האם אתה מוכן להורות ילד מאומץ בעולם? | insightyv.com

האם אתה מוכן להורות ילד מאומץ בעולם?

האם אתה מוכן להורות ילד מאומץ בעולם?

כמה הורים מאמצים פוטנציאליים הם פשוט כל כך מאושרים להיות על המסע אימוץ שהם בעצם לא הפסיקו לחשוב על החלק ההורות בפועל. זה כמו בני הזוג שמבלה כל כך הרבה זמן בתכנון החתונה שהם שכחו לתכנן את הנישואים. כתוצאה מכך, הורים מאמצים רבים מוצאים את עצמם המומים ברגע שהילדים מגיעים הביתה. בין אם הילד שלך יהיה מקומי או אימצה בינלאומית, הקפד לקחת את הזמן כדי להגיע מוכנים להורה כי ההורות היא עבודה במשרה מלאה, כי ההורות היא עבודה במשרה מלאה.

חוגי הדרכה 

בארצות הברית, זה בדרך כלל חובה כי הורים מאמצים פוטנציאליים לקחת שיעורים לפני אימוץ מתוך מערכת אומנה. עכשיו זה הופך להיות חובה עבור כמה אימוץ בינלאומי גם כן. זה מכין הורים עבור התנהגויות ונושאים שעלולים להתעורר בזמן ההורות. אני ממליץ בחום על כל הורה מאומץ פוטנציאלי. שום דבר לא יכה ניסיון ולא הכיתה יכולה להכין אחד לכל דבר, אבל יש דברים שאפשר ללמוד בכיתה שיסייע רמז הורה מאומץ לתוך מה הילד חווה ומדוע.

 • ילדים מאומצים בעולם לפעמים סובלים מאותם אתגרים
 • הדרכה מקוונת הורה

להבין את תהליך האבל

כל אימוץ להתחיל עם הפסד, הפסד עבור המשפחה הלידה המאומץ. חלק מהילדים קשורים מאוד גם למטפלים בבית היתומים או לבית האומנה, לכן ללמוד על הצער ולנסות להבין את תהליך האבל וההפסד אצל ילדים.

דעו כי הילד שלך עשוי להפגין התנהגויות בלתי צפויות כמו הרגעה עצמית, נטיות מתגוננות, הרגלים רעים וטכניקות הישרדות. על ידי הבנת מה ילד מנסה לתקשר באמצעות התנהגות אתה יכול לגלות את הצורך הבסיסי של הילד ולנסות לענות על צורך זה.

לדוגמה, הילד שלך הוא אגירת מזון.

אתה רואה את זה לראשונה כמעשה של גניבה. זכור כי ילדים לתקשר צרכים דרך התנהגות. אולי הילד שלך הוא אגירת מזון בשל הזנחה מוקדמת ופחד להיות רעב. ההתנהגות עכשיו הגיוני יותר וניתן לטפל בה באור אחר. קערת פלסטיק עם מכסה צמוד עשוי להיות התשובה. הילד יכול לשמור על מזון בתוך הקערה המכסה ישמור ריח וריח. הילד יכול לווסת את אספקת המזון שלו ולהרגיש טוב בקשר לזה.

למד על ההשפעות של חשיפה עוברית אלכוהול והתעללות בסמים 

רבות מהעיכובים ההתפתחותיים אצל ילדים, במיוחד אלה שאומצו ממזרח אירופה ומערכת האומנה, נובעים במידה רבה מהשפעותיה של שתיית האם בזמן ההיריון.

תוכנית על האפשרות של עיכובים התפתחותיים

הסיבות לעיכובים עשויות לכלול:

 • היעדר צעצועים וגירוי.
 • מחסור חד פעמי עם מטפלים.
 • בעיות השתמטות בבית הלידה או מעבר מבית הספר לבית הספר.
 • חלק מהילדים מעולם לא עזבו את בית היתומים.
 • בבתי יתומים מסוימים, הצוות לובש מסכות כירורגיות כדי למנוע את התפשטות המחלה.

לתכנן בעיות תקשורת 

בעיות אלה נראות בעיקר בילדים מעל גיל שנתיים ויכולים לדבר כאשר מאומצים בעולם.

קח את הזמן כדי ללמוד כמה משפטים בשפה שלו, או ליצור כרטיסי תמונה לתקשורת צרכים פשוטים. ילד מתוסכל ויש לו זמן קשה לתקשר יכול להתחיל לפעול.

בעיה נוספת עשויה להיות עם חוסר ההבנה של הילד של כמה מרכיבים בסיסיים של הדיבור. כמה ילדים אומנים גם המאבק עם הבנה הטון, סרקזם, סלנג.

תוכנית לתמיכה פוסט-אימוץ 

התחל לבדוק את המשאבים הזמינים. שאל את הסוכנות שלך או חפש באינטרנט. זה יהיה בסופו של דבר להיות חשוב יותר כאשר אתה מתחיל להורה את הילד. חפשו בני משפחה וחברים שתומכים במסע האימוץ שלכם או שכבר אימצו.

 • אימוץ קהילות מקוונות

לקרוא לקרוא לקרוא

לא יכול להגיד את זה מספיק. הייתי מציע את הספרים הבאים:

 • אימוץ פוסט בלוז

ואת האתר הבא:

 • מידע לאחר האימוץ

למד על המורשת של הילד שלך ותרבות

להיות רגיש לשינויים תרבותיים יכול להיות חשוב במיוחד עבור ילדים מאומצים בעולם. מ למידה על חגים חגגו בתוך המדינה של הילד שלך כדי ללמוד כיצד לבשל כמה מנות עיקריות, שמירה על הבנה של התרבות של הילד שלך חשוב.

 • התמקדות בתרבות
 • טיפול אמריקני אפריקני שלך או Biracial של שיער

לדעת כי מליטה לוקח זמן

למד כיצד לקדם מליטה בכל פעם שאתה יכול.

 • למעלה 10 חמש דקות Bonding פעילויות

אין לך שום ציפיות

אין לך שום ציפיות לעצמך, לילדך, לבת זוגך או למשפחתך. כל מצב שונה. 

תוכנית להרגיש מוחץ בשעה טיימס

דע כי הילד שלך ירגיש המום גם כן. היה לך זמן הכנה הרבה יותר מאשר את הילד. הילד עלול אפילו לא להבין את הרעיון של המשפחה, ואם הילד מגיע ממשפחה מתפקדת, עלול להיות חשש.

אם אחרי כל אימון וקריאה אתה מרגיש מפחד מהמסע אימוץ, זה בסדר ונורמלי מאוד. זה ההורים המאמצים פוטנציאליים שאינם מודאגים כי להדאיג אותי. קח צעד אחורה ושאל את עצמך, “למה אני עושה את זה?” אתה תדע בלבך את התשובה הנכונה לשאלה זו, עכשיו כדי לעבור את הפחד של כל זה.

מהו כלי ההכנה החשוב ביותר מהרשימה לעיל?

מציאת תמיכה 

מצא תמיכה לפני ואחרי מסע האימוץ. לא לקמץ על התמיכה. זה מה יהיה לך לעבור את הזמנים הקשים של להיות הורה. לא כולם יבינו את הדילמות שלכם, שכן העלאת ילדים מאומצת שונה מזו של גידול ילדים מלידה. אז לחפש מי באמת מבין אותך ואת המשפחה שלך.

בניית משפחה היא עבודה כדי לאסוף את הכלים שלך ולהיות עסוק.

No Replies to "האם אתה מוכן להורות ילד מאומץ בעולם?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  78 + = 82