איך לשחק קשה להשיג | insightyv.com

איך לשחק קשה להשיג

איך לשחק קשה להשיג

חושב לשחק קשה להגיע לא עובד? תחשוב שוב! אם נעשה בצורה הנכונה ועם הכוונות הנכונות, משחק קשה להגיע יכול לעזור לך ללכוד את תשומת הלב, החיבה, ואת הלב של האדם שבו אתה מעוניין. עם זאת, מכיוון שאתה לא רוצה לשחק קשה מדי כדי לקבל ולשלוח את סוגי הלא נכון של אותות כי אתה מעוניין או לא שווה להמשיך, חשוב לשמור על חמש עצות אלה בחשבון בעת ​​משחק קשה להגיע, כך שאתה יכול לקבל יחד בסוף.

 

1. יש אמון בעצמך

אחת הדרכים החשובות ביותר כדי לשחק קשה להגיע היא בעצם להבין מן get-go כמה מדהים אתה ואיך הבחור או הבחורה אתה מעוניין יהיה בר מזל שיש לך. תחשוב על זה – קשה לך להגיע! וכאשר אתה מסוגל לזהות את העובדה הזאת על עצמך ולפעול בצורה בטוחה ובטוחה, הסובבים אותך יראו עוד יותר בבירור כמה אתה רצוי. אבל אם אתה מתנהג בצורה נחוצה, ספקנית וחסרת ביטחון, האדם שאתה מעוניין בו לא ירגיש צורך לרצות להיות איתך, כי אתה לא חושב שזה מאוד של עצמך להתחיל איתך ואתה אינם מסוגלים לראות את הערך האמיתי שלך.

2. אל תעשה את עצמך כל כך זמין

היבט מפתח נוסף של משחק קשה להגיע יש לעשות עם נגישות שלך. למרות שאתה עשוי להיות מעוניין באמת מישהו רוצה להשקיע זמן רב עם אותו או אותה ככל האפשר, חשוב לך לשמור את עצמך עסוק, יש את האינטרסים שלך, ולתת זה אדם לראות שיש לך מרגש, הגשמה, ומרתק חיים בלעדיו.

האינסטינקט שלך יכול להיות לבטל על החברים שלך או לשנות את מה שאתה עושה על טיפה של כובע כדי לבלות עם הבחור או הבחורה שאתה אוהב. אבל במציאות, בעל התשוקות שלך ולא להיות זמין לחלוטין עושה לך יותר רצוי ומושך. ואין צורך למהר לענות לטקסטים שלו מיד, כי אתה עסוק לחיות את החיים שלך יש דברים חשובים אחרים לעשות.

 

3. להיות יוצאות

מרכיב נוסף של משחק קשה להגיע הוא לפעול בצורה חיובית, מבעבע, ו היוצא כלפי כולם סביבך. אתה רוצה את המחץ שלך כדי לראות שאתה לא רק לתת את תשומת הלב שלך להתמקד אליו או לה, אבל גם לאחרים. סוג זה של התנהגות יכול לעזור להפוך את המחץ שלך רוצה אותך עוד יותר, כי הוא או היא מקווה להיות אחד אשר לוכדת את תשומת הלב המלאה שלך ולא מחולקת. ובעוד אתה לא צריך להיות כל כך מדבר כי אתה בא בתור מעצבן, משתלט, או גס, המטרה שלך היא לתת למחוץ שלך לראות שאחרים נהנים להיות סביבך לחפש את החברה שלך. 

4. קבע גבולות

כשזה מגיע לשחק קשה להגיע, צעד מפתח נוסף הוא לדבוק גבולות שהגדרת לעצמך. לדוגמה, אם אתה לא בדרך כלל לנשק מישהו בתאריך הראשון, אז אתה צריך לדבוק במדיניות זו לא משנה כמה אתה אוהב את האדם שאתה עם ורוצה שהוא או מחבב אותך. וכאשר אתה נשאר נאמן למי שאתה ולא לכופף את הכללים או ללכת נגד המוסר שלך או ערכים, אתה תהיה אפילו יותר מפתה הבחור או הבחורה אתה מעוניין כי זה מראה מה אדם חזק אתה . המעוך שלך יהיה נוטה יותר לרדוף אותך כאשר הוא או היא מזהה כי לא רק מישהו מקבל לנשק אותך.

 

5. יצירת תחושה של המסתורין

אם אתם מחפשים לשחק קשה להגיע, חשוב גם ליצור תחושה של מסתורין, התרגשות, תככים סביבך ואת האירועים בחיים שלך. לדוגמה, אם המחץ שלך שואל אותך מה עשית במהלך סוף השבוע, להגיב בצורה מעורפלת יכול לעזור לך ליצור כמה תככים ו allure. במקום לתת למחוץ שלך רשימה מפורטת של מה בדיוק היית עד סוף השבוע, מי ראית, ולאן אתה הולך, להיות קצת יותר כללי יעזוב אותו או אותה תוהה עלייך ועל החיים שלך וכיצד להיות חלק זה. 

No Replies to "איך לשחק קשה להשיג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =