טיפים עבור סבא

טיפים עבור סבא

היינו מכנים אותם "משחקים", מה שגרם להם להישמע קצת כמו נשים וגברים קטנים בהמתנה. כיום אנו נוטים יותר לקרוא להם טווינס, המתארים בצורה נכונה יותר את עמדתם בין הילדות להתבגרות. לא משנה מה אנחנו קוראים להם, ילדים בין הגילאים 9-12 הם באמת מיוחד ומהנה לסבא.

שינויים בחיי החברה

במהלך השנים האחרונות, ילדים רבים עושים שינויים קיצוניים בקבוצות החברתיות שלהם, כמו שאיפותיהם וטעמם משתנים.

הם נמצאים במעבר מן השנים הראשונות של בית הספר, כאשר רוב הילדים יש קושי קטן עם חברויות, עד גיל העשרה כאשר היחסים החברתיים הופכים חיובי ביזנטי. המבוגרים איתם הם יכולים לדון ביחסים חברתיים הוא חיוני, וסבים יכולים למלא את הצורך הזה.

בדרך כלל, מתלוננים זוגות, "אין לי חברים". תלונה זו היא לעתים קרובות בעקבות שיחת טלפון, הודעת טקסט או לדפוק על הדלת. זה הסוף של הנושא עד בפעם הבאה הם מבלים שעה ללא קשר עם ידיד. מדי פעם, לשניים יש בעיות חברתיות אמיתיות וברורות, והמצב הזה עשוי להזעיק סוג כלשהו של התערבות מצד ההורים. לרוב, עם זאת, סבא וסבתא יכול לעזור לנכדים שלהם על ידי האזנה הבעיות שלהם ומתן הרגעה.

חבר המושבעים עדיין בחוץ אם אתה יכול לעזור לנכדים עם בעיה על ידי לספר להם על בעיה דומה שיש לך.

אם תחליט לנסות, ודא כי התלונות של tween שלך שודרו כראוי לפני שאתה עובר את החוויה שלך. ואז לספר את הסיפור במהירות, מה שהופך אותו מעניין ככל שתוכל. לאחר מכן, להעביר את השיחה בחזרה למצב של tween שלך.

פיתויים להישאר על המסלול

זוגות נמצאים במעבר מהילדים שהם היו לבני נוער שהם הולכים להיות.

זהו גיל חיוני כאשר הם צריכים הרבה תמיכה מהמבוגרים בחייהם כדי להישאר על המסלול הנכון. מבחינה פיזית, הם נמצאים בגיל ההתבגרות, עם כל זה כרוך. מבחינה נפשית, הם מבוגרים מספיק כדי לקבוע את עצמאותם, אבל המוח שלהם חוסר בגרות לקבל החלטות טובות באופן עקבי. האונות המצחיות, בית התבונה, קבלת ההחלטות וקביעת היעדים, עדיין לא בשלות.

אין זה מפתיע שהשימוש באלכוהול, שימוש בסמים והניסויים המיניים מתחילים לעתים קרובות בשנתיים-עשר. סבא וסבתא כנראה יזדעזעו מהרעיון שההתנהגויות האלה מתחילות בגיל צעיר כל כך, אבל מחקר אחד של שתיית קטינים מצא שבממוצע, בנים מנסים אלכוהול בגיל 11. אצל בנות זה 13. כמו מזעזע כמו מספרים אלה, חשוב מבינים שאם הגילאים האלה ממוצעים, ילדים רבים מתחילים לשתות הרבה יותר צעירים.

צריכת אלכוהול מוקדמת נקשרה לחוסר פיקוח, וזה מקום שבו סבים יכולים לעזור אם הם קרובים. כאשר ההורים מתוזמנים יתר על המידה ויש סבירות של ילדים להיות ללא השגחה, הסבים יכולים להיכנס. זה גם בסדר עבור הסבים לאפשר לשניים לדעת היכן הם עומדים על נושאים כגון שתייה קטינים וניסוי מינית מוקדמת.

זה הכי טוב אם הם יכולים להעביר את עמדתם בצורה עובדתית, מבלי להיות preachy או מקבל רגשית. הסבים יכולים גם לקדם ולקדם פעילויות חיוביות, כגון ספורט וצופיות.

טווינס ודימוי עצמי

הרבה tweens יש בעיות עם הערכה עצמית. הם זקוקים לכל החיזוקים החיוביים שהם יכולים להשיג, והם עדיין לא מתלהבים מספיק כדי להנמיך את דעותיהם של הסבים. זה אומר שסבים צריכים לשפוך על אהבה ללא תנאים לשבח אותם בכל הזדמנות שהם מקבלים. כמובן, זה לא אומר להציע שבחים כנים או שבחים כי הנכדים לא באמת מגיע. זוגות חכמים מספיק כדי לדעת מתי הם לא עשו שום דבר ראוי לתשומת לב. אם הסבים ישמחו אותם בכל מקרה, ילמדו ללמוד את דעותיהם של הסבים.

לעתים קרובות tweens יש מערכת יחסים לא נוח עם הגוף שלהם. הם מתקרבים לגיל ההתבגרות ועלולים להיות מודאגים מהשינויים המתרחשים. הסבים יכולים לעזור על ידי גישה חיובית לגבי ההזדקנות ועל ידי הדגשת הדברים שגופים יכולים לעשות במקום את הדרך שבה נראים הגופים.

למה סבא וסבתא צריכים

הסבים יכולים למלא תפקידים חיוביים רבים עבור נכדיהם, אבל זה לא רחוב חד סטרי. הסבים יכולים להפיק תועלת רבה מהסתובבות עם נכדיהם, מסיבות אלה:

 • שתי נשים עדיין אוהבות לשחק.אולי הם הניחו את הברביות שלהם או את לגו; זה לא אומר שהם לא ישחקו איתם בבית של סבתא, במיוחד אם יש להם תירוץ לשחק עם הנכדים הצעירים, או עם סבתא או סבא. וכאשר הם לא להיות במצב רוח, הם יכולים לקבל גישה שובבה באמת עושה את הפעילות היומיומית כיף.
 • שתיים יכולות לעשות הרבה דברים מבוגרים.סבא וסבתא יכולים לשתף פעילויות עם tweens על בסיס כמעט מבוגר. אתה לא צריך לשחק קנדילנד; tweens יכול לשחק ממשחקי קלפים. כאשר אתה מבשל או ללכת באולינג או לעבוד על פרוייקט מלאכה, אתה עשוי לגלות כי הכישורים שלהם מתקרבים משלך. אם אתה משחק במשחקי וידאו או עושה חיפוש במחשב, אתה כנראה תמצא כי הכישורים שלהם הם הרבה מעבר שלך!
 • הם עדיין דואגים למשפחה.לוחות השנה החברתיים לוחות הזמנים של בית הספר של רוב tweens עדיין לא דחוסים כפי שהם יהיו בעוד כמה שנים, כך שהם עדיין יש זמן לסבים. עמיתים לא להיות חשוב כמו שהם יהיו בשנות העשרה, כאשר יחסים עם בני זוג להאפיל על היחסים המשפחתיים בזמנים.
 • שתיים הן לא כל כך הרבה עבודה.זוגות מבוגרים מספיק כדי לטפל ברוב הצרכים שלהם. הם לא כל כך מעייף להיות עם, כלומר פחות עבודה ויותר כיף. אתה לא תהיה כל כך עייף אחרי הנכדים שלך לבוא לבקר.
 • שנים עשר שנים מושלמים לנסיעה. בדיוק כמו tweens קל יותר לבדר בבית שלך, הם גם יותר קל לנסוע עם. סבים רבים חשים כי שנים עשר שנים מושלמים עבור נסיעות רב-דתיים. בני נוער רבים למצוא חופשות משפחתיות פחות מרגש, אבל tweenagers עדיין לא שם.

  כל גיל ושלב של פיתוח יש קסמיה, אבל שנים עשר רק יכול להיות תוספת קיצוב.

  עוד גילאים ובמות:

  • תינוקות
  • פעוטות
  • לגיל הרך
  • ילדים בגיל בית הספר
  • בני נוער
  • מבוגרים צעירים

  No Replies to "טיפים עבור סבא"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 1