איך לעזור לילד שלך לעצור מציצה מציצה

איך לעזור לילד שלך לעצור מציצה מציצה

אם היה לך פראייר, כנראה היו לך רגשות מעורבים. אני מוכן להתערב ששמחתי שילדך היה מסוגל להשתמש באגודלו כדי להרגיע את עצמו, אבל גם קצת חשש שבנקודה מסוימת הם לא יידעו איך להרגיע את עצמם בלי האגודל. אתם בטח תהיתם באיזו נקודה הם צריכים להפסיק.

מחקרים מראים כי ילדים צריכים להפסיק למצוץ את האגודל בין הגילאים 2 עד 4 בגלל מציצה נמרצת יכולה לגרום לצורה של הפה לשנות (אשר יכול להיות קבוע עם הפלטה), אבל זה יכול גם לגרום לבעיות דיבור, כמו שפתיים.

אז, אם יש לך פראייר פראייר זה לא נראה מוכן לוותר על האגודל שלהם, אבל הגיע הזמן, הנה כמה אסטרטגיות שיכולות לעזור!

דבר עם הילד על מציצת האגודל.

יש דיון עם הילד שלך על מציצת אצבע ולמה חשוב שהם מפסיקים למצוץ את האגודל שלהם. הם יכולים בהחלט לדעת למה אתה רוצה שהם יפסיקו. הם צריכים להבין שאתה לא רק אומר להם "לא" ללא שום סיבה.

להבין אילו מצבים להפוך את הילד שלך למצוץ את האגודל.

ילדים רבים למצוץ את האגודלים שלהם כאשר הם עייפים, לחוצים או משועממים. אם אתה מבחין כי הילד שלך אוהב למצוץ האגודל שלהם בעת צפייה בטלוויזיה, להביא אותו לתשומת לבם, כך שהם מודעים מה הם עושים ולהציע להם כרית או צעצוע להחזיק במקום. זמן השינה נראה את הזמן הכי קשה לשבור את הרגל מוצץ האגודל כך שגרת השינה החדשה כבר מועיל להורים רבים. להציע שמיכה, רעש לבן או משהו אחר כמו צנצנת חושית כי הוא מרגיע את הילד כדי לעזור להם להירדם.

 הצע כדור לחץ או צעצוע squishy אחר לילד שלך כדי לסחוט במצבים מלחיצים כתחליף האגודל שלהם.

השתמש חיזוק חיובי.

כאשר הילד שלך מצליח לעמוד ביעדים של לא למצוץ את האגודל שלהם, להציע להם פרסים קטנים, אפילו רק שבחים מילוליים. Rewards יכול להיות פשוט כמו חמש גבוה גבוה, מדבקה, תוספת של 5 דקות של זמן משחק, מלאכה כיף, או פשוט מקבל לבחור מה השיר מנגן ברדיו.

קח את זה לאט.

הגמילה של ילדך מציפורן האגודל כנראה לא תתרחש בין לילה. מציצת אצבע היא הרגל וכפי שכולנו יודעים, הרגלים קשים לשבור, אז קח את זה לאט. שקול להתחיל על ידי המבקשים מהם להפסיק למצוץ את האגודל מחוץ לבית ולאחר מכן, כאשר הילד מצליח עם זה לגמול את האגודל למצוץ עוד קצת.

ניקס שלילי.

גם אם אתה מרגיש מתוסכל על ידי התהליך, מנסה להישאר אופטימי חיובי. הגמילה מציצת אגודל לא צריכה להיות מלחיצה עבור ילדך. אל תנסו לכסות את הידיים שלהם עם כריכות או תרופות כמו זה יהיה לתסכל אותם ולגרום להם להרגיש כאילו הם נענשים.

בהצלחה!

No Replies to "איך לעזור לילד שלך לעצור מציצה מציצה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 3