלהם הרחק מהבית, מהמשפחה ומהחברים - וגם אם הם מתגוררים בקרבת מקום, הם עשויים להיות עסוקים מדי כדי למצוא זמן לראות פרצופים מוכרים. יחד עם זאת, כאשר הם משנים את הדרך בה הם רואים את עצמם והעולם עובר את הדרך בה הוא רואה אותם - כבר לא תלמידים, כיום מבוגרים עצמאיים - הם משתדלים להישאר מחוברים או ליצור קשרים חדשים שייתנו להם את הרגשות החברתיים והרגשיים תמיכה הם צריכים להישאר בטוחים מוטיבציה.

לחיות בבית - קל ובטוח

עבור כמה צעירים, בחירה לחיות עם משפחותיהם זמן רב לאחר הקמת הקריירה שלהם פותר את הבעיה של קשרים אישיים, אבל בטווח הארוך יכול לעכב את הצמיחה שלהם כמבוגרים עצמאיים ומסתמכים על עצמם. הורים מקדמים בברכה צעירים חוזרים הביתה כאשר הם מתחילים, וזה יכול לקחת את הלחץ מבחינה כלכלית ורגשית - אבל להשתמש בזהירות בעת קביעת משך הזמן הילדים הצעירים שלך בוגרים מוזמנים להישאר איתך.

אמנם זה נוח וקל להם ומהנה ומגשימה בשבילך, זה מגמה חדשה של מבוגרים המתעוררים יכול לשמור על אותם צעירים ממציאת יחסים משמעותיים שיש משפחות משלהם.

 

הטכנולוגיה גם שומרת על קשר בין הורים צעירים להוריהם בצורה שלא היתה מקובלת על הדורות הקודמים. על פי NPR.org, מחקרים מראים כי:

 

"ב -1986, כמחצית מההורים דיווחו שהם מדברים עם הילדים הבוגרים שלהם פעם בשבוע. כיום, 67% מהאמהות ו -51% מהאבות אומרים שיש להם קשר עם הילד הבוגר שלהם כמעט כל יום ".

 

זה מפתה להמשיך להיות המקור העיקרי של תמיכה וייעוץ צעירים החיים מבוגרים, אבל להיזהר לא לעשות את זה כל כך קל עבור הילד הבוגר שלך כדי לקבל את כל הצרכים האישיים שלו או שלה פגש אותך, את ההורה. עודד את הבוגר הצעיר שלך לקחת סיכון, להגיע אל עמיתים לעבודה או מכרים ולפתח רשת חברתית מחוץ למשפחה. לא רק אלה הצעדים לעזור למבוגר הצעיר שלך כדי למצוא את הביטחון לבנות חיים כמבוגר, אבל זה יגרום המבוגר הצעיר שלך, כי הרבה יותר מעניין להיות עם כאשר אתה מבלה יחד. 

No Replies to "מבוגרים צעירים ובדידות - כמה הורים צריכים לעזור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 47 = 55