למה אני לא יכול להתגבר על האקס שלי | insightyv.com

למה אני לא יכול להתגבר על האקס שלי

למה אני לא יכול להתגבר על האקס שלי

להתגבר על האקס שלך הוא לא קל. ייתכן שאתה מנסה לשמור על עצמך מפני לחשוב על אותו או רוצה ורוצים לעבור במלואו, אבל אתה פשוט לא מצליח לעבור את הפרידה שלך. ובעוד אין תרופה קסם להתגבר על אדם זה, יש חמש סיבות עיקריות למה אתה פשוט לא יכול להתגבר על לשעבר שלך ומה אתה יכול לעשות בקשר לזה.

1. אתה עדיין בצע אקס שלך על מדיה חברתית 

כאשר אתה בוחר לעקוב אחר האקס שלך ב- Facebook, Instagram, Twitter ורשתות חברתיות אחרות, אתה עושה את זה הרבה יותר קשה לעבור ממנו.

בעוד שהאקס שלך אינו קיים פיזית, על ידי קריאת ההודעות שלו או שלה ולראות את התמונות שלו, אתה שומר את האדם הזה בחיים שלך. ובמקום לתת את האקס הזה סוג של כוח ויכולת לצוץ uninvited לתוך העולם שלך, זה באמת האינטרס שלך להתיר או אפילו unriended אותו או אותה. לא רק זה יעזור לך להתנתק מאדם זה ולהמשיך הלאה, זה יכול להיות מועיל במיוחד אם אתה אשם cyberstalking לשעבר שלך כל הזמן בודק את ההודעות שלו או שלה. 

2. אתה שומר תזכורות של האקס שלך

סיבה ברורה נוספת למה אתה לא יכול לעבור הלאה מן האקס שלך היא שהעולם שלך עדיין מלא תזכורות של אדם זה. בין אם אתה לובש את החולצה הישנה שלו למיטה בכל לילה, עדיין להשתמש קרם היד האהוב עליך כדי לעזור עם העור היבש שלך, או תמונות של שני אתה מוקלט למקרר שלך, צעד חשוב בתהליך ההובלה היא להסיר את knickknacks, מזכרות, ופריטים אחרים שמזכירים לך את האדם הזה.

ובעוד זה תלוי בך אם אתה רוצה לזרוק את הדברים האלה או פשוט לשים אותם בחלק האחורי של הארון שלך, אתה צריך להיות כנה עם עצמך פעיל להיפטר פריטים ששומרים אותך בעבר ומניעת ממך לזוז על ולהתחיל טרי. 

3. הפרידה שלך מרגישה שלא נפתרה

אם אתה לא יכול להתגבר על האקס שלך, הסבר נוסף הוא כי הפרידה שלך מרגיש בלתי פתור, מטורף, או לא גמור.

לדוגמה, ייתכן שתרצה ששניכם הייתם ביחד, כי יכולתם לומר לו דברים מסוימים, או שאפשר היה לנהוג אחרת ברגעים הסופיים האלה, והרגשות המטרידים האלה יכולים לגרום לכך הרבה יותר קשה לנוע ולמצוא סגר. עם זאת, כדי להתגבר על האדם הזה, אתה צריך לעשות את השלווה שלך עם רגשות מתמשכים אלה במודע להחליט לעזוב את העבר בעבר. במקום לתקן את מה שנותר בלתי פתור בינך לבין האקס שלך, אתה צריך לקבל את המציאות של המצב ולמקד את תשומת הלב שלך על התקדמות קדימה. 

4. אתה לא נותן לעצמך מספיק זמן

סיבה נוספת מפתח למה אתה לא יכול להתגבר על לשעבר שלך היא כי לא נתת לעצמך מספיק זמן לעשות זאת. אין נוסחה סודית כדי לחשב את כמות הזמן שנדרש כדי באמת להתגבר על מישהו, ובעוד אתה עלול להרגיש לחוץ של חברים ובני משפחה כדי להמשיך הלאה ולהתחיל היכרויות שוב, אתה צריך לתת לעצמך את הזמן שאתה צריך. חשוב להבין כי ריפוי לאחר פרידה והעברה מן האקס שלך לא יקרה בן לילה, ואתה לא צריך להיות קשה על עצמך אם אתה עדיין חושב על החודשים הקודמים שלך מאוחר יותר. ובעוד יהיו לך גם ימים טובים וגם רעים, אל תפחד לפנות לתמיכה מאלה שסובבים אותך או אפילו מאומן מקצועי אם אתה מרגיש כאילו אתה לא עושה שום התקדמות.

 

5. לא פגשת מישהו אחר 

סיבה נוספת מדוע אתה עדיין לא מעל האקס שלך היא כי לא פגשת מישהו אחר לקחת את המקום שלו או את דעתך ואת הלב שלך. ייתכן שאתה חושב על האקס שלך כי אין לך אף אחד אחר כדי למקד את תשומת הלב שלך או לפנטז על, ובמקרים רבים, זה לא לשעבר שלך אתה מתגעגע, אבל הרעיון של מישהו לידך שאכפת לך , מבין אותך, והוא שם בשבילך. כדי באמת להתגבר על האקס שלך, זה קריטי לזכור כי תוכל לפגוש מישהו אחר שיכול למלא את התפקיד הזה בחיים שלך, סביר להניח לעלות את זה.  

No Replies to "למה אני לא יכול להתגבר על האקס שלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 − = 19