מה לא לתת לנכדים

מה לא לתת לנכדים

זוהי אמת אוניברסלית הודה כי סבים אוהבים לתת לנכדיהם. עם זאת, מתנה לתת יכול להיות מסובך. מתנות לנכדים שלך חייבים גם בבקשה את הוריהם. אחרי הכל, הם אלה אשר יצטרכו לחיות עם הפריט. האם זה פלא כי כל כך הרבה סבים להשתמש כרטיסי מתנה? אם אתה סבתא שעדיין נהנה לתת מתנות בפועל, טיפים אלה יגדילו את הסיכויים להיות מכה עם שני דורות.

אל תבינו את ההורים

אל תתנו את הפריט המיוחד שהוריו מתכננים לתת. מתנות מסוימות, כגון אופניים הראשון או בובה ילדה אמריקאית, הם איקוניים מספיק כדי שההורים צריכים לקבל את הזריקה הראשונה עליהם. ההורים עשויים להיות מאושרים למסור את הזכות לך, במיוחד עבור פריטים כרטיס גדול, אבל תמיד לשאול קודם אם המתנה שאתה שוקל נופל לתוך קטגוריה זו.

להיות גיל מתאים

מאחר שרוב הצעצועים מיועדים לרמת גיל מסוימת, נראה כי הוראה זו היא קלה. זה לא. לעתים קרובות סבים סבורים כי הנכדים שלהם מתקדמים יותר מאחרים בגילם, ולכן הם בוחרים מתנות המיועדות לילדים מבוגרים יותר. זה יהיה בסדר, אלא כי ייעודי הגיל נעשים גם עם בטיחות בראש. מתנות לילדים גדולים יותר, למשל, לעיתים קרובות יש חלקים קטנים שיכולים להיות מסוכנים לקטנים, או מתסכל להם לשמור על קשר עם.

בקצה השני של הספקטרום, בחירת מתנה מתוקה מדי עבור הנכד מראה כי לא היית מקדיש תשומת לב רבה.

הימנע גדול מדי או מסובך מדי

אל תיתן צעצועים הדורשים הרבה מקום או טיפול מסוים. שקול את הסדרי המגורים של המשפחה בעת רכישת צעצועים. צעצועים גדולים כגון סווינג סווינג או בתי נופש הם לא בחירה טובה עבור משפחות שחיות בחללים קטנים או עבור מי חייב לנוע לעתים קרובות.

צעצועים הדורשים הרבה פיקוח, כגון ערכות כימיה, אינם אופטימליים למשפחות עם לוחות זמנים צפופים. צעצועים עם הרבה חתיכות קטנות אינם מתאימים למשקי בית נוטים להיות מבולגן ולא מאורגן.

שמור על שקט

תמיד לשאול לפני מתן צעצועים רועשים. הענקת הנכדים לקבוצת תופים עשויה להביא לידיעתך את ההחזר הנכון, אך ייתכן שהוריהם של נכדיך אינם משועשעים. בדוק עם אותם לפני מתן מתנות מוסיקליות. בעיה נוספת היא כי צעצועים רבים שהיו פעם שקט עכשיו יש אפקטים קוליים אלקטרוניים. בעת רכישת צעצועים אלקטרוניים, לחפש מתג כיבוי צליל או שליטה על עוצמת הקול. לכל הפחות, להקשיב לקולות כדי לוודא שהם לא מעצבנים מדי.

להיות מיודע

קרא את הביקורות לפני שאתה קונה. לפעמים דחף לקנות הוא בסדר והוא יכול להתברר להיט גדול. באופן כללי, עם זאת, אתה יכול לקבל הרבה מידע מ ביקורות באינטרנט. אם אתה קניות בחנות, להשתמש בטלפון החכם שלך כדי לבדוק ביקורות. יהיה עליך להסתכל מעבר למספר הכוכבים, עם זאת, ולא לשים יותר מדי מניות אחת או שתיים ביקורות. זהו מקרה שבו הרוב שולט. אם רוב הביקורות הן חיוביות, אתה יכול כנראה להתעלם מפיזור של ביקורות כוכב אחד.

שקול את ההורים

את הערכים ואת ההורות פילוסופיות חובקת על ידי ההורים עשויים לקבוע איזה סוג של קבלת מתנה מקבל. מי שעוקב אחר הורות איטית או הורות ירוקה, למשל, אולי לא ירצה שילדיהם יהיו צעצועים הדורשים סוללות. הורים רבים לא מאשרים של רובים צעצוע. כמה דוחים של צעצועי רובים מסורתיים, אבל יאפשר אקדחים Nerf. אם אינכם יודעים מספיק על הפילוסופיות ההורות המכוונות את בתי אביהם של הנכדים, פתחו בשיחה.

הימנע מלכודת המין

אל תניח שהנכדה שלך רוצה בובות והנכד שלך רוצה רכבות. הורים רבים מעדיפים שילדיהם יקבלו פריטים שאינם ספציפיים למין. כמו כן, ילדים רבים חמוד צעצועים הקשורים למין האחר. שים את האינטרסים של הנכד שלך לפני המגדר בעת בחירת מתנות.

לפני שאתם הולכים רחוק מדי, עם זאת, להתייעץ עם ההורים.

שאל את הנכדים

זו אסטרטגיה טובה לשאול את הנכדים מה הם רוצים, אבל זה חכם כדי להודיע ​​להם כי אתה שומר את הזכות לבחור מתנה אחרת. פעמים רבות הם נפלו עבור פריט hyped הרבה כי באמת אין הרבה ערך לשחק. יש זמנים שבהם מוטב לומר לא לבקשת המתנה של הנכד. ולא רק כשהם מבקשים סוס פוני.

אל תשחק מועדפים

רוב הסבים משתדלים לבלות באופן שווה על הנכדים שלהם, אבל יש פעמים כאשר זה לא המדיניות הטובה ביותר. אם לילד אחד או למשפחה אחת יש צורך גדול יותר מאחרים, זה יכול להיות בסדר לתת יותר לילד או למשפחה. אולי אתה רוצה להשקיע יותר על הנכדים הבוגרים יותר מאשר על הצעיר, על פי העיקרון כי מתנות לבני נוער בדרך כלל עלות יותר צעצועים לפעוטות. זו הבחירה שלך, אבל תן לכולם לדעת על אי התאמה מראש. שום דבר לא משחק שמות עם חגיגות יותר מאשר את הטעם של העדפה נתפס, במיוחד במהלך החגים.

שקול אישים

תאמינו או לא, קבלת מתנות יכול להיות מלחיץ לילדים, במיוחד ילדים עם נטייה לחרדה. ילדים כאלה רוצים ליצור רשימות מתנות משלהם ולא נהנים לקבל פריטים מחוץ לרשימה. ילדים אחרים נהנים הפתעות ספונטניות ואהבה. אתה יכול לשרת את שני סוגי על ידי מתן לכל אחד מתנה צפויה אחת הפתעה. מתנות אחרות יכול להיות מלחיץ לקבל כי הם מרמזים ציפיות מסוימות, אשר ילד עשוי להיות מודאג לגבי הגשמה. כדי להתמודד עם מתנות במתנה עם חסד, הסבים צריכים הבנה של הנכדים שלהם הרבה מעבר לגודל שהם לובשים.

אולי היה זמן שבו נכדים היו מעריכים כל דבר שניתן להם על ידי סבא. זה לא הזמן הזה, לפחות לא ברוב המשפחות. אם אתה מתבונן בנכדים שלך מקרוב, אתה תדע אם אתה מכה או חסר את הסימן. אם אתה חסר את זה בעקביות, אולי זה הזמן לשקול את כרטיס המתנה אחרי הכל.

No Replies to "מה לא לתת לנכדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − = 53