למה הם מחוברים אם הם לא רוצים תאריך?

למה הם מחוברים אם הם לא רוצים תאריך?

קורא שואל:למה זה שכשאני מדברת על נשים, רובן אפילו לא נותנות לי את האדיבות של "לא, תודה?" שלחתי דוא"ל או קרצתי למאות נשים, אבל כמעט אף אחד לא הגיב. אני מחמיא להן ואומר להן אני רוצה להכיר אותם טוב יותר.

שום דבר ... מה זה עם הגברות האלה? למה הם באינטרנט אם הם לא רוצים תאריך?

זה לא שאנחנו לא רוצים תאריך. זו כנראה אחת מכמה סיבות:

 • אתר היכרויות אתה לא לטהר את מסד הנתונים שלהם באופן קבוע, אז אנשים יכולים להיות זמן רב ואתה לעולם לא יודע (זהו רוב אתרי היכרויות הגדולות, אגב);
 • הפרופילים הם פשוט פרופילים דמה, כלומר היוצאים scammers או אתרים קטנים יותר מנסה לשאוב את מספרם;
 • הנשים מלאות תגובות ואינן יכולות להשיב לכולם. כאשר אני הצטרפתי לראשונה OkCupid (לפני שנים רבות יותר מאשר הייתי רוצה להודות), יותר מ -100 אנשים פנו אלי כל יום. לא יכולתי לומר, "תודה, אבל לא תודה, "לכולם;
 • שמירה על אחד האחרונים בראש, כאשר יש הרבה אנשים ליצור קשר עם אישה, הם צריכים להשתמש בשיטה כלשהי כדי לעשב אנשים בקלות. איות, דקדוק או שגיאות הקלדה - אשר היו הרבה בדוא"ל שלך אלי - הם בדרך כלל הדברים הראשונים אנשים לב, ולכן, לעתים רחוקות לקבל תגובה.
 • דרך נוספת לנכש החוצה הרבה מחזרים באינטרנט היא לראות אם אדם באמת לקח את הזמן להסתכל על הפרופיל שלהם ולהשיב עם משהו שנראה אמיתי ומעניין. אם כל מה שאתה עושה הוא להעתיק ולהדביק אותו, "היי, אתה נראה מגניב, רוצה לדבר?" לכל הנשים שאתה יוצר קשר, אז אתה לא צפוי לקבל תשובה.

  כמה אתרי היכרויות פרסמו את שיעורי המענה שלהם, כלומר, באיזו תדירות אנשים מקבלים תשובה לדוא"ל הראשון שלהם. 1-3% הוא נורמלי, כל דבר יותר מ 5% הוא מעולה.

  עצוב, אני יודע - אבל אם אתה באמת שומע מה אני אומר, אתה יכול בקלות להגדיל את שיעורי התגובה שלך על ידי קריאת פרופיל של מישהו, להעיר או צוחק על משהו שהם הזכיר, ולהפוך את הדוא"ל אישי.

  או, ללמוד את המילים הטובות ביותר לשימוש פרופיל היכרויות - כן, כמה אנשים עשו את העבודה כדי לגלות מה עובד, ומה לא.

  הייתי גם תסתכל על הפרופיל שלך היכרויות, כפי שאולי יש משהו בו זה מפנה נשים מן לענות לך, חוות דעת שנייה מחבר קרוב.

  קשורים: למה אני לא מקבל תגובות פרופיל החיזור שלי ?, פרופיל הכרויות Don'ts, איך לכתוב פרופיל היכרויות.

  No Replies to "למה הם מחוברים אם הם לא רוצים תאריך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 49 = 56