מה לעשות כאשר החברים שלך שונא את השותף שלך

בעוד אתה עשוי לחשוב כי השותף שלך הוא מדהים, מוכשר באמת נפלא, החברים שלך אולי דעה אחרת. למשל, אולי אתה חושב שהשותף שלך הוא האדם הכי מצחיק שפגשת אי פעם, אבל החברים שלך חושבים שהבדיחות שלו מתגלגלות. או אולי אתה מוצא את הסיפורים שלו משעשע, מרתק ומרתק, אבל החברים שלך תמיד נרתעים על ידי הצורך שלו או להשתלט על השיחה. לא משנה מה הסיבה (או סיבות) עלול להיות שגורמים לחברים שלך לשנוא את השותף שלך, זה יכול להיות מאתגר לדעת איך להמשיך אפילו. אחרי הכל, בעוד אתה מעריך את דעתם של חברים וברור יש היסטוריה, אתה גם מקום ערך על היחסים שלך עם השותף שלך ואת העתיד שלך יחד. למרבה המזל, כאשר אתה מתמודד עם סוג זה של מצב יחסים לא ידידותי, ישנם שישה צעדים עיקריים אתה יכול לקחת.

אם אתה במצב קשה שבו החברים שלך לא אוהדים של השותף שלך, חשוב לך לשבת ולהקשיב מה החברים שלך יש לומר. באופן ספציפי, במקום לדחות את תלונותיהם על הסף ולסרב לתת להם הזדמנות באמת לדבר את דעתם, זה הכרחי כי יש לך שיחה בוגר, פנים אל פנים שבו הם יכולים לבטא בבירור את רגשותיהם. זכור, אם אתה תמיד לכתוב אותם ולסגור מה שיש להם לומר, זה לא יהיה ארוך מדי עד שהם לסגור אותך מחוץ למעגל חבר.

02
של 06

קח ללב מה החברים שלך אומרים לך

עם זה בחשבון, כאשר אתה יושב עבור שיחה חשובה זו עם החברים שלך, זה האינטרס שלך באמת להקשיב למה שיש להם לומר. אחרי הכל, אתה יודע שיש להם את העניין הטוב ביותר בראש ורק רוצה דברים טובים בשבילך. אז אם החברים שלך אומרים לך שהם לא אוהבים את הדרך שבה השותף שלך הבוס אותך מסביב, תמיד מתלונן או גס להם, אתה צריך לקחת ללב מה שהם אומרים.

03
של 06

שמור על החששות של החברים שלך בראש שלך הולך קדימה

אחרי שאתה מקשיב למה החברים שלך להביע, השלב הבא הוא לשלם קצת יותר תשומת לב כאשר אתה אינטראקציה עם השותף שלך מאותו רגע ואילך. ובעוד אתה אולי לא שם לב כי השותף שלך נוטה להפריע לסובבים אותו או שלה (וזה באמת מטריד את החברים שלך) או שהוא או היא משתמשת בשפה עבירה בכל צעד, עכשיו אתה יכול להיות מודע יותר של התנהגות זו ולראות אם זה חשש חוקי.

04
של 06

להבדיל בין מה לשנות לבין מה לא

כאשר החברים שלך אומרים לך למה הם לא אוהבים את השותף שלך, זה הכרחי כי אתה מבחין בין מה היא בעיה שאפשר לתקן את זה ומה לא. לדוגמה, אם החברים שלך מתעבים את הדרך שבה השותף שלך תמיד על הטלפון שלו או שלה כאשר אתה מסתובב כקבוצה, אתה יכול לתת את השותף שלך בראש כדי לנסות את המיטב שלו להימנע מבדיקת הודעות דוא"ל כאשר אתה "הכול ביחד. מצד שני, אם החששות של החברים שלך מבוססים על נושאים בלתי ניתנים לשינוי, כגון שהם לא חושבים שהשותף שלך מספיק טוב בשבילך או שהם לא מסכימים עם המטרות שלו או החיים שלה, זה משהו אחר לגמרי.

05
של 06

צור הזדמנויות רבות יותר לכולם להסתובב ביחד

אמנם זה עשוי להישמע מנוגד, זה באמת האינטרס שלך להגדיר פעמים עבור כולם להשקיע יותר זמן ביחד, במיוחד כאשר החששות שלהם נופלים לקטגוריה "בלתי משתנה". על ידי כך, אתה יכול לעזור לחברים שלך לראות את הצד של השותף שלך שאתה רואה, ואתה יכול לעזור לשנות את החששות שלהם לשבור את תפיסות מוטעות שלהם ואת המושגים preconceived. במקרים רבים, החברים שלך עשויים לחשוב שלילית על השותף שלך רק כי לא היו להם מספיק הזדמנויות באמת להכיר אותו או אותה בצורה עמוקה יותר.

06
של 06

לעשות מה הכי טוב בשבילך

אם החברים שלך עדיין מתעבים את השותף שלך גם אחרי שניסה לגשר על הפער ביניהם, ההחלטה איך להמשיך הוא לגמרי תלוי בך. אחרי הכל, אתה אחד במערכת היחסים איתו או שלה, וזה תלוי בך בסופו של דבר להחליט אם אתה רוצה להיות עם השותף שלך. ובעוד שזה מצער להיות במצב שבו אתה הולך נגד המשאלות של החברים שלך, חשוב לך לסמוך על האינסטינקטים שלך - כמו גם את הלב שלך.

No Replies to "מה לעשות כאשר החברים שלך שונא את השותף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 3 = 5