למה המילניום מחכים יותר להינשא

למה המילניום מחכים יותר להינשא

מילניאלים מתחתנים בתדירות נמוכה יותר וממתינים זמן רב יותר להליכה במעבר. בעוד ההורים של Millennials עשוי להיות מצפה שנים רבות של נהנה הנכדים שלהם, הנתונים מראה הנישואין הוא פחות סיכוי לקרות עבור צעירים אלה מאשר בכל דור קודם. שליש מן הנשים המילניאליות מדווחות כי הן אינן מעוניינות ללדת ילדים כלל, ואם כן, הן אינן מאמינות בהכרח שהן חייבות לעשות כן.

יתר על כן, רוב Millennials לא רואה שום סטיגמה קשורה להוליד ילדים ביחד.

בשנת 2012, 47% מהלידות לנשים בדור המילניום היו לא-זוגיות, לעומת 21% בקרב נשים מבוגרות. - מרכז המחקר Pew

אלפי שנות נישואין הם במיעוט, כאשר רק 26% מהם נשואים (בין הגילאים 18 ו -34). אלה שמתחתנים מחכים בממוצע עד גיל 27. זה נמוך ב -22% מההורים הבומים שלהם באותו גיל לפני דור.

מדוע נישואין בין אלפי שנים נעלמו בצורה כה שונה באופן דרסטי מן הדורות שקדמו להם, כולל Gen-Xers (36%)? ישנן מספר סיבות, כל אחד מהם יש השפעה גדולה על הבחירות סגנון חיים.

סיבות Millennials עיכוב או לוותר על הנישואין

הלוואה לסטודנט החוב: בין הגילאים 18-29, כמעט 25% הם דוחים את הנישואין בשל חוב ההלוואה סטודנט. לעתים קרובות זה חוב פירושו עיכוב רכישות גדולות אחרות, כגון מכוניות ובתים, מתן millennials אוכף עם מעט תמריץ החוב - או הזדמנות - להתיישב עם מישהו ולהקים משפחה.

עצמאות פיננסית: על הצד החיובי, נשים צעירות מסוגלות לתמוך בעצמן עכשיו יותר מתמיד, ואינן מרגישות צורך למצוא בעל כדי להיות מפרנס. זה דבר טוב כי גברים צעירים (בגילאי 18-34), כאשר השכר מותאם לאינפלציה, מרוויחים 1/5 פחות ממה שהם היו בשנת 1980.

שינויים בהרגלים דתיים: פחות מילנלים מזוהים עם דת מאשר כל דור לפנים. שליש מכל אלף המילניום אינו מזוהה עם ארגון דתי כלשהו, ​​ואלה שמציינים שהם "אף אחד מהנ"ל" במחקר פיו הם 23% - רק 2% פחות מהאוונגליסטים. ללא אילוצים או מגבלות דתיות, אלפי שנים חופשיים לחיות כפי שהם בוחרים, ורבים מהם בוחרים לחיות יחד לפני הנישואין, דבר המעכב עוד את גיל הנישואין.

עוד LGBT Millennials:בין אם זה בגלל שינוי בחברה או יותר מודעות עצמית, 7% של אלפי שנים להגדיר את עצמם כמו LGBT, לעומת 3.5% מכלל האוכלוסייה. בעוד נישואים הומו היה חוקי במדינות רבות, רק 4-6% של LGBT גברים ונשים נשואים. LGBT Millennials ומבוגרים צעירים הם סיבה גדולה לירידה הנישואים המסורתיים בקרב הדור שלהם, כפי שהם מוצאים את דרכם להגדיר יחסים ומשפחות.

ההורים של Millennial הם מתגרשים מאוחר יותר:בעוד ששיעור הגירושין ירד מאז שנות ה -80, שיעור הגירושין בקרב בני 50 ומעלה גדל פי שניים ויותר ב -20 השנים האחרונות. מילניאלים עדים לשינויים באורח החיים הדרסטי של הוריהם באמצע החיים ומחוצה להם, והדבר עשוי להשפיע על האופן שבו הם רואים את הנישואין - כמחויבות לכל החיים או למצב נוזל שיכול להשתנות עם הזמן.

אלפי שנים, בשל אילוצים כלכליים, אורח חיים, מיניות וחוסר זיקה דתית, התרחקו מהצורך להינשא כדי לראות את עצמם מאושרים ומתגשמים. בעוד ההורים שלהם בומר בומר עשוי למצוא את זה תמוה סיבה לדאגה, זה עשוי להיות מועיל עבור דור הבייבי בום כדי לחשוב עד כמה שונה העולם כיום, כאשר הם היו מתחילים בתור צעירים. החברה משתנה, ועלינו להסתגל לשינויים האלה או למצוא את עצמנו מאחור.

No Replies to "למה המילניום מחכים יותר להינשא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 1 = 6