שיחות המומחים חושבים זוגות עוסקת צריך להיות

שיחות המומחים חושבים זוגות עוסקת צריך להיות

למרבה הצער, הנתונים הסטטיסטיים הנוכחיים מראים כי אלה מתחתנים בפעם הראשונה פנים סיכוי של 40% עד 50% של גירושין. הנישואין הראשונים כי בסופו של גירושין, האחרון רק 3 עד 5 שנים. ילדים של הורים גרושים נמצאים בסיכון מוגבר לבעיות פסיכולוגיות שלעתים קרובות אינם מתגלים עד לבגרותם. לפעמים, זוגות אלה חווים מצוקה גם במהלך תקופת האירוסין. עם גירושין יש השלכות מרחיקות לכת ושליליות, זה הכרחי לקחת להסתכל על כמה דרכים זוגות יכולים למנוע גירושין לפני אומר "אני עושה".  

כמטפל נישואין ומשפחה, אני מודאג כאשר זוגות בדרך לנישואין לא יכול לתאר איך הם לפתור קונפליקטים. אם הם מדווחים שאין להם ויכוחים, אני חושש שהם לא דנים בנושאים חשובים, או שהם נמנעים לחלוטין מהעימות. מאידך גיסא, הלחימה המופרזת והמחלוקות מעוררת גם "דגל אדום". ישנן טכניקות רבות כדי לסייע לזוגות העוסקים להתגבר על בעיות אלה. הנה דגימה של מה שאני מאמין עובד, ומה כמה מומחים אחרים ממליצים לעזור לך להשיג את המסלול הנכון לפני קשירת הקשר.

לינדה א 'קרנס, עורכת דין במשפחה בפנסילבניה וניו ג'רסי, סבורה כי "נישואין הם הסדר עסקי, ככל שהדבר נוגע לאהבה ולמשפחה", אמר, "זוגות מאורגנים צריכים להבין את הציפיות של האחר לגבי כספים וגם לתכנן כיצד לטפל בכסף במהלך נישואים." היא ממשיכה ואומרת כי "שילוב נכסים וחובות יכול להיות מסובך ודורש תכנון.

כל זוג חייב למצוא את אזור הנוחות שלהם אם זה אומר לשמור על כספים נפרדים, שילוב של הכל או גישה היברידית ". הגנה על הנכסים של בן הזוג שלך במקרה של גירושין גם משתנה לפי חוקי המדינה שלך. 

עורך הדין המשפחתי בטקסס, נטלי גרג, מציין כי "לעתים קרובות זוגות נלכדים ברומנטיקה ושוכחים לדון בפריטי תמונות גדולים, כגון מתי ואם יש להם ילדים, מי יכול להישאר בבית עם הילדים האלה, ואיזה סוג של קריירה הוא בר קיימא על אורח חייהם ". היא מהרהרת מדוע אנשים "לשים יותר מחשבה לתוך קניית נדל"ן או מכונית מאשר אדם שאנחנו מתכננים להינשא.

 הנישואין הם ריקוד עדין של אגו, קריירה ואורח חיים, שכולם זקוקים לתכנון ולביטוי לעתיד ".

מייגן ברס, חתונה מורשה ומטפל משפחתי ומחברת במינסוטה ממליצה לזוגות המבקשים להתחתן בפעם הראשונה, יחד לקרוא את הספר של סוזן פיבר, השאלות הקשות: 100 שאלות לשאול לפני שאתה אומר "אני עושה". ברס ציין, "כל כך הרבה זמן הוא בילה בחירת פרחים, קייטרינג, וקבלת החלטות הקשורות יום החתונה במקום לחשוב על הבעיות שעלולות להוביל לסכסוך בהמשך הדרך." בירס אוהב את הספר של פיבר כפי שהוא "מחולק לפרקים על כסף, קריירה, ילדים וכדומה ומציג שאלות קשורות שמגיעות עד כמה כל אדם מרגיש בקשר אליהם, אני גם ממליץ ללקוחות שלי לקרוא את זה, כדי שיתבהרו במה שהם עושים ואינם רוצים במערכת יחסים ויגלו מה חשוב להם בטווח הארוך, לא רק בחודשים הקרובים ".

"המשפחה שגדלתם מעצבת כמות מדהימה של הדעות הקדומות שלכם, התנהגות לא מודעת, ערכים ותגובות", אומרת ד"ר טינה טסינה, נישואין מורשים ומטפלת משפחתית בקליפורניה ומחברת מספר ספרים שמטרתם לסייע לזוגות.

"הקפד לבלות זמן רב ככל האפשר עם המשפחות של כל אחד לפני שתעשה את המהלך, קל יותר לראות את ההרגלים וההרגלים של בן הזוג בהורה או באח, כי אתה לא מסונוור מתשוקה. לא להסתדר עם המשפחות שלך, לגלות למה, בסגנון משפחתי תהיה השפעה גדולה על היחסים שלך ". לד"ר טסינה יש רשימה של שאלות חשובות רבות אחרות לזוגות לשקול לפני שהם קושרים את הקשר עם תכונות אישיות, נעים ביחד, מחלקים מטלות, העדפות למרחב אישי, הבדלים דתיים וכו '.  

לפני הנישואין, זוגות יכולים לחפש הדרכה ממקורות רבים: מטפלים מורשים המתמחים בייעוץ טרום נישואין, תוכניות ספציפיות שמכינות זוגות לנישואין מוצלחים (לדוגמה, PREP או PrePARE / ENRICH), אנשי הכמורה שלהם, עורכי דין משפחתיים, מתכננים, כדי להזכיר רק כמה.

PREP (מניעה ושיפור מערכת שיפור) הוא אחד המכריע ביותר ומכובד גירושין מניעה / נישואין תוכניות חיזוק הזמינים כיום. זה הוכח יעיל באמצעות מחקר משמעותי. PREP מדגיש אסטרטגיות תחת שתי מסגרות חיוניות: אסטרטגיות המיועדות להורדת גורמי סיכון, ואסטרטגיות להגדלת הגורמים המגנים על מנת לסייע לנישואין להצליח. PREP היא תוכנית חינוכית שמשתתפים יכולים ללמוד באמצעות מספר פורמטים בהתאם להעדפות שלהם, כגון סדנאות פנים אל פנים, מחקר מקוון ומקום מגורים, או שיעורים המנוהלים על ידי אנשי דת. 

אם אתה מקבל איזה ייעוץ Premarital או לעסוק בתוכנית כגון PREP, המטרה היא לקחת את זה ברצינות ולעשות את העבודה. "המגבלה העיקרית של תוכנית לפני הנישואין היא שלעתים קרובות זוגות מתקרבים לפגישות הללו ללא הרצינות הנדרשת", מציינת ג'סיקה ריוס, קצין קליני בכיר ב- iCouch, שירות טיפולי מקוון. "חשוב ששני השותפים יהיו מעורבים באופן מלא בתהליך, אני ממליץ לזוגות לראות את היועצת שלהם הן כזוג והן בנפרד כדי לעזור ליועצת להבין מה כל אחד רוצה, מבלי שהרצונות האלה יתעלמו או לא יתעלמו במהלך ישיבת הזוג. לפעמים הייעוץ לפני הנישואים עשוי לגלות כי זוג לא צריך להתחתן.

ליאנה סייקס, מטפלת זוגות מניו ג'רזי ומפתחת קורס מקוון בשם "Premarital Boot Camp", מציינת גם שאחת החסרונות היא שתוכניות "אינן מאתגרות זוגות לחפור עמוק יותר ולעבור את אזור הנוחות שלהם, כמו ייעוץ עבודה עם יועץ מותאמת יותר לבני הזוג, ויועצת יכולה לעזור לבני הזוג לנווט בנושאים רגישים יותר כגון כסף, רוחניות ואינטימיות ". ד"ר ג 'יין Greer, ניו יורק מבוסס יחסים מומחה, רדיו המארח והסופר ממליץ מראש גם תוכניות הנישואין, אך מסכים כי הם לא כמו אישית. היא קובעת "אם בני הזוג מתקשים לדבר זה עם זה ישירות, כדאי לראות יועץ או כמורה כמו כומר או רב".

כמו כן, הם יכולים לדבר עם זוגות אחרים שעברו את זה ולשאול איך הם שרדו את הדרך לנישואים. "

ישנם משאבים בעלי ערך עבור זוגות העוסקים באינטרנט. Smartmarriages.com מספק מידע עושר, שיעורים חינוכיים וקישורים לזוגות. NationalMarriageProject.org מקנה מחקר וניתוח רלוונטיים לקידום נישואין בריאים ויציבים. שני הארגונים הללו הם לא מבוססים ולא דתיים. Avvo.com הוא משאב משפטי חינם באינטרנט, כי זוגות העוסקים עשוי למצוא גם להיות משאב מועיל למידע על נושאים כגון הסכמי prenuptial, חוקי ההגירה לזוגות בינלאומיים או בעיות רכוש. 

יש הסכמה בקרב מומחים כי "עיוור" צריך לעשות את זה. אל תתנו את אושר ההתחייבות לשמור אותך בגלוי בכנות דנים בנושאים רציניים. להתמודד עם בעיות קשות לפני החתונה. זו עשויה להיות הדרך הטובה ביותר לשמור על עצמכם מלהיות נתון גירושין נוסף! 

קרא גם: למה Premarital ייעוץ לא צריך להיות אופציונלי

הישאר עד תאריך על כל הדברים נשואים ... הירשם עלון שבועי!

No Replies to "שיחות המומחים חושבים זוגות עוסקת צריך להיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − = 91